korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wrocław 22.10, zaprasza GAMA TRAINING: Trudne sytuacje?Już nie takie trudne!-Warsztaty dla metodyków
GAMA TRAINING zaprasza na kolejną edycję praktycznych warsztatów z zakresu pracy z lektorami. Szkolenie to adresujemy do osób opiekujących się lektorami lub przygotowujących się do objęcia tej funkcji.
EDUNEWS.PL: Nauczyciele w Polsce 2009/2010
Średnia wieku polskich nauczycieli to 40,9 lat i z roku na rok rośnie. Zdecydowana większość z nich (81%) to kobiety. Prawie wszyscy nauczyciele mają wykształcenie wyższe - wynika z raportu Ośrodka Rozwoju Edukacji. Dane za rok szkolny 2009/2010 mogą być punktem wyjścia do dyskusji o przyszłości zawodu nauczyciela, zwłaszcza że od wielu lat temat ten jest w Polsce zaniedbany.
IL PONTE poleca: Wernisaż wystawy Solchi Urbani
wernisaż wystawy Solchi Urbani, na której będzie można obejrzeć prace rzymskiego artysty Marco Angeliniego. Angelini w swoich pracach zaczynał od wykorzystywania materiałów z odzysku, z czasem zaczął eksperymentować z metalem i plastikiem.
OXFORD zaprasza 14.10 na Jesienne Słownikobranie w księgarniach Polanglo i Akademia
Tylko w Dniu Nauczyciela wszystkie książki wydawnictwa Oxford University Press mogą Państwo zakupić w księgarniach tych sieci z 25% rabatem.
ettoi.pl zaprasza: Do pobrania audio do kursu Pandy the Panda
nauczyciele języka angielskiego zainteresowani kursem Pandy the Panda mają możliwość otrzymania od nas testowego egzemplarza podręcznika i zeszytu ćwiczeń.
Personnel Training Institute zaprasza - AKADEMIA ZARZĄDZANIA w modułach
Ze względu na liczne zapytania i prośby właścicieli szkół i ciągle trwający nabór uczestników wprowadziliśmy możliwość uczestniczenia w jednym z dwóch modułów Akademii Zarządzania dla Właścicieli Szkół Językowych i Metodyków: I. Zarządzanie personelem w szkole językowej (listopad, grudzień styczeń, maj) Cena 3 450 zł. II. Zarządzanie szkołą językową (luty, marzec, kwiecień, maj) Cena 3500 zł.
IL PONTE poleca: Jesienią Pinokio wystawiany w Teatrze Polskim i w Teatrze Rampa,już od paździenika
Dwa warszawskie teatry przygotowały na jesienną słotę inscenizacje historii drewnianego chłopca – Pinokia.
EDUNEWS.PL: Skarb. Na tropie Filmoteki Szkolnej
Od 21 wieczorem do 7 rano uczniowie z podstawówki i gimnazjum w podkaliskim Russowie oglądali filmy. Młodzież zdumiała nauczycieli. Liczba uczestników przerosła najśmielsze oczekiwania. „Oni mają ogromną wiedzę z zakresu filmu, dyskutowali nie tylko o treści, ale również o gatunkach filmowych.” – mówią Katarzyna Ignaszak i Magdalena Jaroma, inicjatorki nocy filmowej.
<<poprzednie [1071] 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 nastepne>>