korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: MAGICZNE WZORKI, CZYLI PLICKERS
Plickers to aplikacja, dzięki której możemy przeprowadzić szybką sondę w klasie lub mały test. Sprawdzi się we wszystkich sytuacjach, w których używamy metodników znanych z oceniania kształtującego. Nie oczekujmy od niej zbyt wiele, gdyż posiada jedynie najprostsze funkcje. Ma jednak jedną ogromną zaletę, do jej wykorzystania nasi uczniowie nie potrzebują żadnych urządzeń elektronicznych. Wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do internetu dla nauczyciela i wydrukowane specjalne kody kreskowe dla uczniów
Nowela.pl: Faites rapidement progresser vos élèves...29.05.14, Kraków.
Dla każdego z uczestników warsztatów metodycznych przewidziano: pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów: - zeszyty z nowymi zadaniami przygotowującymi do matury pisemnej od 2015 r., - karty Klubu Romanisty z bonusowymi punktami wymiennymi na zakupy w księgarni Nowela, - torby, kalendarze, zakładki, notesy, długopisy, ołówki, katalogi, teczki i in. certyfikaty uczestnictwa nowość - podręcznik wydawnictwa Didier, "Saison"!
Wydawnictwo ET TOI: Gry językowe ELI PUBLISHING w nowej odsłonie!
Każda gra wzbogacona została o dodatkowe warianty rozgrywek z wykorzystaniem dotychczasowych komponentów zestawu oraz przy użyciu całkowicie nowej kostki lub kart rozszerzających zakres edukacyjny gry.
EDUNEWS.PL: O SKUTECZNYM NAUCZYCIELI NAUCZANIU
Jak przekonać nauczycieli do nowoczesnych metod nauczania? W jaki sposób zachęcić ich do wypróbowania (nieznanych lub mało im znanych) technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) na swoich zajęciach? Może po prostu trzeba na chwilę dać im szansę stać się uczniem w takiej nowoczesnej klasie?
CLE International: L’évaluation en classe de français langue étrangère...29.05.14, Łódź.
Dla każdego z uczestników przewidziano pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów oraz certyfikat uczestnictwa!
Galeria Asymetria: IF I WERE MAO. Tommaso Bonaventura, wernisaż. 24.05.14, Warszawa.
W galerii Asymetria prezentujemy dwa projekty włoskiego fotografa Tommaso Bonaventury: cyfrowe zdjęcia pt. Real Woman Photoshop (2008) oraz fotografie analogowe If I were Mao (2009), owoc jego kilkuletniej pracy w Chinach (który zdobył I nagrodę Sony Awards w 2009 roku w kategorii portretu).
EDUNEWS.PL: FIŃSKA SZKOŁA POLSKIMI OCZAMI
Miałam szczęście uczestniczyć w kursie dla nauczycieli z krajów Unii Europejskiej. Obecnie umożliwia takie uczestnictwo program Erasmus+ i warto z tej okazji korzystać. Otrzymuje się grant, który umożliwia opłacenie wybranego kursu, biletów lotniczych, hotelu i wyżywienia. Warto brać udział w takim doskonaleniu, poszerzają się horyzonty, uczymy się o innych kulturach, poznajemy ciekawych ludzi i mamy ochotę na więcej
NaukaBezGranic: KID’S DAY FUN AND GAMES z okazji Dnia Dziecka, 29.05.14, Szczecin.
KID’S DAY FUN AND GAMES (from elementary to intermediate) Think loud, think fast, think drama, think crazy games, but most of all think fun. We’ll play a mixture of traditional British and universal games from “hot and cold” to “king, king can I come”, throw in some songs and even a dance, play some of the traditional acting games and of course it wouldn’t be a party without musical chairs and that’s just what it will be, a kid’s party (with even a few sweets for the winners).
<<poprzednie [621] 622 623 624 625 626 627 628 629 630 nastepne>>