korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council: Toolkit 6- Teaching Kindergarten and Early Primary, 11.05.14, Kraków.
Uczenie dzieci młodszych może stanowić wyzwanie ze względu na kłopoty z dyscypliną. Na tej sesji przećwiczymy stosowanie praktycznych technik, które pomogą nauczycielowi efektywnie kierować grupą, a jednocześnie sprawią, że dzieci będą bardziej zmotywowane i zaangażowane.
Ettoi.pl: Hélico aux pays des jouets powraca w nowym wydaniu.
Hélico aux pays des jouets to przyjazny i motywujący wstępny kurs języka francuskiego dla 5-7-latków, którego celem jest oswojenie dziecka z podstawowym słownictwem, zwrotami i fonetyką francuską oraz przygotowanie do właściwej nauki języka z kursem Hélico et ses copains lub innym dowolnym podręcznikiem.
Nowela.pl: L’évaluation en classe de français langue étrangère...15.05.14, Rzeszów.
Dla każdego z uczestników przewidziano pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów oraz certyfikat uczestnictwa!
British Council: Toolkit 6- Teaching Kindergarten and Early Primary, 11.05.14, Warszawa.
Uczenie dzieci młodszych może stanowić wyzwanie ze względu na kłopoty z dyscypliną. Na tej sesji przećwiczymy stosowanie praktycznych technik, które pomogą nauczycielowi efektywnie kierować grupą, a jednocześnie sprawią, że dzieci będą bardziej zmotywowane i zaangażowane.
Goethe-Institut: Felix Kubin mit Mitch & Mitch.Trasa koncertowa, 11.05.14, Białystok.
Trasa koncertowa promująca nową płytę zespołu Mitch&Mitch z legendą niemieckiej elektroniki Felixem Kubinem. Jesienią 2013 roku formaldehydowy elektronauta Felix Kubin oraz niesamowity big band Mitch & Mitch spotykali się w swoich studiach w Warszawie i Hamburgu, by przeprowadzać elektroakustyczny eksperyment: produkcję płyty będącej avant-popową fonoteką. Do współpracy zaprosili legendarnego niemieckiego producenta, Tobiasa Levina, który miał w ich skomplikowanym układzie pełnić funkcję przewodu elektrycznego.
INTER PERSONAL Kurs online: TCI - Translation in Construction Industry, od 12.05.-31.08.14.
Informujemy, że osoby, które uzyskają 85% z testów końcowych oraz złożą co najmniej dwie prace z wynikiem pozytywnym, zostaną automatycznie wpisane na listę tłumaczy technicznych Interpersonal oraz otrzymają profil na platformie online z dostępem do zleceń od klientów agencji Interpersonal, bez przetargu.
NaukaBezGranic: 17/05/2014 FINISHING WITH A BIG BANG with Luiza Wójtowicz-Waga, Warszawa.
Slowly but surely the school year is coming to an end. How will you get prepared to finish with a big, inspiring bang instead of a big demotivated relief for a change? The last training session we invite you to this academic year will touch four areas crucial from the point of view of an effective and motivational end of a school year: testing and evaluation of progress; giving stimulating feedback, effective and memorable end-of-year activities, and finally ways to encourage students to learn over summer.
SALONIK LITERACKI RÓŻANY DWÓR: MIŁOŚĆ DO TEJ SAMEJ ZIEMI, spotkanie z Moniką Taubitz, 17.05.14
SALONIK LITERACKI RÓŻANY DWÓR U MONIKI MACIEJCZYK W POLANICY ZDROJU PRZY ULICY KAMIENNEJ 7 ZAPRASZA W sobotę 17 maja 2014 roku o g. 18 Na Spotkanie z pisarką niemiecką MONIKĄ TAUBITZ Pod tytułem: MIŁOŚĆ DO TEJ SAMEJ ZIEMI
<<poprzednie [621] 622 623 624 625 626 627 628 629 630 nastepne>>