korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MNODN: Współpraca z rodzicami w przypadku agresywnych zachowań dzieci i młodzieży, 20.09.14, Kraków.
Szkolenie ma na celu uwrażliwienie uczestników formy doskonalenia zawodowego na określenie warunków współpracy rodziców i nauczycieli, sposobów jej budowania, przekraczania pojawiających się w takcie współpracy trudności. Ważne jest też uświadomienie sobie podziału zadań, kompetencji i zakresu odpowiedzialności każdej ze stron.
Goethe-Institut: Uczta dookoła świata - kuchnia uliczna w Niemczech
Kuchnia uliczna to więcej niż tylko szybka przekąska na rogu. Garkuchnie, budki i wózki przewożą także sporą porcję kultury jedzenia. Przy odrobinie szczęścia, w obrębie zaledwie kilku metrów kwadratowych można skosztować kąsków z całego świata.
EDUNEWS.PL: ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ W KLASIE
Jedną z nowych technologii edukacyjnych, jeszcze dość rzadko spotykanych w szkołach w Polsce, jest rozszerzona rzeczywistość (ang. augmented reality, AR). Można ją zdefiniować jako system, który łączy nasz świat rzeczywisty z tym generowanym komputerowo. Zazwyczaj oznacza to wykorzystanie obrazu z kamery, aby wyświetlić dodatkowe dane lub generowane komputerowo animacje
ORE: Jak uczyć języka niemieckiego po niemiecku. Program Delfort, 20.09.14, Koszalin.
Projekt DELFORT powstał w roku 2001 i jest realizowany we współpracy Ośrodka Rozwoju Edukacji (do roku 2010 Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli) oraz Goethe -Institut w Warszawie i Krakowie.
ITALICUS: Profesjonalne przygotowanie: dydaktyka języka włoskiego -25% we wrześniu i październiku.
Świadomi, że tylko nieustanne podnoszenie własnych kompetencji pozwoli odnieść prawdziwe sukcesy pedagogiczne, przypominamy, że w mamy szereg publikacji, które pomogą profesjonalnie przygotować się do pracy i podnieść jakość – zapraszamy do działu „Dydaktyka języka włoskiego”.
MNODN: Pomysł na zajęcia – czyli o sztuce przygotowywania inspirujących zajęć...20.09.14, Kraków.
Rozwijanie umiejętności planowania zajęć przedszkolnych ciekawymi i aktywnymi metodami, jednocześnie spełniając cele podstawy programowej
EDUNEWS.PL: UCZMY UCZNIÓW ROBIĆ ROBOTY
Programowanie jest jak magia. Programiści to czarodzieje XXI wieku. Potrafią wyczarować coś z niczego. Zamiast zaklęć, mają komendy. Zamiast różdżek - równie długie linijki kodów. Jednak nie czarujmy się, niestety nie potrafimy programować
Goethe-Institut: Ciuch polityczny – Czy krój spodni może wywołać rewolucję?
Czy moda może być narzędziem kontroli społeczeństwa? Czy krój spodni może wywołać rewolucję? Jak walczyć z modą i jak modą wojować. Książka Anny Pelki Z [politycznym] fasonem. Moda młodzieżowa w PRL i NRD to opowieść o zaskakująco ścisłych relacjach pomiędzy stylem ubierania a panującym systemem politycznym, oraz o tym, jak ważnym aspektem naszej codzienności, bez względu na czasy, jest właśnie moda.
<<poprzednie [541] 542 543 544 545 546 547 548 549 550 nastepne>>