korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council: Angielski system edukacji Nick Addy, Kings Colleges, warsztat, 28.02.14. Poznań.
Warsztat o możliwościach, jakie stwarza brytyjski system dla uczniów i studentów zagranicznych.
British Council: Nastolatki – Witamy w UK! Simon Pounder, warsztat, 28.02.14. Poznań.
Zapraszamy na zabawne i interaktywne wprowadzenie do kultury brytyjskiej. Warsztaty przeznaczone dla grup szkolnych w wieku 11–14 lat (klasy z nauczycielami).
British Council: Dzieci – Witamy w UK! Simon Pounder, warsztat, 28.02.14. Poznań.
Zapraszamy na zabawne i interaktywne wprowadzenie do kultury brytyjskiej. Warsztaty przeznaczone dla grup szkolnych w wieku 6–9 lat (klasy z nauczycielami).
NaukaBezGranic: Ceilidh Dancing, warsztat dla grup z nauczycielem, 05.03.14, Poznań.
People often look at the culture and traditions that make up the British Isles now let’s try some of the specific traditions that come from the Celtic side of Britain and not only Britain but its neighbour the Republic of Ireland.
British Council: Thinking UK? Think IELTS Simon Pounder, warsztat, 28.02.14. Poznań.
Warsztat dotyczący IELTS, testu z języka anielskiego wymaganego od przyszłych studentów przez niemal wszystkie brytyjskie uniwersytety. Podczas warsztatów poinformujemy też o kursie CELTA przeznaczonym dla osób, które chciałyby uzyskać certyfi kat nauczyciela (CELTA Certifi cate) uznawany przez szkoły językowe na całym świecie.
Bezpłatne warsztaty British Council na Targach Edukacyjnych w Poznaniu, 28.02-2.03.14.
Seminaria dla różnych grup wiekowych, informacje dla nauczycieli o brytyjskim systemie edukacji oraz certyfikatach pomocnych w rozwoju zawodowym – to niektóre atrakcje czekające na gości Targów Edukacyjnych w Poznaniu.
British Council na Targach Edukacyjnych w Poznaniu, 28.02.14.
Seminaria ze światowej klasy mentorem i ambasadorem uniwersytetu UCFB Wembley London – Paulem Fletcherem, spotkania z przedstawicielami brytyjskich uczelni oraz interaktywne zajęcia wprowadzające najmłodszych w świat angielskiego języka i kultury to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez British Council na tegoroczne Targi Edukacyjne w Poznaniu.
Goethe-Institut: Konferencja dla Dyrektorów Szkół PASCH, 27-28.02.14, Warszawa.
Konferencja ma na celu wzmocnienie sieci szkół PASCH w regionie Europy Środkowowschodniej a także pomóc szkołom w lepszej prezentacji ich nowoczesnej oferty językowej, co z kolei powinno zaowocować przyciągnięciem nowych uczniów chcących uczyć się języka niemieckiego.
<<poprzednie [631] 632 633 634 635 636 637 638 639 640 nastepne>>