korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: O NASTAWIENIU ROZWOJOWYM
Wychowujemy młodych ludzi dla świata, dla ich przyszłości. Ale przyszłość to wielka niewiadoma. Jakie więc obierać priorytety, cele, jakie modelować postawy i wartości? Dzieci, które rozpoczęły edukację szkolną w tym roku – około roku 2030 wypełnią swoimi talentami i umiejętnościami rynek pracy, usług, kultury. Będą tworzyć, leczyć, sprzedawać, budować, rządzić…
NaukaBezGranic: How To Sound Like A Native Speaker, workshop with Kaidar, 19.05.16, Kraków.
Is it possible to sound like a native speaker if you weren’t born in an English speaking country?
EDUNEWS.PL: DUŻY PIES NIE SZCZEKA
„Duży pies nie szczeka” to inicjatywa edukacyjna Stowarzyszenia Willa Decjusza, której celem jest zwalczanie dyskryminacji i mowy nienawiści oraz promocja tolerancji oraz wyrównywanie szans w dostępie do edukacji i kultury u młodzieży z małych miejscowości. Improwizacja teatralna i wspólne muzykowanie przeciwko mowie nienawiści? To działa!
NaukaBezGranic: Drama: Illusions & Movement, warsztat dla grup, 19.05.16, Kraków.
The Drama Workshop is all about our limitless imagination. We are focusing on self-discovery through drama, improvisation and the magic of believing. Students will be exposed to the realities created on a stage and how the illusion behind it works. Just like in a theatre, we’re using interactive brainstorming and improvisation that unlocks spontaneity and connects actors, inviting them to visualize like one mind.
EDUNEWS.PL: ROZMYŚLANIA O TZW. DOBREJ ZMIANIE
W ciągu krótkiego czasu z trzech niezależnych źródeł dotarła do mnie informacja, że przyszła struktura polskiego szkolnictwa, ta po „dobrej zmianie”, jest już podobno przesądzona i przyjmie formułę 4+4+4+4. Kolejne czwórki mają oznaczać lata spędzane w przedszkolu, szkole podstawowej (nazywanej już nawet elementarną), gimnazjum i liceum. Oczywiście moje źródła mogą się mylić, ale sam fakt, że na giełdzie informacji powyższa koncepcja żyje już własnym życiem, nadaje jej pewne znamiona prawdopodobieństwa
NaukaBezGranic: Kids Day Fun and Games with Kaidar, 19.05.16, Kraków.
Children’s Day is celebrated every year in many places around the world to honour children globally. We celebrate this wonderful day with playing games in English. Play is the most comfortable form of learning for both children and adults because it is a natural behaviour that is driven by curiosity and creativity. The hands-on, interactive games inspire children to make discoveries about their world using play experiences. Our interactive English activities peak their interest, gain self-esteem and encourage subconscious language learning through fun and laughter.
Interpersonal: Kurs e-learning dla kandydatów na tłumacza przysięgłego - język angielski.
Zapraszamy na kursy dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych w formule moderowanego e-learningu. Każdy kurs w kompleksowy sposób przygotowuje do pisemnego egzaminu na tłumacza przysięgłego pod okiem doświadczonego wykładowcy, który jest również tłumaczem przysięgłym.
EDUNEWS.PL: O MALOWANIU KAMIENI W SZKOLE
Szkoła to nie tylko miejsce nauki w klasie, to także lokalne centrum społeczno-kulturalne. Zwłaszcza w małych miejscowościach i na wsiach. Dla szkoły nie ma tam za wielu alternatyw. Likwidowanie małych szkól z powodów ekonomicznych (bo niby taniej jest dowozić dzieciaki) to marnowanie potencjału miejsca. Edukacja to nie filantropia, lecz inwestycja. To także edukacja ustawiczna i pozaformalna, mimo że na te formy działalności nie ma dotacji "na ucznia"
<<poprzednie [391] 392 393 394 395 396 397 398 399 400 nastepne>>