korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE: Delfort - Co się stanie gdy … czyli zmiana na lekcji, 28.10.15, Tarnów.
Jednym z czynników mających decydujący wpływ na sukces w pracy nauczyciela jest właściwe planowanie lekcji, refleksyjne podejście do własnej pracy, wprowadzanie zmian, obserwacja zachowań uczniów, samoocena.
British Council: Z IELTS zdobędziesz świat! Targi Master & More w Warszawie, 27.10.15.
IELTS to najpopularniejszy obecnie egzamin z języka angielskiego, stworzony z myślą o osobach chcących studiować i pracować w języku angielskim. IELTS jest honorowany przez ponad 9 tys. instytucji na całym świecie, w tym tysiące szkół amerykańskich (także Ivy League!), niemal wszystkie uczelnie w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii.
EDUNEWS.PL: NIE BÓJMY SIĘ KODOWAĆ
Programowanie to kompetencja przyszłości, którą powinniśmy rozwijać u uczniów już teraz, na wszystkich poziomach kształcenia. Chociaż „programowanie” brzmi bardzo poważnie, tak naprawdę dotyczy także prostych czynności z wykorzystaniem komputerów, które mogą być z powodzeniem realizowane już od pierwszej klasy szkoły podstawowej – udowadniają realizatorzy programu Mistrzowie Kodowania
British Council i Multikino: National Theatre: Strategia gołych kawalerów, 27.10.15, cały kraj.
Rok 2015 to kontynuacja strategicznej współpracy British Council i Multikino w ramach projektu Sztuka brytyjska na wielkim ekranie. Dzięki tej inicjatywie publiczność może regularnie oglądać najciekawsze pozycje repertuarowe słynnych scen brytyjskich, takich jak National Theatre. W drugim półroczu zobaczymy także dwa przedstawienia z legendarnego londyńskiego The Globe – repliki teatru, w którym tworzył najwybitniejszy dramatopisarz wszech czasów, William Szekspir.
Nowela.pl: Publikacje specjalistyczne wydawnictwa EDINUMEN, WEBINARIUM DLA HISPANISTÓW, 29.10.15
Jeśli chcieliby Państwo poznać publikacje specjalistyczne wydawnictwa Edinumen, które doskonale sprawdzą się w Państwa codziennej pracy ze studentami, kursantami, jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat sposobów nauczania języka hiszpańskiego w zakresie biznesu, ekonomii, handlu, prawa, architektury, literatury, zdrowia czy turystyki, serdecznie zachęcamy do udziału w naszym spotkaniu online.
ORE: Szkolenie DELFORT: Co się stanie, gdy …? 28.10.15, Piotrków Trybunalski.
Szkolenie poświęcone jest praktycznym projektom lekcyjnym (tzw. PEP), które stanowią centralne narzędzie w procesie samoobserwacji i samooceny. Dzięki projektom PEP nauczyciele analizują własną praktykę lekcyjną. W trakcie seminarium otrzymacie Państwo wiele porad, wskazówek i inspiracji, co i w jaki sposób można zmienić, jak zaplanować takie zmiany i je zrealizować.
ORE: Szkolenie DELFORT: Zastosowanie projektów poznawczo-poszukujących w planowaniu...26.10.15,Opole
Planowanie lekcji jest codzienną pracą każdego nauczyciela. Czasami bywa tak, że codzienność staje się rutyną. Czy możemy temu przeciwdziałać? Co się stanie, gdy do naszego scenariusza zajęć wprowadzimy drobne zmiany z pomocą projektów poznawczo-poszukujących?
Italicus: W rocznicę 750-lecia urodzin Dantego polsko-włoskie wydanie Boskiej Komedii
Uniwersalny charakter Boskiej Komedii zasadza się na tym, że jest ona – by odwołać się do słów Ericha Auerbacha – naśladownictwem rzeczywistości we wszystkich jej sferach. Został w niej przedstawiony cały fizykalno-kosmologiczny, etyczny i historyczno- polityczny porządek świata i w tym sensie jest ona niewątpliwie syntezą kultury średniowiecznej, w której kształtowaniu wielką rolę odegrało dziedzictwo antyku, asymilowane przez pisarzy i myślicieli chrześcijańskich – tam, gdzie to było możliwe – przede wszystkim za pomocą wszechobecnej w tej epoce metodzie alegorezy.
<<poprzednie [391] 392 393 394 395 396 397 398 399 400 nastepne>>