korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Born in Translation! Międzynarodowy Dzień Tłumacza 2011! 30.09.2011 w Warszawie
Na całym świecie w dniu 30 września obchodzone jest święto tłumaczy – ludzi, bez których nie moglibyśmy przeczytać wielu naszych ukochanych książek. To właśnie oni, lepiej niż ktokolwiek inny, dostrzegają różnice i podobieństwa między językami, kulturami, tradycjami. Najczęściej jednak pozostają w cieniu autorów tekstów oryginalnych, rzadko zabierając głos we własnym imieniu.
Italicus: Prezentacja egzaminów z języka włoskiego 26.09 we Wrocławiu
Podczas wrocławskiej edycji Europejskiego Dnia Języków zapoznamy Państwa z planami wydawniczymi Alma Edizioni oraz ofertą innych domów wydawniczych w zakresie certyfikacji znajomości języka włoskiego jako języka obcego.
EDUNEWS.PL: Coraz częściej będziemy uczyć się online
Z zaprezentowanego podczas tegorocznej konferencji ISTE (International Society for Technology in Education) raportu konsorcjum Project Tomorrow i Blackboard „Learning in the 21st Century: 2011 Trends Update“ wynika, że edukacja szkolna ulegać będzie głębokim przeobrażeniom w kierunku edukacji mieszanej, z poważnym komponentem wirtualnym. Nie stanie się to z dnia na dzień, ale zmiana nastąpi na pewno.
EDUNEWS.PL: Książka czy komputer?
Do radia, w trakcie audycji poświęconej kondycji czytelniczej naszego społeczeństwa, zadzwonił słuchacz. Z dumą opowiadał, że w jego rodzinie wszyscy czytają po jednej książce tygodniowo. Jego ośmioletnia córka, w ciągu dwóch tygodni, przeczytała wszystkie części "Opowieści z Narni" czyli około 700 stron. Myślę, że wzbudził podziw i zazdrość wielu rodziców.
ORE: Szkolenie poświęcone nowatorskiemu wykorzystaniu metody komunikacyjnej. 7.10.2011, Warszawa.
Szkolenie poświęcone nowatorskiemu wykorzystaniu metody komunikacyjnej. 7 października 2011 w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie, Al. Ujazdowskie 28.
Parada Andersena w Teatrze Ochoty - 26.09 w Warszawie w ramach Europejskiego Dnia Języków
przedstawienia inspirowane baśniami Andersena łączą sztukę z nauką i zabawą. W trakcie muzycznego spektaklu widzowie zapraszani są do wspólnej gry. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Wstęp wolny!
NAUKA BEZ GRANIC! The British Empire w PAŹDZIERNIKU 2011!
Nauka Bez Granic w ramach Europejskiego Programu Edukacyjnego zaprasza grupy zorganizowane ( nauczycieli wraz z uczniami) na październikowe zajęcia!
La découverte de la langue dans Ligne Directe -konferencja metodyczna dla romanistów
Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka francuskiego La découverte de la langue dans „Ligne Directe”
<<poprzednie [1061] 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 nastepne>>