korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - OCENA PRACY NAUCZYCIELA - WIZJA ALTERNATYWNA (artykuł)
Drogi Czytelniku! Jeżeli jesteś zwolennikiem „dobrej zmiany w edukacji” i pochwalasz reformę wprowadzaną przez panią Zalewską, trafiłeś pod niewłaściwy adres. A może przeciwnie, adres jest właściwy, a dobry los dał Ci szansę przewartościowania poglądów?! Szczególnie jeśli jesteś dyrektorem placówki oświatowej i zachodzisz właśnie w głowę, jak stworzyć regulamin oceny pracy nauczycieli, który nie zabije Cię mitręgą i emocjami w swoim praktycznym zastosowaniu. Pomnij, że to pani minister zgotowała Ci ten los, a czytając dalej zwróć szczególną uwagę na rozdział „Kontekst".
Księgarnia językowa UNIBOOKS: Książki do nauki gramatyki
Znajomość gramatyki jest istotnym elementem nauki języka obcego. Jeśli szukasz książek, dzięki którym Twoje dziecko lub uczniowie poznają i przyswoją sobie podstawowe struktury gramatyczne języka angielskiego, to poniższe serie mogą Cię zainteresować.
EDUNEWS.PL - DAJMY SOBIE PRZESTRZEŃ (NIE TYLKO W EDUKACJI) (artykuł)
Przestrzeń. Jak dla mnie słowo – klucz nie tylko w kontekście edukacji, chociaż dzisiaj właśnie w tym obszarze będę się poruszać. Kiedy o nim myślę, przed oczyma mam kilka różnych sytuacji ze szkolnego podwórka.
BRITISH COUNCIL: Kurs online Teaching for Success: the Classroom and the World, 11.09.18-09.10.18
Platforma Future Learn i British Council zapraszają nauczycieli języka angielskiego na bezpłatny kurs online Teaching for Success: the Classroom and the World. Kurs jest częścią programu Teaching for Success: Practices for English Language Teaching.
EDUNEWS.PL - SKARPETKOWE USPRAWNIANIE (artykuł)
Porozrzucane w pokoju dziecka skarpetki to częsty widok i zmora niejednego rodzica. Nauczmy dzieci dobierać skarpetki w pary, ćwicząc równocześnie percepcję wzrokową, spostrzegawczość, skupienie uwagi.
Oxford University Press: Dzień Otwarty w Warszawie, 28.08.18
Zapraszamy wszystkich nauczycieli języka angielskiego na Dzień Otwarty Oxford University Press, który odbędzie się 28.08.2018 (wtorek) godz. 12:00 - 15:00 Księgarnia Językowa Bookcity ul. Pańska 98 (wejście od Prostej) Warszawa
EDUNEWS.PL - UCZNIOWIE CHĘTNIE KORZYSTAJĄ Z FILMÓW INFLUENCERÓW (artykuł)
Emce kwadrat, Mówiąc Inaczej, Po Cudzemu, Matematikus i Matemaks… znasz ich? To oni pomagają w nauce co drugiemu uczniowi w Polsce! Edukacyjne filmy ulubionych twórców internetowych regularnie ogląda połowa ankietowanych. Tak wynika z najnowszego badania Brainly, według którego strony internetowe są równie popularnym źródłem wiedzy, co szkolny podręcznik.
oxford uni press dzień otw kielce 28.08.18
...
<<poprzednie [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nastepne>>