korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: PLANSZOMANIA W SZKOLE, CZYLI NOC GIER
W planszówki, karty, kółko – krzyżyk grał chyba każdy z Was i mam nadzieję, że gra nadal. Zresztą gry planszowe przeżywają w ostatnim czasie rozkwit – grają mali i duzi, młodsi i starsi, grają znajomi, grają całe rodziny
CJR Rosjanka: Nauczaj z pasją! Warsztaty metodyczne – stopień I, 23-30.11.14, Łódź.
Centrum Języka Rosyjskiego „Rosjanka” zaprasza na szkolenie metodyczne dedykowane osobom pragnącym związać swe życie zawodowe z profesją lektora języka rosyjskiego oraz już pracującym nauczycielom, którzy w aktywny sposób pragną doskonalić swój warsztat lektorski. Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatowej i służy wykształceniu umiejętności skutecznego planowania i prowadzenia zajęć językowych w grupach osób dorosłych (głównie w szkołach językowych, na lektoratach oraz w firmach).
NaukaBezGranic: Welcome to the U.S.A. Interaktywny spektakl, 24.11.14, Łódź.
It’s awesome! It’s fantastic! You’re going to spend the school year in the United States and you’re going to live with an American family! So, meet Marge. She’s your American mother. Marge is there to help you. She’s going to give you some clues about how to be American. And you’re going to need a little practice, if you really want to fit in.
MNODN: Tańce integracyjne z kręgu kultury celtyckiej, 22.11.14, Kraków.
Kroki stosowane w tradycyjnych tańcach szkockich. Figury występujące w tych tańcach dla kilku osób Nauka tańców szkockich o różnym stopniu trudności dla różnej wielkości grup i w wielu formacjach Nauka kroków stosowanych w ludowych tańcach irlandzkich. Poznanie grupowych tańców irlandzkich o różnym stopniu trudności i pochodzeniu Poznanie tradycji ludowych tańców Szkocji i Irlandii – historia, muzyka, stroje, klasyfikacja rodzajów tańca
Zapraszamy na webinarium Francais langue juridique! 20.11.14.
Każdy uczestnik webinarium, który w ciągu tygodnia złoży zamówienie na książkę FRANÇAIS LANGUE JURIDIQUE otrzyma specjalny rabat w wysokości 25% od ceny detalicznej!
BRITISH COUNCIL: Dr Fiona Bartels-Ellis "Równość i różnorodność w edukacji", 24.11.14, Warszawa.
Campus Warsaw Seminar to nieodpłatne, skierowane wyłącznie do nauczycieli seminarium, o bieżących zagadnieniach wykraczających poza ramy szkoły. Dr Fiona Bartels-Ellis pełni funkcję Kierowniczki ds. Równych Szans i Różnorodności przy British Council od 2000 roku i cieszy się powszechnym uznaniem jako rzeczniczka równego traktowania. Niedawno została uznana za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób w Wielkiej Brytanii.
MNODN: Zachowania buntownicze, prowokacyjne i demonstracyjne uczniów, 22.11.14, Kraków.
Celem warsztatów jest rozwój umiejętności budowania kontaktu wychowawczego oraz nieagresywnego stawiania granic w pracy ze zbuntowanym dzieckiem i nastolatkiem.
Goethe-Institut: Odczyty literackie - promocja literatury w formie występu
Odczyty literackie to typowo niemiecka forma promocji literatury. Cieszy się ona niesłabnącą popularnością. I wymaga od autorów znacznie więcej niż tylko wyczucia stylu i zręcznego snucia opowieści.
<<poprzednie [551] 552 553 554 555 556 557 558 559 560 nastepne>>