korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poz. 1 i 2; 19.07.14, Wrocław
Adresowane do grona przyszłych specjalistów, intensywne szkolenie o charakterze eksperckim umożliwia zdobycie kompleksowej, udokumentowanej wiedzy, pozwalającej na profesjonalne przygotowanie do egzaminów oraz prowadzenie zajęć wg standardu STANAG 6001.
EDUNEWS.PL: SZTUCZNE FIOŁKI JAKO SPOSÓB NA SZTUKĘ
Uczą Państwo literatury, sztuki, plastyki i nie wiedzą jak zaciekawić uczniów pracami Rembrandta czy Klimta? Samo pokazanie „sztuki” nawet przez arcykosmicznie wielkie S to za mało. Osobiście zauważam pewną tendencję do obojętności względem arcydzieł i to na każdym szczeblu edukacyjnym
Nowela.pl: ZENITH A2 - kolejne materiały dydaktyczne!
Zénith to seria podręczników do języka francuskiego przeznaczona dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. Składa się z 3 części na poziomach od A1 do B1. Każdy poziom przewidziany jest na 80-100 godzin lekcyjnych. Podręcznik zawiera zróżnicowane materiały, dzięki którym uczniowie mogą poznać język wraz z elementami kultury Francji i innych krajów frankofońskich. Do podręcznika dołączono płytę DVD-ROM zawierającą wszystkie nagrania audio z podręcznika i zeszytu ćwiczeń oraz materiał wideo przedstawiający krótkie scenki. Przewodnik metodyczny zawiera wskazówki dydaktyczne ułatwiające pracę z podręcznikiem oraz materiały do ewaluacji.
British Council: SZTUKA, RZEMIOSŁO I MUZYKA. KREATYWNE ANGLOJĘZYCZNE WARSZTATY DLA..07.07.14, Poznań
British Council zaprasza małych artystów z Poznania wraz z rodzicami na ekscytujące kreatywne spotkania z językiem angielskim. Podczas warsztatów dzieci będą uczyć się angielskiego poprzez elementy sztuki: malowanie, śpiewanie i słuchanie muzyki. Spotkania będą odbywać się w Starym Browarze w lipcu i w sierpniu.
EDUNEWS.PL: INTERNET W SZKOLE: KORZYSTAJ I UWAŻAJ
Luka w zabezpieczeniach stron internetowych wstrząsnęła niedawno prawie całym wirtualnym światem. Tysiące ludzi musiało zmieniać hasła do poczty i kont bankowych. Ale jak przekonać zatopionych w cyfrowym świecie uczniów do ostrożności? W bardzo ciekawej prezentacji tłumaczą to fachowcy z Naukowej Akademickiej Sieci Komputerowej
Radio Ram: Ram English zone - the first in a series of radio programmes called, 05.07.14.
Starting this week on Wrocław's popular alternative station, Radio Ram, you can tune in to the first in a series of radio programmes called 'Ram English zone'. The series focuses on English language issues during the holiday period and takes the form of a dialogue between two native speakers, both living in Poland. It includes useful vocabulary, learning tips and a sense of humour.
Promentis: Jak profesjonalnie i bezstresowo uczyć dorosłych; 13.07.14, Poznań.
MOTYWUJ, KONTRAKTUJ I WYGRYWAJ – CZYLI JAK PROFESJONALNIE I BEZSTRESOWO UCZYĆ DOROSŁYCH Warsztaty adresowane są do początkujących lektorów, absolwentów i studentów kierunków językowych, jak również do wszystkich osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem.
Nowela.pl: CLUB PRISMA A2/B1 - plan dydaktyczny do pobrania.
Club Prisma to nowoczesny podręcznik adresowany do młodzieży w wieku 12-16 lat i przeznaczony do nauki w gimnazjach. Club Prisma kładzie nacisk na naukę zwrotów niezbędnych do prawidłowego komunikowania się w sytuacjach występujących w życiu codziennym. Dzięki zawartym w nim informacjom na temat kultury hiszpańskiej uczniowie nabywają także umiejętności niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w środowisku hiszpańskojęzycznym.
<<poprzednie [621] 622 623 624 625 626 627 628 629 630 nastepne>>