korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
BRITISH COUNCIL: Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy, 12-21.10.18, Warszawa
Tegoroczna, 34. już edycja Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, odbędzie się w dniach 12-21 października 2018 roku. W tych dniach w warszawskiej Kinotece (Pałac Kultury i Nauki) oraz Multikinie Złote Tarasy zostanie pokazanych ponad 110 filmów pełnometrażowych oraz 80 filmów krótkometrażowych, wyselekcjonowanych z prawie 5000 zgłoszeń.
GOETHE INSTITUT: FACET W PRZEDSZKOLU (artykuł)
W Berlinie 25-30% wychowawców przedszkolnych to mężczyźni. Męski opiekun z grupą dzieci na placu zabaw nikogo tu nie dziwi. „Przedszkolanek“ to dobry zawód dla ojca rodziny. A do tego bardzo satysfakcjonujący. Z Hubertem Kopciem, wychowawcą przedszkolnym w Berlinie, rozmawia Agnieszka Wójcińska.
PASE: KAPELUSZE LEKTORA PASE – XII EDYCJA, 20.10.18, Warszawa
KIEDY: 20.10.2018 GDZIE: Politechnika Warszawska KONFERENCJA: MOTYWACJA I ZAANGAŻOWANIE – dla lektorów prywatnych szkół językowych, nauczycieli szkół publicznych i przedstawicieli uczelni
NaukaBezGranic: Traditional Ireland ; Ceili Dancing, 19.10.18, Łódź.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
GOETHE INSTITUT: RAFIK SCHAMI: „DIE DUNKLE SEITE DER LIEBE”, 16.10.18, Warszawa
Plan na pażdziernikowy niemieckojęzyczny Buchklub to prawie tysiącstronicowa powieść „Ciemna strona miłości” syryjsko-niemieckiego pisarza Rafika Schami.
BRITISH COUNCIL: National Theatre Live: “Makbet”, 11.10.18, całą Polska
Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami. Czas trwania: 210 minut
Expressis Verbis: How to teach Grammar creatively to adults / teens, 20.10.18, Katowice
Give your lessons a true boost! Come to two very intensive teacher workshops in Katowice 20-21 October! WORK SMARTER NOT HARDER! With Expressis Verbis it is possible.
EDUNEWS.PL - JAK CHWALIĆ I NAGRADZAĆ, ABY ZMOTYWOWAĆ UCZNIÓW DO NAUKI (artykuł)
Jednym z największych wyzwań stojących przed nauczycielem oraz niejednokrotnie rodzicem jest zmotywowanie uczniów do pracy na lekcjach i w domu. Intuicyjnie czujemy, że najlepszym sposobem jest chwalić i nagradzać. Sprawa wydaje się prosta, warto jednak przyjrzeć się pewnym pułapkom związanym z chwaleniem i nagradzaniem.
<<poprzednie [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nastepne>>