korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic.pl: A Short History of USA - w maju i czerwcu w Twojej szkole!
Music has always played an important role in U.S. history. Songs have a special power to express what words alone cannot: hopes, fears, dreams, love, hate, anger, pride, aspirations, and disappointments. They have inspired some to fight wars and others to fight for peace, workers to organize, and for slaves to struggle for equal rights.
EDUNEWS.PL: ZARZĄDZANIE WŁASNYMI STANAMI PODCZAS UCZENIA SIĘ.
Każdy niemal co dzień używa pojęcia „stan”, np. mówiąc „jestem w stanie to zrobić” lub „nie jestem w stanie (nastroju), aby tam pójść”… Stany to konfiguracja emocji i uczuć, które odczuwamy. W jednych stanach jesteśmy „uskrzydleni”, w innych czujemy się „wypompowani” i nic nam się nie chce. Efektywne uczenie się (a także generalnie - efektywne funkcjonowanie) wymaga dobrych stanów; jest możliwe tylko wtedy, kiedy czujemy się odpowiednio naładowani energią, w pozytywnym nastroju, skoncentrowani na tym, co robimy...
Oxford University Press: Approaches to Teaching Academic Vocabulary- 31.05.12.
This session focuses on some of the key challenges in teaching academic vocabulary and puts forward some practical suggestions to tackle vocabulary in the EAP classroom. It looks at selecting which vocabulary to focus on, how to integrate work on vocabulary into other classroom activities and how to move vocabulary teaching beyond simple lists of words.
EDUNEWS.PL: SYSTEM WEWNĘTRZNIE SPRZECZNY - CZAS NA GRUNTOWNE ZMIANY.
W artykule Szkoła się cofa? Witold Kołodziejczyk wypowiada mocne zdanie: "W tak zorganizowanej dzisiaj szkolnej przestrzeni nie widzę szansy na zmianę postaw uczniów, ani znaczącej poprawy poziomu edukacji." Taką opinię można usłyszeć coraz częściej w debatach o polskiej szkole. Innymi słowy: ten system jest niereformowalny, niewydolny, jego możliwości wyczerpały się, doszedł do kresu możliwości rozwoju i samoregulacji. Skąd znamy te sformułowania? Czy spotkaliście się w swoim życiu z takimi opiniami o jakimś (jakichś) systemie (systemach)?
NaukaBezGranic.pl: British English, 31/05/2012 - Warszawa.
Simeon Wren pochodzi z Manchesteru w północnej Anglii, ale mieszka i pracuje w Bielsku-Białej. W 2001 roku skończył studia aktorskie na Royal Scottish Academy of Music and Drama w Glasgow. Po studiach, zajmował się pracą w teatrze i telewizji oraz grał w sztukach szekspirowskich w przedstawieniach wystawianych przez teatry w Szkocji. W międzyczasie zdobył kwalifikacje uniwersytetu w Cambridge do nauczania języka angielskiego i od pięciu lat pracuje jako nauczyciel. Obecnie, w Bielsku-Białej, współpracuje z liceum i gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego.
INTERPERSONAL: 30.05.2012 - Webinarium warsztatowe - Tłumaczenie umów o pracę (język angielski)
Czas 3 h, początek 17:00. Prowadzenie: Katarzyna Halacz. Wykład i ćwiczenia w językach polskim i angielskim.
EDUNEWS.PL: TELEWIZYJNA PUSTKA O EDUKACJI.
Tekst "Szkole brakuje zaangażowania" autorstwa Witolda Kołodziejczyka, jest znakomitym podsumowaniem sytuacji w jakiej znaleźliśmy się. Jak każde podsumowanie, jest dobrą okazją do spojrzenia wstecz, oraz do zastanowienia się nad tym "i co dalej?"...
Nauka Bez Granic: SZKOLENIA I WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI W MAJU - ostatni dzwonek!!!
Szanowni Państwo! To już ostatnie chwile aby zapisać się na szkolenia dla nauczycieli Drama in the ELT Classrom!!! Przypominamy także o warsztatach z okazji Dnia Dziecka, 31 maja w Warszawie oraz o Warsaw Summer School 2012 – sierpniowych szkoleniach dla nauczycieli. Nie przegapcie okazji!!!
<<poprzednie [1001] 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 nastepne>>