korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PEARSON LONGMAN zaprasza na Bookshop Days w Warszawie 1 i 7 kwietnia
Uczestnicy spotkania wezmą udział w losowaniu 3 słowników Longman Dictionary of Contemporary English oraz będą mogli nabyć inne publikacje wydawnictwa z 20% rabatem.
EDUNEWS.PL: 10 sposobów na lepsze nauczanie
Amerykanie uruchamiają program, którego celem jest zmiana filozofii i technik pracy w szkołach. SETDA, organizacja stanowych dyrektorów ds. technologii, zaproponowała długofalową strategię działań na rzecz podniesienia poziomu edukacji. Warto korzystać z ich pomysłów i analiz. Polski uczeń przecież też zasługuje na nowoczesną szkołę.
IL PONTE poleca: w kinowym fotelu: SIEDEM DUSZ
Amerykańska produkcja, ale jeden z bardziej znanych włoskich reżyserów – to dobra rekomendacja! Gabriele Muccino prezentuje film, którego główny bohater (w tej roli Will Smith) pomaga siedmiu nieszczęśliwym, wybranym przez siebie osobom. Warto zobaczyć!
KSIĘGARNIA ETTOI.PL poleca: Coast to coast - English and American Civilization + CD audio
Coast to coast - English and American Civilization + CD audio to książka na poziomie A1/A2 przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku gimnazjalnym przybliżająca elementarne aspekty kultury i cywilizacji współczesnej cywilizacji anglosaskiej.
Koncert Josepha Haydna 02.04.2009 w Warszawie - Oratorium “Il ritorno di Tobia”
Austriackie Forum Kultury zaprasza na koncert Josepha Haydna Oratorium “Il ritorno di Tobia” Koncert pod Honorowym Patronatem Ambasadora Republiki Austrii, Pana Alfreda Längle
Nowość z księgarni Edukator: Travailler en français en entreprise - niveaux A2/B1 du CECR + CD AUDIO
Travailler en français en entreprise - niveaux A2/B1 du CECR to podręcznik dla osób chcących nauczyć się języka związanego z pracą zawodową (w firmie lub w biurze) przeznaczony dla osób o znajomości języka francuskiego na poziomie średniozaawansowanym.
Austriackie Forum Kultury zaprasza na Spotkania autorskie z Franzoblem
Austriackie Forum Kultury zaprasza na spotkania autorskie z Franzoblem w dniach od 30.03 - 02.04.2009 w Warszawie, Łodzi, Toruniu i Gdańsku.
Cambridge University Press - warsztaty metodyczne dla anglistów w Polsce od 31.03.2009
Cambridge University Press zaprasza nauczycieli jęz. angielskiego na warsztaty metodyczne.
<<poprzednie [1301] 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 nastepne>>