korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS Global: Poznaj tajemnice Fiszkoteki, webinarium, 07.05.15.
Szukasz skutecznej metody, by uczniowie z chęcią sięgali codziennie po nowe słówka? Sądzisz, że to niemożliwe? "Poznaj tajemnice Fiszkoteki!"
ORE: Film krótkometrażowy na lekcji języka niemieckiego, warsztat dla nauczycieli, 09.05.15,Szczecin
...
EARLY STAGE - SPOTKANIE INFORMACYJNO-REKRUTACYJNE , 09.05.15, Warszawa.
Wszystkie osoby, które są zainteresowane Early Stage, mają pytania i chciałyby się dowiedzieć, jak wygląda praca w naszej szkole, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 9.05 (sobota) w jednej z filii naszej szkoły w Warszawie, przy ul. Smoszewskiej (Żoliborz).
La Rivista: Konkurs literacki im. Leopolda Staffa, 01.03-31.05.15,
Dlatego też ogromnie cieszę się z inicjatywy warszawskiej restauracji Antich'Caffe, gdzie tej wiosny rusza konkurs literacki im. Leopolda Staffa. Jego pomysłodawcą jest wybitny poeta, a zarazem italianista, Jarosław Mikołajewski. W jury, obok pana Jarosława, zasiądą znawcy Italii i literatury: Jacek Cygan, Janusz Zaorski, Jolanta Dygul, Tessa Capponi, Paweł Wolski. Mam wielką przyjemność brać udział w tym przedsięwzięciu, a Was serdecznie zapraszam do współuczestnictwa!
Goethe-Institut: Autorzy kryminałów Volker Klüpfel i Michael Kobr w Polsce, 08.05.15, Warszawa.
W Niemczech, gdzie od 2003 r. ukazało się osiem tomów powieści o Kluftingerze, każda część osiąga milionowe nakłady. Kilka powieści zostało już sfilmowanych. O popularności tej serii z pewnością zdecydowały niesamowite przypadki, sympatyczny komisarz, świetne dialogi i błyskotliwy humor. Michael Kobr i Volker Klüpfel stworzyli postać inteligentnego, choć pozornie fajtłapowatego komisarza, którego nie sposób nie darzyć sympatią.
Nowość CLE: Abc DALF C1/C2 + Cd audio + Les corrigés et transcriptions
Abc DALF C1/C2 est destiné aux grands adolescents et adultes préparant les épreuves du Diplôme approfondi de la langue française (DALF). Il couvre les niveaux C1/C2 du Cadre européen de référence pour les langues (CECR).
ETS: Bezpłatne comiesięczne TOEFLŸ seminars, 08.04.15, Warszawa.
ETS Global Eastern Europe serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych egzaminem TOEFLŸ iBT na warsztaty, dzięki którym uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania: Jak dokładnie wygląda egzamin? Jakie korzyści wiążą się z jego zdawaniem? Jak wygląda rejestracja? Jak efektywnie przygotować się do egzaminu TOEFLŸ? Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci? Będzie to też doskonała okazja do otrzymania bezpłatnych materiałów informacyjnych na temat egzaminu TOEFLŸ iBT i zadania pytań.
Goethe-Institut: Volker Klüpfel i Michael Kobr. Wieczór autorski i ZABAWA-QUIZ, 07.05.15, Kraków.
Wieczór autorski w Krakowie: 7.5.2015 ZABAWA-QUIZ. Do wygrania egzemplarz polskiego wydania jednej z powieści o komisarzu Kluftingerze z autografami autorów! Są już zadania 1 i 2!
<<poprzednie [481] 482 483 484 485 486 487 488 489 490 nastepne>>