korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Miesiąc Fotografii w Krakowie 2011 od 13.05. Wystawa: Alias: George i Patricia Beacher
Zdjęcia z Albumu z Abbotsbury są tu prezentowane po raz pierwszy dzięki uprzejmości sponsorów Uniwersytetu Nashville i zarządu Stowarzyszenia Amerykańskich Akademików Przeciwko Artystycznym Anomaliom (aaaaalectures.org), którzy wyrazili zgodę na tę wystawę pomimo trwającego śledztwa.
ZJAZD STYPENDYSTÓW DAAD 21-22.05.2011 W KRAKOWIE
DAAD (Niemiecka Służba Wymiany z Zagranicą) zaprasza w tym roku 200 byłych uczestników na odbywający się co 5 lat zjazd stypendystów, którego tematem jest 20. rocznica podpisania polsko-niemieckiego traktatu o dobrym sąsiedztwie widziana z perspektywy akademickiej.
EDUNEWS.PL: Dyskusji o komputerach dla uczniów ciąg dalszy
Zorganizowana wczoraj przez Gazetę Wyborczą i Centrum Edukacji Obywatelskiej debata „Laptop dla pierwszoklasisty“ przyniosła wiele informacji, które poszerzają wiedzę na temat proponowanej przez Ministerstwo Infrastruktury inicjatywy przekazania uczniom komputerów. Jej cele wyjaśniali ministrowie: Magdalena Gaj, Katarzyna Hall i Michał Boni.
KONCERT ORKIESTRY SYMFONICZNEJ FILHARMONII NARODOWEJ W WARSZAWIE 21 maja 2011
Orkiestra symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie gości na czołowych scenach Europy i słynie przede wszystkim z dokonań w zakresie opery.
FORTIMA zaprasza: ABC Dubbingu - warsztaty 15 maja w Warszawie
Wprowadzenie do dubbingu, przygotowanie fragmentu tłumaczenia, stylizacja języka, slang, gwara; dlaczego łatwiej jest dubbingować filmy hiszpańskie czy francuskie niż angielskie?
KONCERT ORKIESTRY SYMFONICZNEJ FILHARMONII NARODOWEJ W WARSZAWIE 20 maja 2011
Orkiestra symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie pod batutą renomowanego niemieckiego dyrygenta Matthiasa Foremny
Bezpłatne warsztaty ETS - egzaminy językowe TOEIC®, TOEFL® 13 lub 14 maja we Wrocławiu
Spośród uczestników nieodpłatnej części szkolenia rozlosujemy 3 podręczniki przygotowujące do egzaminu TOEICŸ o wartości 155 zł każdy oraz 3 próbne i-testy TOEICŸ o wartości 49,90 zł każdy.
ZJAZD STYPENDYSTÓW DAAD 20 MAJA W KRAKOWIE
Prominentni goście dyskutują kwestię polsko-niemieckiej współpracy w zakresie edukacji uniwersyteckiej oraz badań naukowych.
<<poprzednie [1071] 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 nastepne>>