korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MONDIALE-Testing Webinars 2014. Preparing Informal Assessment Tests for Business...03.12.14.
An important factor to remember when teaching BE / ESP is that students respond positively to regular feedback on their progress, so that meaningful and relevant forms of assessment are required. Courses often finish with one of the many recogni zed qualifications that are commercially available, but informal progress checks in the classroom usually need to be devised by the trainer. The aim of this final MONDIALE-Testing Webinar in 2014 is to provide a practical framework for preparing valid informal tests that can be integrated into the course and provide the necessary information for both students and trainer.
Goethe-Institut: „Dziewczyny“ Wystawa fotografii Janiny Wick, 22.11-21.12.14, Zielona Góra.
Wystawa Dziewczyny jest rezultatem pobytu rezydencyjnego niemieckiej fotografki w Zielonej Górze w latach 2013 – 2014. Janina Wick fotografuje młodych ludzi, których spotyka na ulicy, w parku, w szkole lub na dodatkowych zajęciach. Często przekracza granicę prywatności wchodząc do ich osobistych przestrzeni, gdyż scenografia pokoju nastolatki dodatkowo dopowiada obraz fotografowanej modelki.
Goethe-Institut: Kształtowanie przyjaznej przestrzeni do nauki drogą do sukcesu, 27-28.11.14, W-wa.
Celem konferencji jest uwrażliwienie środowisk związanych ze szkołą na znaczenie przestrzeni do nauki w procesie edukacyjnym. Ważnym zagadnieniem jest jednakże nie tylko aranżacja klasy do nauki języka niemieckiego, lecz także udział uczniów w kształtowaniu tej przestrzeni. Wśród prelegentów znajdą się specjaliści z wielu dziedzin z Polski i Niemiec. Naszymi gośćmi będą dyrektorzy szkół, architekci, neurodydaktycy, pedagodzy, glottodydaktycy, pracownicy wyższych uczelni i instytutów badawczych Podczas konferencji zostaną zaprezentowane wyniki ankiety przeprowadzonej przez Goethe-Institut w Warszawie na temat aranżacji sal lekcyjnych do nauki języka niemieckiego.
English for you: Lekcje Skype za 9,99zł za godzinę - SPRAWDŹ
Naszym stałym gościom proponujemy skorzystanie z indywidualnych korepetycji Online z angielskiego i niemieckiego za kwotę 9,99 zł / godzinę za pierwszą lekcję oraz duże rabaty za każdą kolejną na zawsze.
NaukaBezGranic: Welcome to the U.S.A. Interaktywny spektakl, 28.11.14, Warszawa.
It’s awesome! It’s fantastic! You’re going to spend the school year in the United States and you’re going to live with an American family! So, meet Marge. She’s your American mother. Marge is there to help you. She’s going to give you some clues about how to be American. And you’re going to need a little practice, if you really want to fit in.
Promentis: Motywuj, Kontraktuj i wyGRYwaj - czyli jak profesjonalnie i ...30.11.14, Warszawa.
Wyjątkowe połączenie fachowej - opartej na wieloletnim doświadczeniu - wiedzy metodycznej, z mnóstwem praktycznych pomysłów na atrakcyjne i angażujące zajęcia językowe. Warsztaty adresowane są do początkujących lektorów, absolwentów i studentów kierunków językowych, jak również do wszystkich osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem. Zapraszamy też lektorów i nauczycieli z większym stażem, którzy do tej pory nie uczestniczyli w innych formach szkoleń o tematyce pracy z uczniem dorosłym i biznesowym.
Promentis: Nauczanie języka obcego dzieci w wieku przedszkolnym, 29.11.14, Warszawa.
Zapraszamy „pozytywnie zakręconych” lektorów i nauczycieli z pasją, których celem jest profesjonalne i efektywne realizowanie tego typu zajęć na terenie placówki przedszkolnej (przedszkola publiczne, niepubliczne, językowe) lub w ramach oferty zajęć własnych (szkoły językowe, działalność indywidualna).
TKT YOUNG LEARNERS kurs weekendowy 29.11.14 do 13.12.14, zapisy do 29.10.14, Warszawa.
Zdobądź międzynarodowy certyfikat w nauczaniu dzieci? Wyspecjalizuj się w przygotowywaniu dzieci do egzaminu YLE?
<<poprzednie [541] 542 543 544 545 546 547 548 549 550 nastepne>>