korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: NASZE ŻYCIE - MY DECYDUJEMY!
Wraz z dynamicznym rozwojem nowoczesnych technologii, pojawieniem się Internetu młode pokolenie – pokolenie sieci – w zupełnie inny sposób postrzega świat, uczy się i czego innego potrzebuje. Mózg młodego człowieka rozwija się inaczej niż nasz, gdyż poddawany jest innego rodzaju bodźcom. Pokolenie sieci ogląda mniej telewizji, a więcej korzysta z nowych cyfrowych rozwiązań. Dzięki technologii wchodzi w interakcje
British Council: 11-ty Creative Mikser, 17.06.15, Warszawa.
Creative Mikser to cykliczne spotkania networkingowe sektora kreatywnego, organizowane wspólnie przez British Council i Miasto Stołeczne Warszawa. To prezentacje, dyskusje oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania ciekawych ludzi. Organizowane w miejscach związanych z przemysłem kreatywnym i odznaczających się swobodną formułą dyskusji, stanowią nowatorski element w integracji społeczności przedsiębiorców kreatywnych w Warszawie.
Pearson: Konferencja dla lektorów szkół podstawowych i gimnazjalnych, 13.06.15, Katowice.
Konferencja dla lektorów szkół językowych uczących dzieci w wieku wczesnoszkolnym i młodzież gimnazjalną
ZAGRANICZNY KURS JĘZYKOWY? - 7 RAD EKSPERTÓW CAMBRIDGE ENGLISH
Zbliżają się wakacje: wiele osób już teraz planuje wyjazdy na zagraniczne kursy językowe. Wielka Brytania, Malta, Stany Zjednoczone: to popularne kierunki wśród Polaków zainteresowanych pogłębieniem znajomości angielskiego. Na co zwracać uwagę? Jak wybrać dobry kurs? Oto porady Arkadiusza Jaworskiego z Cambridge English: części Uniwersytetu w Cambridge odpowiedzialnej za certyfikację językową.
Pearson: Konferencja dla lektorów szkół podstawowych i gimnazjalnych, 13.06.15, Warszawa.
Konferencja dla lektorów szkół językowych uczących dzieci w wieku wczesnoszkolnym i młodzież gimnazjalną
Akademia Vena: Przedwakacyjna Kafejka Metodyczna, 13.06.15, Warszawa.
Serdecznie zapraszam na Przedwakacyjną Kafejkę Metodyczną wszystkich tych lektorów języków obcych, którzy mają potrzebę wymiany doświadczeń, wsłuchania się w inne punkty widzenia i autorefleksji nad tym co robią na co dzień w swojej pracy.
EDUNEWS.PL: UWALNIAJ SWOJE LEKCJE OD KSERÓWEK (1)
Nauczyciele na każdym etapie kształcenia mają dostęp do nieprawdopodobnej ilości ciekawych i kreatywnych gier, zabaw i ćwiczeń, które wcale nie wymagają kopiowania materiałów. Wystarczy chcieć z nich korzystać. Tymczasem wciąż dużą popularnością nauczycieli cieszą się czarno-białe kserokopie. Czy można ograniczyć ich obecność w klasie?
Pearson: Konferencja dla lektorów szkół podstawowych i gimnazjalnych, 13.06.15, Sopot.
Konferencja dla lektorów szkół językowych uczących dzieci w wieku wczesnoszkolnym i młodzież gimnazjalną
<<poprzednie [541] 542 543 544 545 546 547 548 549 550 nastepne>>