korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Personnel Training Institute: 6 zjazd Akademii Zarządzania Edukacją dla Metodyka, 9-10.06.18, W-wa.
Korzyści ze szkolenia: Świadomość złożonej roli metodyka. Nabycie kompetencji związanych z zarządzaniem rozwojem personelu, przekazywaniem wiedzy i inicjowaniem procesów wzajemnego uczenia się w organizacji.
GOETHE INSTITUT: OSTATNI BUCHKLUB PRZED WAKACJAMI, 23.05.18, Warszawa
W ramach dyskusyjnego klubu książkowego po niemiecku rozmawiamy o powieści Benedicta Wellsa „Koniec samotości“, za którą pisarz otrzymał w 2016 roku Europejską Nagrodę Literacką.
UNIBOOKS: Nowe podejście do lektur językowych: Life Skills
Nowa seria lektur językowych Life Skills z wydawnictwa CIDEB Black Cat proponuje odmienne podejście do uczenia się języka obcego, skupione na rozwijaniu myślenia krytycznego i ukierunkowane na emocje i wartości, jakie niesie ze sobą literatura.
Szkolenie DELFORT: Jak osiągnę cel? Uatrakcyjnię pracę z podręcznikiem!, 26.05.18, Przemyśl
Podręczników do nauki języka niemieckiego jest bez liku. Na ile odpowiadają one zainteresowaniom i oczekiwaniom uczniów, to ważne pytanie. Zapraszamy Państwa do udziału w seminarium, podczas którego nauczymy się świadomie i celowo pracować z podręcznikiem. Dowiecie się też Państwo, w jaki sposób niedużym nakładem czasu dostosować i poszerzyć materiały z podręcznika do potrzeb uczniów. Jesteście Państwo ciekawi? Chcecie uatrakcyjnić pracę z podręcznikiem, aby lekcje były efektywne i kreatywne? Serdecznie zapraszamy!
Spotkanie z Domenico Dara na Warszawskich Targach Książki, 19.05.18
Domenico Dara urodził się w Girifalco, w Kalabrii. Debiutował utworem „Breve trattato sulle coincidenze”, krótką historią listonosza z Girifalco, którego pasją były listy miłosne - książka została doceniona przez czytelników i krytyków literackich. Jego pierwsze dzieło przyniosło mu miejsce w finale Nagrody Calvino i wiele innych nagród, m.in. Nagrodę Palmi, Nagrodę Viadana, Nagrodę Corrado Alvaro i Nagrodę miasta Como.
EDUNEWS.PL - O BLOGOWANIU, KONEKTYWIZMIE I UNIWERSYTECIE (artykuł)
Wiedza nie powstaje w centrach powstawania wiedzy. Wiedza powstaje wszędzie. Ona musi być wymieniana i aktualizowana. Jest jak życie biologiczne, potrzebuje ciągłego odtwarzania, przetwarzania, reprodukowania się. I dzieje się to w relacjach, konektywnie, w sieci społecznej. Kiedyś odbywało się to analogowo, poprzez język i przekaz niewerbalny, poprzez kontaktowanie się ludzi ze sobą: współuczestnictwo, współdziałanie, rozmowę, dialog. Potem - za sprawą ewolucji kulturowej - ludzkie mózgi zaczęły wspomagać się pamięcią zewnętrzną. Najpierw było to pismo ręcznie zapisane, potem wydrukowane a więc szybko powielone i zwielokrotnione. Do sieci współpracujących mózgów dołączyły... książki i czasopisma. Kolejny element sieci.
Szkolenie DELFORT: Jak osiągnę cel? Uatrakcyjnię pracę z podręcznikiem!, 23.05.18, Kołobrzeg
Podręczników do nauki języka niemieckiego jest bez liku. Na ile odpowiadają one zainteresowaniom i oczekiwaniom uczniów, to ważne pytanie. Zapraszamy Państwa do udziału w seminarium, podczas którego nauczymy się świadomie i celowo pracować z podręcznikiem. Dowiecie się też Państwo, w jaki sposób niedużym nakładem czasu dostosować i poszerzyć materiały z podręcznika do potrzeb uczniów.
GOETHE INSTITUT: CZAS NA POEZJĘ! JULIA FIEDORCZUK I JAN WAGNER W GOETHE-INSTITUT, 19.05.18, Warszawa
W ramach Warszawskich Targów Książki Goethe-Institut zaprasza do biblioteki na wyjątkowy wieczór z wierszami i ich autorami.
<<poprzednie [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nastepne>>