korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: SPORY O EDUKACJĘ - WIARA I FAKTY.
Wiele naszych sporów dotyczących edukacji ma charakter "religijny". Mam wrażenie, że stanowiska i działania w najistotniejszych zagadnieniach oświatowych wynikają z przekonań opartych na wierze. Nie prowadzi to raczej debaty edukacyjnej do jakiś konstruktywnych rozwiązań
Fortima: KURS AUDIODESKRYPCJI dla tłumaczy i polonistów, 20.10.12. Warszawa.
Zapraszamy do udziału w 20-godzinnym kursie prezentującym zasady tworzenia audiodeskrypcji, czyli wersji filmowych dla niewidomych. W trakcie zajęć uczestnicy przygotowują narrację słowną do filmów, poznają techniki przygotowania listy lektorskiej, a także zasady pracy z lektorem w studiu. Zajęcia kończą się wspólną analizą filmu wraz z niewidomym konsultantem, który ocenia przygotowane wersje.
PASE: TRUDNE SYTUACJE W KONTAKCIE Z KLIENTEM - szkolenie, 26.10.2012r. Warszawa.
Szkolenia przeznaczone są dla pracowników zajmujących się bezpośrednią i telefoniczną obsługą klienta indywidualnego w Twojej szkole językowej. Program szkolenia został podzielony na trzy moduły i stanowi uzupełniającą się całość, mogą Państwo uczestniczyć we wszystkich trzech spotkaniach lub w jednym / dwóch dowolnie wybranych. Wszystkie szkolenia poprowadzi p. Beata Zielińska Rocha.
EDUNEWS.PL: ŻYWOT TECHNOLOGII WEDŁUG GARTNERA.
Fenomen kolejek przed sklepami z produktami Apple zastanawiał zapewne niejedną osobę. Skąd ten hiper-entuzjazm konsumentów i wysiłek wielogodzinnego oczekiwania na możliwość dokonania zakupu produktu, o którym często niewiele jeszcze wiadomo? Od 1995 r firma badawcza Gartner Inc. śledzi pojawiające się na rynku nowe technologie, opisując ich fazę dojrzałości w odniesieniu do poziomu entuzjazmu konsumentów (i mediów). Angielska nazwa zaproponowana przez nią (Hype Cycle) jest słabo przetłumaczalna na polski
Goethe Institut: Praca z ilustracją a przygotowanie do egzaminu z języka obcego- warsztaty, 19.10.12
Warsztaty dla nauczycieli pozwalające na kreatywne uczenie się z wykorzystaniem ilustracji
Promentis: GRY W NAUCZANIU JĘZYKA OBCEGO 20.10.12, Warszawa
Serdecznie zapraszamy lektorów i nauczycieli języków obcych na warsztaty metodyczne z cyklu "Uczyć lepiej". Tym razem zajmiemy się tematyką gier językowych i zastanowimy się dlaczego warto stosować je w czasie zajęć. Duża dawka praktycznych informacji i dobrego humoru gwarantowana.
EDUNEWS.PL: O POZYTYWNYCH EFEKTACH DEMOKRATYZACJI NAUKI I EDUKACJI.
Idee otwartości stają się najważniejszymi siłami kształtującymi obszar nauki i edukacji w Unii Europejskiej. Stanowią już ważny element europejskiej strategii Agenda Cyfrowa 2020. Polityka Otwartego Dostępu stała się kluczowym elementem unijnego Ramowego Programu Wspierania Badań i Innowacyjności 2014-2020. Czy w Unii Europejskiej i krajach członkowskich OECD zaczyna się epoka Otwartej Nauki?
Nauka Bez Granic: Great Britain - Wykład z elementem warsztatów dla grup z nauczycielem, listopad.
What do you know about Great Britain? Ok you know something I bet you know quite a lot but what do you really know? We will test you on your knowledge of the history, culture and different peoples of Great Britain by means of a class Quiz Show and as we take all the answers in we will see that we still have many questions to be answered.
<<poprzednie [861] 862 863 864 865 866 867 868 869 870 nastepne>>