korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS: EDUKACYJNE PODSUMOWANIE DEKADY - REFLEKSJE NA KOLEJNĄ DEKADĘ.
Ludzie, edukacjo! – faktycznie skończyła się pierwsza dekada XXI wieku, a nasza szkoła, choć się wyraźnie unowocześnia, to swym fundamentem mocno tkwi w dawnych wiekach. Świat przyspiesza, pędzi do przodu, a ludzie szkoły mówią, że jej potrzebny jest przede wszystkim „święty spokój”. A może nie spokój, a rewolucja jest jej potrzebna? Oto kilka refleksji .
Slowka.pl – Nowości w dziale Język grecki
Na stronie zostały zamieszczone artykuły z języka greckiego dotyczące: greckiego alfabetu i wymowy, rzeczownika i rodzajników, czasownika i czasów gramatycznych, odmiany zaimków osobowych.
Cambridge University Press zaprasza na szkolenie metodyczne 03.02.2011 w Częstochowie.
Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, broszurę zawierającą 18 przykładowych stron z ‘Repetytorium Gimnazjalnego’ oraz plakaty do dekoracji sal lekcyjnych.
NaukaBezGranic.pl: Zajęcia poprowadzi Richie Mulaney z Irlandii w Cieplicach 4.03
ematyka jest następująca: "Gry i zabawy językowe oraz elementy wiedzy o Irlandii na wesoło" dla szkół podstawowych, a dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej "Teenage Eglish"- elementy slangu, "SMS-mowa", popularne wyrażenia - czyli żywy język młodzieżowy. Warsztaty prowadzone będą z wyczuciem poziomu językowego grupy odbiorców, uczniowie będą mieli kolejną okazję posłuchać i porozmawiać w języku angielskim, a także będzie to dla nich doskonały sposób na zapoznanie się ze śpiewnym irlandzkim akcentem.
MM Publications zaprasza na KONFERENCJĘ DLA ANGLISTÓW 21.02.2011 w Lublinie.
Każdy uczestnik w REKLAMÓWCE KONFERENCYJNEJ otrzyma: Smart Junior 5, Full Blast 2, Traveller B2, Demo CD-ROM z oprogramowaniem do tablicy interaktywnej, notes, długopis i słodki upominek.
Ostatni dzień WCZESNEJ rejestracji na warsztaty METODYCZNE ZANURZENIE (Warszawa, 5.02)
Podczas spotkania odpowiemy na pytania nurtujące lektorów języków obcych: czy dobrze sformułowałem cele lekcji? Czy to, co proponuję ma sens? Jak napisać dobry konspekt? Czy moje zajęcia pozwalają się nauczyć?
Slowka.pl – Nowości z gramatyki języka angielskiego!
Na stronie zostało już omówionych ponad 60 zagadnień gramatycznych z języka angielskiego. Najnowsze artykułu dotyczą przyimków miejsca, czasu i ruchu i zasad stopniowania przymiotników.
PASE zaprasza na Kapelusze Lektora 29.01.2011 w Warszawie
W programie m.in.: - Apteczka pierwszej pomocy, czyli jak radzić sobie w niespodziewanych i awaryjnych sytuacjach na zajęciach językowych, - Stres na smyczy, czyli sztuka zarządzania sobą, - Testowanie przemyślane, czyli jak, kiedy i co na zajęciach językowych,
<<poprzednie [1061] 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 nastepne>>