korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych


Obecnie w bazie znajduje się [18204] CV lektorów, nauczycieli i korepetytorów deklarujących chęć podjęcia pracy.
Obejrzyj bezpłatnie CV lektorów szukających pracy w interesującej Cię okolicy przejdź do wyszukiwarki.


Ogłoszenia są niedrogie i szybko działające, przygotowane do efektywnej pomocy w rekrutacjach:

 • do pojedynczego projektu / przetargu / konkretnych zajęć / rekrutacji obciążonych dużym ryzykiem -> wybierz ogłoszenie projektowe - gdzie płatność zależy od skuteczności (przy zamieszczaniu opłata tylko 10 zł netto za aktywowanie poszukiwań).

  Ogłoszenie uznajemy za skuteczne jeśli choć z jednym kandydatem zostanie nawiązana współpraca lub taka współpraca jest planowana w przyszłości. Prosimy o powiadomienie o efekcie rekrutacji mailem - na adres: rekrutacja@szukaj-lektora.pl

  Po potwierdzeniu skuteczności ogłoszenia wystawiana jest proforma/faktura na 50 zł netto. Całkowity koszt skutecznego ogłoszenia projektowego - 60 zł netto.


 • uzupełnienie zespołu / do własnej bazy -> wybierz ogłoszenie standard / monitorowanie rynku - gdzie cena zależy od czasu trwania rekrutacji (np. 60 zł netto za rekrutację do 21 dni, 250 zł za monitorowanie rynku przez pół roku).

  Możliwe są "szybkie akcje" jak również planowy, stały dopływ "świeżej krwi" przez pół roku. Przez zadany czas trwania ogłoszenia system znajduje lektorów szukających pracy oraz spełniających kryteria wyszukiwania i zawiadamia ich o rekrutacji. Czas trwania i rodzaj ogłoszenia wybiera się przy tworzeniu konkretnego ogłoszenia, po wskazaniu kryteriów w wyszukiwarce.

OGŁOSZENIE - dotyczy jednego województwa i jednego języka (wybór dwóch lub kilku języków oznacza, że szukany jest lektor/nauczyciel deklarujący możliwość uczenia więcej niż jednego języka)


Jeśli planowana jest rekrutacja w wielu lokalizacjach lub dotycząca wielu języków - prosimy o kontakt mailem rekrutacja@szukaj-lektora.pl lub tel. 797 396 595

Skontaktuj się z nami koniecznie:

 • Jeśli miejsce poszukiwań kandydatów nie ma znaczenia, bo rekrutacja dotyczy np. wyjazdu z grupą w konkretnym terminie - utworzymy ogłoszenie projektowe ogólnopolskie (wtedy ceny odpowiednio 60 zł netto przy zamieszczeniu i 200 zł netto po potwierdzeniu skuteczności)

 • Jeśli potrzebni są lektorzy do prowadzenia zajęć on-line lub rekrutacja ogólnopolska do własnej bazy danych(jeden język) - utworzymy ogłoszenie standard ogólnopolskie (do 21 dni aktywnej rekrutacji) - w cenie 560 zł netto. Każdy następny język - 50 % rabatu.

Ogłoszenia mogą być tworzone tylko przez zarejestrowanych użytkowników portalu. Jeśli jesteś już zarejestrowany - zaloguj się. Jeśli nie masz swojego loginu jako szkoła/firma - zarejestruj się.


Oszczędzaj czas - utwórz ogłoszenie, które dotrze tylko do lektorów/nauczycieli spełniających Twoje wymagania. Zainteresowani kandydaci wyślą swoje CV bezpośrednio do Ciebie - na adres e-mail podany w ogłoszeniu.


Procedura:
 1. logowanie/rejestracja
 2. wyszukiwarka: PROSTO DO CELU - wybór kryteriów wyszukiwania
 3. utwórz ogłoszenie - przejście do strony, gdzie należy wpisać tekst ogłoszenia
 4. wybór rodzaju ogłoszenia i czasu trwania
 5. zatwierdzenie przez ogłoszeniodawcę (potwierdzenie kryteriów, treści, parametrów i ceny)
 6. zapisanie i przesłanie ogłoszenia do redakcji (jednoznaczne ze zleceniem aktywacji w systemie)
 7. kontakt redakcji z ogłoszeniodawcą (w razie potrzeby) i przesłanie pro-formy
 8. aktywowanie ogłoszenia (w ciągu 1 dnia roboczego)
 9. mailing do lektorów/nauczycieli spełniających wymagania
 10. przesłanie faktury z datą wpłaty.


Wyszukiwarka

Dostępne są wszystkie kryteria jednocześnie i od razu można otrzymać wynik, który Cię najbardziej interesuje. Można jednak zmieniać wartości wybranych kryteriów i sprawdzać ile profili spełnia wybrane warunki