korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDJ: Noc kina europejskiego i Dzień otwarty instytutów kultury 26.09.15, Kraków
Noc kina europejskiego
Wsparcie sześciolatków w szkole na II etapie edukacyjnym (klasy IV-VI), 26.09.15, Kraków.
Poszerzenie i uporządkowanie wiedzy na temat specyfiki funkcjonowania dziecka, które rozpoczęło naukę szkolną z dysharmoniami i nieprawidłowościami w zakresie rozwoju lub jako uczeń młodszy nie sprostało w pełni wymaganiom młodszych klas, a obecnie uczęszcza do klas 4 – 6 Wzrost umiejętności stymulowania dziecka z dysfunkcjami rozwojowymi w obszarach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym w klasach starszych
EDJ: Do czego służy język w kuchni? Warsztaty kulinarne z elementami języka ang... 26.09.15,Warszawa
Wspólne gotowanie to doskonały pomysł na poznawanie nowych smaków oraz… nowego języka! Podczas warsztatu uczestnicy przygotują potrawy, a jednocześnie uczyć się będą pracy zespołowej, dzielenia się obowiązkami i poczują prawdziwą satysfakcję z efektu końcowego. W prowadzenie warsztatu będą wplatane elementy języka angielskiego. Nie od dziś wiadomo, że przez działania praktyczne najszybciej uczymy się języków obcych!
MedLabTranslatis: JĘZYK ANGIELSKI W BRANŻY STOMATOLOGICZNEJ, 26.09.15, Warszawa.
Celem szkolenia specjalistycznego jest • fachowe przygotowanie lektora do nauczania klienta z branży stomatologicznej by był w pełni przygotowany do pracy z pacjentem obcojęzycznym • fachowe przygotowanie lektora do nauczania klienta z branży stomatologicznej jak podejść z sukcesem do rozmów kwalifikacyjnych w krajach anglojęzycznych • nacisk na skuteczną i fachową komunikację branżową
EDJ: Dziecko w rodzinie wielojęzycznej - jak wspierać rozwój, jak dawać wsparcie? 26.09.15, Warszawa
Celem warsztatu jest podniesienie kompetencji rodziców, których dzieci wychowują się w rodzinach wielojęzycznych i międzykulturowych – będziemy rozmawiać o ich rozwoju, umiejętnościach, ale też o trudnościach, które mogą napotkać na swojej drodze.
ORE: Planowanie lekcji języka niemieckiego – rozwój kompetencji dydaktycznych...26.09.15, Wrocław.
Planowanie zajęć dydaktycznych należy do podstawowych zadań nauczyciela. Czy zastanawiali się Państwo, co by się stało, gdyby tak zmienić jakiś element Państwa lekcji? Jak wtedy wyglądałaby godzina lekcyjna? A może ta zmiana byłaby swoistym powiewem świeżości w codziennej lekcyjnej rutynie?
Instytut Austriacki w Krakowie: Gra miejska Misja "Babel" 26 września 2015, Kraków.
Stań do walki z tajemniczą organizacją „Babel”, odzyskaj skradzione słowa i wyprostuj językowe zawiłości. 26 września w Krakowie najnowsza gra miejska z okazji Europejskiego Dnia Języków. Tydzień później zagramy w Katowicach. Zgłoś swoją drużynę i uratuj świat - rejestracja od 7 września!
EDJ: Wiele języków – jedna rodzina. Warsztaty dla rodzin wielojęzycznych...26.09.15, Warszawa.
Zapraszamy na unikalny warsztat wymyślony specjalnie dla rodzin wielojęzycznych. Jego celem jest budowanie wśród dzieci otwartości na nowe języki oraz wzmocnienie umiejętności skutecznej komunikacji w rodzinach wielojęzycznych. Wychodzimy z założenia, że znajomość wielu języków to ogromny atut, ale może ona wprowadzać malucha w pewne zagubienie. Będziemy się więc uczyć rozmawiać… ponad językami!
<<poprzednie [481] 482 483 484 485 486 487 488 489 490 nastepne>>