korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: UCZENIE SIĘ METODĄ UCZNIOWSKIEGO PROJEKTU
Metoda projektu - nazywana „królem metod aktywizujących”, np. przez organizatorów programu „Nauczyciel z klasą”, jest metodą bardzo dobrą, bo ma problemowy charakter, uwalnia indywidualny potencjał, wielostronnie aktywizuje, wymaga współdziałania i porozumiewania się, a przede wszystkim motywuje do uczenia się i daje konkretne edukacyjne korzyści.
IL PONTE poleca wybrane pozycje wydawnictwa Arkady
Specjalną ceną (50% rabatu) objęte są albumy Taschena, w tym prezentujące włoskich artystów: Arcimbolda, Caravaggia, Rafaela.
Wypełnij ankietę - wygraj atrakcyjne nagrody!
Wypełnij ankietę - wygraj atrakcyjne nagrody! Chcemy się zmieniać na lepsze! Podziel się z nami opinią o sklepie www.jezykiobce.pl. Wypełnienie ankiety zajmie Ci zaledwie kilka minut.
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIELU: ZALECANA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA
Od czego zależy rozwój kompetencji cyfrowych w polskiej szkole? Czy od tego, ile w niej pojawi się nowego sprzętu: komputerów stacjonarnych, przenośnych, tablic interaktywnych? Od tego, ile interaktywnych programów edukacyjnych trafi do nauczycieli? Szkoła nie będzie potrafiła nauczyć korzystania z technologii edukacyjnych, jeśli sama nie zostanie do tego przygotowana...
IL PONTE poleca wieczór włoski - 12.06 Centrum Kultury Izabelin
...Włochy jakich nie znacie, wystawa malarstwa Marco Gerbi - Tutto vero oraz koncert piosenki włoskiej w wykonaniu Michała Niemca połączony z pokazem tańca.
EDUNEWS.PL: MNIEJ LICZEBNE KLASY TO ŚLEPA ULICZKA?
Myślenie o podniesieniu poziomu edukacji poprzez ograniczenie liczebności uczniów w klasach to niedorzeczność i marnotrawstwo pieniędzy – uważa Malcolm Gladwell, autor bestsellerów o zmianach społecznych i zachowaniach konsumenckich: Punkt przełomowy, Błysk, Poza schematem. Droga do poprawy jakości edukacji w skali całego kraju biegnie w innym kierunku...
NOWELA i Edinumen: zaproszenie na warsztaty dla hispanistów - 12.06 - Kraków
Fluidez y corrección: secuencias didácticas para la comunication y el aprendizaje en el aula de Español LE...
IL PONTE poleca blog Julii Wollner 09 i 11 czerwca
...
<<poprzednie [1071] 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 nastepne>>