korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
spotkanie i warsztaty PSNJN Oddział Warszawa - 11.09 w Warszawie
Zapraszamy bardzo serdecznie!!!!
Kulmixtura - zespoły z całej Europy na Warszawskiej Pradze
Podczas kolorowego festiwalu, oprócz muzyki i kolorowych strojów będzie można spróbować potraw z całej Europy, oraz zakupić nietypowe pamiątki.
19th International IATEFL Poland Conference Bydgoszcz, 17 – 19 September 2010
Główna tematyka konferencji skupiać się będzie na aspektach interdyscyplinarności i wielokulturowości w nauczaniu języka angielskiego i innych języków obcych, jak i w nauczaniu innych przedmiotów w językach obcych.
Nowość w LangMarket: Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego
Publikacja składa się z trzech części. W rozdziale pierwszym zaprezentowana została problematyka związana gramatyką języka niemieckiego. Rozdział drugi poświęcony został zasadom pisowni, a w obliczu reformy jest on niezmiernie istotny. Rozdział trzeci natomiast będzie z pewnością interesujący dla osób zajmujących się tłumaczeniami, gdyż przedstawia różnice znaczeniowe (i nie tylko) pomiędzy wybranymi grupami wyrazów.
AKADEMIA LEKTORA - MODUŁ 2: METODY WARSZTATOWE NA KURSIE JĘZYKOWYM Warszawa 3-4.09, 4-5.10
ziś lektor nie tylko przeprowadza zajęcia, ale coraz częściej uczestniczy w planowaniu kursu, w analizie potrzeb szkoleniowych kursantów, ma wpływ na dobór metod i materiałów. Jakość jego pracy przekłada się na zadowolenie kursantów i wyniki (również finansowe) oraz renomę szkoły. Przekłada się też na jego własne zadowolenie z pracy, na satysfakcję - a te czynniki znowu mają istotny wpływ na jakość jego dalszej pracy.
Nowość w LangMarket: FISZKI – starter - język hiszpański
Kurs zawiera 14 jednostek lekcyjnych, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Opanowanie materiału zawartego w Starterze umożliwia poprawną komunikację, a zarazem stanowi doskonałe przygotowanie do dalszej nauki z Fiszek (seria 1000)
NOWELA zaprasza anglistów na Dni Otwarte wydawnictwa Express Publishing/Egis 2.09 w Poznaniu
...
Nowość w LangMarket: Angielskie formuły konwersacyjne
Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Twój znajomy pokazuje Ci swój kupiony ostatnio samochód, cud techniki i elegancji, pytając: „Do you like it?”. Mając w głowie przerobiony niedawno szkolny kurs angielskiego, szukasz na gwałt właściwego słowa i wreszcie desperacko odpowiadasz: „Yes!”, budząc u rozmówcy rozczarowanie. A dlaczego nie: „Terrific!”, „Fantastic!”, „Great!” czy „Wonderful!”?
<<poprzednie [1071] 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 nastepne>>