korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: KODOWANIE JAKO UNIWERSALNA UMIEJĘTNOŚĆ
Formalnie zakończyła się druga edycja ogólnoświatowej akcji edukacyjnej pt. Godzina Kodowania (na całym świecie realizowana 8-14 grudnia); można w niej jednak uczestniczyć przez okrągły rok. Od ostatniej edycji w 2013 r. wzięło w niej udział blisko 76 milionów osób na całym świecie – głównie dzieci i młodzieży uczących się w szkołach. Czy powinni oni razem z nauczycielami zwrócić większą uwagę na kompetencje informatyczne, a w szczególności programowanie?
Goethe-Institut: Wim Wenders Filmy o sztuce w 70. rocznicę urodzin reżysera,8.-17.5.2015, Warszawa.
Hasłem 12. edycji festiwalu jest po prostu „Oderwij się!“. Oderwij się od tego wszystkiego, do czego się przyzwyczaiłaś lub przyzwyczaiłeś.
MNODN: KONFERENCJA- SPRÓBUJ INACZEJ! Jak wykorzystywać innowacyjne metody pracy...16.05.15, Kraków
Konferencja jest adresowana do nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.
Italicus: Nuovo Espresso e ALMA tv. Nuovi contenuti, multimedialità + videocorso..16.05.15,Kraków.
Warsztaty poprowadzi Carlo Guastalla - kierownik dydaktyczny ds. kształcenia nauczycieli wydawnictwa Alma Edizioni, autor wielu cenionych podręczników (m.in. Magari i Domani), założyciel czasopisma Officina.it, pedagog z wieloletnim doświadczeniem.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poziom 1 i 2, 16.05.15, Wrocław
Dołącz do grona specjalistów! Poszerz ofertę Twoich zajęć o przygotowanie kursantów pod kątem egzaminów językowych wg normy Stanag 6001, do których przystępuje ponad 4000 kandydatów rocznie.
Nowela.pl: Wybierz temat konferencji Nowela - WTK 16.05.2015!
W wyniku usterki technicznej, nie dotarły do nas Wasze opinie dotyczące wyboru tematu konferencji przeznaczonej dla nauczycieli języków francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego podczas tegorocznych 6. Warszawskich Targów Książki, która odbędzie się w sobotę 16 maja. W związku z powyższym, chcielibyśmy Was najmocniej przeprosić i poprosić ponownie o wybór tematu poprzez kliknięcie w jeden z poniżej zaproponowanych tematów spotkań.
Nowela.pl: Dynamisation et motivation en classe de français : l’élève au cœur de...15.05.15, Poznań
Wydawnictwo NOWELA ma przyjemność zaprosić nauczycieli języka francuskiego na warsztaty metodyczne pt.: « Dynamisation et motivation en classe de français : l’élève au cœur de l’apprentissage » które poprowadzi Jean-Sébastien Attié, przedstawiciel wydawnictwa Didier.
Italicus: Nuovo Espresso e ALMA tv. Nuovi contenuti, multimedialità + videocorso..15.05.15,Warszawa.
Warsztaty poprowadzi Carlo Guastalla - kierownik dydaktyczny ds. kształcenia nauczycieli wydawnictwa Alma Edizioni, autor wielu cenionych podręczników (m.in. Magari i Domani), założyciel czasopisma Officina.it, pedagog z wieloletnim doświadczeniem.
<<poprzednie [551] 552 553 554 555 556 557 558 559 560 nastepne>>