korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council: Herbatka u królowej. Anglojęzyczne warsztaty dla dzieci, 07.06.14, Poznań.
British Council w Poznaniu zaprasza małe damy i dżentelmenów wraz z rodzicami na interesujący warsztat na temat Londynu, herbaty i deserowych manier. Dzieci zasmakują brytyjskiej kultury, nauczą się nowych ekscytujących słówek oraz spędzą przyjemnie czas podczas tradycyjnego brytyjskiego tea party.
Goethe-Institut: Muzeum do dzielenia się – Międzynarodowa konferencja We Are Museums, 05-06.06.14,
We Are Museums to międzynarodowa konferencja poświęcona możliwościom rozwoju instytucji wystawienniczych i innowacji w obrębie muzealnictwa. Rozpocznie się już 5 czerwca 2014 r. w Warszawie. Z tej okazji jedna z organizatorek, Diane Drubay z paryskiej agencji doradztwa strategicznego Buzzeum, opowiedziała nam o nowych muzealnych trendach.
ORE: Kurs języka hiszpańskiego w ramach projektu EUROPROF, zgł. do 15.06.14.
Warunki uczestnictwa w programie Europrof: o Pisemna deklaracja nauczyciela oraz dyrektora szkoły, że dany nauczyciel – po ukończeniu kursu – będzie nauczać części przedmiotu w języku hiszpańskim oraz zobowiązanie dyrekcji szkoły do umożliwienia nauczycielowi obecności w części stacjonarnej kursu. o Posiadanie komputera z dostępem do Internetu i środki techniczne niezbędne do realizacji kursu. Liczba miejsc na pierwszym roku: 30. Liczba miejsc na drugim i trzecim będzie znana w momencie rekrutacji.
EDUNEWS.PL: "WSZYSCY JESTEŚMY DZIWNI"
Polska szkoła jest zbyt „normalna”. A to błąd. W kontekście współczesnego świata kurczowo trzymamy się mylnego wzorca zarówno w Polsce, jak i w większości krajów na świecie. „Normalność”, jako trend w oświacie na całym globie, łatwo zweryfikować np.: obrazem tradycyjnych ławek w szkołach, stosowaniem utartych metod, poziomem nudy lub zadając proste pytanie uczniowi „Jak podoba Ci się nauka w twojej szkole?”
Nowela.pl: PIXEL A2 - materiały dydaktyczne do pobrania!
Podręcznik jest drugą częścią kursu przeznaczonego dla gimnazjalistów. Cztery tomy serii obejmują poziomy A1-A2. Podręcznik charakteryzuje podejście zadaniowe. Różnorodne zadania językowe i tematyka bliska nastolatkom służą wzmacnianiu ich motywacji, a przejrzysta struktura ułatwia pracę z podręcznikiem.
EDUNEWS.PL: EMOCJE ZAMIAST TROCIN, CZYLI ZACHĘCAMY MÓZG DO UCZENIA SIĘ
W Płocku odbyła się konferencja pt. Włącz myślenie. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi, w której wzięło udział ponad 170 nauczycieli, dyrektorów placówek, psychologów i pedagogów z całego Mazowsza. Chcieli oni dowiedzieć się, jak zmieniać edukację w szkole, aby uczeń przestał „wkuwać” regułki, a zaczął efektywnie przyswajać informacje
Nowela.pl: Lavagna Interattiva Multimediale e la prima...10.06.14, Lublin.
Dla każdego z uczestników przewidziano pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów oraz certyfikat uczestnictwa!
Playmeandlearn.com: Bezpłatna Konferencja English Teaching Day-Dzieci i Angielski, 07.06.14,Wrocław.
Dzień językowych inspiracji! Przyłącz się! English Teaching Day to konferencja integrująca osoby zajmujące się nauczaniem języka angielskiego. Świetnie jest się czasem spotkać, podzielić dobrymi praktykami czy podebatować na temat aktualnych trendów czy problemów w nauczaniu. Nie musisz być tylko słuchaczem! Robisz coś fajnego związanego z nauczaniem -zostań prelegentem!
<<poprzednie [631] 632 633 634 635 636 637 638 639 640 nastepne>>