korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
CLE i Nowela: warsztaty metodyczne-DLA KAŻDEGO COŚ NOWEGO, 31.05.12, Sosnowiec.
„Dla każdego coś nowego czyli o nowościach wydawnictwa CLE International” Wydawnictwa CLE International i Nowela oraz II Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu serdecznie zapraszają nauczycieli i lektorów języka francuskiego do udziału w warsztatach metodycznych wydawnictwa CLE International, które poprowadzi doradca metodyczny wydawnictwa CLE International, p. Adriana Kowalska.
AJO Lektor: TYDZIEŃ JĘZYKÓW - TESTY JĘZYKOWE I BEZPŁATNE CERTYFIKATY! od 25.05
25 maja 2012 (piątek) ruszyła kampania promująca języki obce: TYDZIEŃ JĘZYKÓW - PRZYGOTUJ SIĘ DO EURO! Za pośrednictwem Akademii Języków Obcych LEKTOR, która jest organizatorem lokalnym wydarzenia, możesz również przyłączyć się do akcji!
NaukaBezGranic.pl: Warsztat Drama Fun and Games, 31.05.12, Warszawa
Simeon Wren pochodzi z Manchesteru w północnej Anglii, ale mieszka i pracuje w Bielsku-Białej. W 2001 roku skończył studia aktorskie na Royal Sccotish Academy of Music and Drama w Glasgow. Po studiach zajmował się pracą w teatrze i telewizji oraz grał w sztukach szekspirowskich, w przedstawieniach wystawianych przez teatry w Szkocji.
EDUNEWS.PL: UCZENIE SIĘ I RUCH.
UCZENIE SIĘ I RUCH W powszechnym rozumieniu rozwój ruchowy i rozwój intelektualny dziecka to dwie odrębne sprawy. Tymczasem to sprawność ruchowa decyduje o właściwym rozwoju dziecka i to we wszystkich obszarach: intelektualnym, emocjonalnym, społecznym; wpływa na stan jego zdrowia i określa tzw. gotowość szkolną, czyli gotowość psychoruchową do sprawnego wykonywania zadań stawianych przed dzieckiem w szkole...
YLMP2012 - międzynarodowy kongres językoznawczy: 25-26.05.12, Poznań.
Kongres to wspaniała okazja dla rozwoju zarówno młodych, jak i doświadczonych nauczycieli. Przygotowana dla lektorów oferta jest bardzo bogata!!!
PSNJN: DACHL-L konkurs piosenki niemieckojęzycznej dla uczniów! w maju w Warszawie.
Uczestnicy mogą wygrać kursy językowe, nagrody sportowe za najpiękniej zaśpiewane piosenki o sporcie z racji, iż koncert galowy odbędzie się w przededniu otwarcia EURO 2012. Najlepsi uczestnicy wezmą udział w warsztatach muzycznych połączonych z nagraniem płyty.
EDUNEWS.PL: ZAPĘTLONA SZKOŁA - CZĘŚĆ II.
Problemem dzisiejszego silnie zbiurokratyzowanego, przeracjonalizowanego, przeregulowanego i odhumanizowanego systemu edukacyjnego jest nie tylko zapętlenie skutkujące osiąganiem efektów z gruntu odwrotnych od zamierzonych, ale również zupełny brak spójności, który dotyka zarówno nauczycieli, jak również uczniów...
Dider i Nowela: warsztaty dla nauczycieli języka francuskiego w szkołach ponadgimnazjalnych!
Wydawnictwa Didier i Nowela serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego do udziału w warsztatach metodycznych poświęconych polskiej adaptacji nowego podręcznika do nauki języka francuskiego, przeznaczonego dla szkół ponadgimnazjalnych: Mobile 1, które poprowadzi przedstawiciel metodyczna wydawnictwa Didier, p. Krystyna Nita. w środę, 30 maja w Rzeszowie w poniedziałek, 4 czerwca w Tarnowie
<<poprzednie [901] 902 903 904 905 906 907 908 909 910 nastepne>>