korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Pięć błędów młodej nauczycielki
Amerykańska nauczycielka, Robyn Jackson, postanowiła podzielić się na blogu własnymi doświadczeniami nauczycielki stawiającej pierwsze kroki w szkole. Nie od dziś wiadomo, że uczenie się na błędach może być skutecznym sposobem zdobywania wiedzy. Ale wartość tego rodzaju nauki nie powinna ograniczać się tylko do uczniów, więc warto też patrzeć co jakiś czas za siebie.
DOS TTS: ELTea Masters - 11.12 Wrocław, 12.12 Warszawa - - From Grammar to Words and Back Again
A super-intensive day packed full of practical and novel activities served to you by one of ELT’s most inspiring, innovative and entertaining experts on teaching grammar and lexis.
Podaruj słownik pod choinkę! - Promocja na słowniki Longmana
Aby umożliwić Państwu i Państwa uczniom zakup najlepszego prezentu w korzystnej cenie, wydawnictwo Pearson Longman przygotowało specjalną promocję, w ramach której najpopularniejsze słowniki Longmana można nabyć nawet z 50% rabatem!
Master of Dictation - MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO II EDYCJA
Cele konkursu: - popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów szkół gimnazjalnych,  - rozwijanie zainteresowań uczniów w kierunku języków obcych,  - kształtowanie wiedzy o krajach anglojęzycznych,  - umożliwienie uczniom wykazania się wiedzą szkolną i pozaszkolną,  - wyłonienie zwycięzcy i nadanie mu tytułu Mistrza Dyktanda.
EDUNEWS.PL: W POSZUKIWANIU EFEKTYWNEJ SZKOŁY
Raport "Szkołę mą widzę kosztowną" przygotowany przez Forum Obywatelskiego Rozwoju przeszedł bez echa. Kilka publikacji w mediach, a na kilku blogach komentarze w stylu: "żonglerka liczbami".
MNODN zaprasza 1.12. w Krakowie Angielski - zaawansowane techniki konwersacyjne dla nauczycieli.
Celem kursu jest przekazanie wiedzy o sposobach świadomego prowadzenia rozmowy w języku angielskim na zaawansowanym poziomie. Kurs ma przede wszystkim wymiar praktyczny, jako że uczestnicy poznają teorię poprzez ocenianie dostępnych na Internecie nagrań rozmów (video), a następnie ćwiczą techniki pod okiem doświadczonego wykładowcy akademickiego z Instytuty Neofilologii UP.
Angielski.Slowka.pl – Nowe artykuły z mp3 i nie tylko
: Dział z tekstami z języka angielskiego stale się powiększa. Jest już blisko 10 artykułów z nagraniami do odsłuchania, wzory dokumentów po angielsku i mini słowniczki tematyczne itp.
Warsztatay z cyklu „Kapelusze Lektora” 27.11, Łódź
Warsztataty z cyklu „Kapelusze Lektora”, które pozwalają wyposażyć lektorów j. obcych w nowatorskie, ciekawe rozwiązania do wykorzystania na zajęciach oraz pobudzić do samodzielnego poszukiwania innowacyjnych sposobów na ożywienie zajęć i ich większą efektywność i skuteczność.
<<poprzednie [1061] 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 nastepne>>