korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl i Edilingua: Edizioni Edilingua: motivare gli studenti di italiano...14.03.13, Opole.
Edizioni Edilingua: motivare gli studenti di italiano attraverso vari materiali didattic
DELFORT: Falsche Freunde des Übersetzers – Fehlerprophylaxe und...14.03.13, Oleśnica.
Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z problematyką błędów językowych, popełnianych przez Polaków uczących się języka niemieckiego. W pierwszej części treści seminarium będą dotyczyły rodzajów błędów językowych, przyczyn ich powstawania, oceny i korekty błędów językowych.
Bezpłatne warsztaty ETS - Egzaminy TOEIC i TOEFL - 16.03.2013 we Wrocławiu
Spotkanie będzie podzielone na trzy oddzielne moduły tematyczne: 1. Pierwszy moduł ma na celu zapoznać uczestników z profilem organizacji oraz korzyściami ze współpracy z ETS jako Akredytowane Centrum Egzaminacyjne. 2. Drugi moduł dotyczy egzaminów oferowanych przez ETS (TOEICŸ, TOEIC Bridge™, TFI™, TOEFLŸ, TOEFLŸ Junior™, WIDaF i WIDaF BasicŸ) - omawiać będziemy format i strukturę testów, ich zastosowanie i sposoby przygotowania się do nich. 3. Trzeci moduł (opcjonalny i odpłatny) to szkolenie akredytowanych egzaminatorów Educational Testing Service; jego koszt wynosi 195 złotych od osoby.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język niemiecki, Bielsko-Biała, 12.03.13.
14.00-16.00 Wie ich aus meinem Unterricht das Beste machen kann? Lehren und Lernen durch Spiele – methodische Tipps und Tricks Prowadzenie: Halina Wachowska Każdy uczestnik otrzyma pakiet konferencyjny, certyfikat potwierdzający udział oraz wybrane podręczniki z oferty Wydawnictwa Szkolnego PWN.
MNODN: Mnemotechniki i tajemnice pamięci w pracy z uczniami, 09.03.13, Kraków.
Nabycie podstawowych, dających się praktycznie zastosować wiadomości z zakresu teorii pamięci i jej funkcjonowania. Umiejętności posługiwania się mnemotechnikami, zarówno w życiu prywatnym , jak i zawodowym. Poprawienie jakości pracy nauczycieli z uczniami, poprzez uczenie twórczych sposobów zapamiętywania.
Hueber Polska: Konferencje metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego, 12.03.13, Bydgoszcz.
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne konferencje metodyczne, które poprowadzi znany i ceniony trener Hueber Verlag Wilfried Völker.
Promentis: KURS NA WYCHOWAWCÓW KOLONIJNYCH, 09.03.2013, Zielona Góra.
Jak połączyć znajomość języka z wakacyjnym wyjazdem i zarobkiem? To proste - zapraszamy do uczestnictwa w organizowanym przez nas Kursie na Wychowawców Kolonijnych. Kurs, zgodny z rozporządzeniem MEN, realizowany jest w wymiarze 36 godzin i kończy się egzaminem, a uczestnicy otrzymują państwowe zaświadczenie uprawniające do podjęcia pracy w charakterze wychowawcy placówki wypoczynku dzieci i młodzieży.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język niemiecki, Legnica, 11.03.13.
Wie ich aus meinem Unterricht das Beste machen kann? Lehren und Lernen durch Spiele – methodische Tipps und Tricks
<<poprzednie [901] 902 903 904 905 906 907 908 909 910 nastepne>>