korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Skype dla nauczycieli
Dla nauczycieli (zwłaszcza języków obcych) Skype na całym świecie jest dużym ułatwieniem w edukacyjnej działalności. Pozwala połączyć się z uczniem w każdym miejscu świata, gdy tylko jest dostęp do internetu. Teraz Skype przygotował dla nauczycieli nowe narzędzia współpracy i ułatwił kontaktowanie się ze społecznością międzynarodową. Nic tylko współpracować...
Joshua adventures. Podręcznik nie tylko dla maturzystów
Książka zawiera dziesięć zróżnicowanych tematycznie opowiadań o życiu młodego Brytyjczyka, wraz z ćwiczeniami oraz kluczem odpowiedzi.
EDUNEWS.PL: Którędy droga do dobrej edukacji?
Pracodawcy powinni jak najczęściej zabierać głos w sprawach dotyczących systemu edukacji. W ten sposób jasno określają kierunki, w których powinno przebiegać kształcenie. Bo przecież wcześniej czy później większość absolwentów szkół stanie się w końcu pracownikami. Albo też założą własne firmy i wówczas odczują edukacyjne braki, jakimi "obdarza" nas szkoła.
EDUNEWS.PL: Społecznościowe uczenie się - czy poprawia wyniki studentów?
Portale społecznościowe są popularne w większości uczelni na całym świecie i coraz więcej instytucji edukacyjnych zwraca uwagę na wykorzystanie społeczności sieciowych do podniesienia skuteczności uczenia się studentów w kursach i poprawy ich wyników edukacyjnych. Czy Facebook i inne podobne serwisy mogą faktycznie poprawić rezultaty pracy studentów?
ITALICUS - Księgarnia Włoska: Un libro per l'estate, czyli książka na lato
Ponieważ lato to czas wyrafinowanej, niespiesznej lektury, przedstawiamy wybór doskonałych książek przygotowanych specjalnie dla Państwa.
EDUNEWS.PL: Więcej o konektywizmie
Nowe technologie mają wielki wpływ na to, jak tworzy się informacja, jak jest współdzielona przez społeczność oraz jak ludzie przetwarzają informację w wiedzę, komunikując się i socjalizując z innymi uczestnikami procesu edukacji (w najszerszym możliwym znaczeniu). Wiedza jest poza mną, a mogę z niej skorzystać kiedykolwiek jej potrzebuję – to istota konektywizmu.
EDUNEWS.PL: Jak zachęcić chłopców do nauki? Poprzez gry!
Nie od dziś wiadomo, że szkoła jest miejscem, w którym znacznie lepiej odnajdują się dziewczynki niż chłopcy. Są one przeważnie grzeczniejsze, spokojniejsze, łatwiej podporządkowują się regułom, lubią się uczyć i współpracować ze sobą. Jak w tym szkolnym świecie mają odnaleźć się mali mężczyźni, dla których jest to często świat zbyt obcy?
Klub Miłosników Włoskiej Motoryzacji ForzaItalia.pl zaprasza na zlot w dniach 10-11 września
Klub Miłosników Włoskiej Motoryzacji ForzaItalia.pl organizuje zlot pasjonatów mysli technicznej, designu, kultury i smaków rodem ze słonecznej Italii. Wydarzenie to bedzie miało miejsce w dniach 10-11 wrzesnia 2011 w Pałacu w Oborach
<<poprzednie [1001] 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 nastepne>>