korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: Książki, o których się mówi, Jonas Lüscher.
Przedstawiony przez nas wybór nowej niemieckiej beletrystyki i literatury faktu odzwierciedla – za pośrednictwem recenzji z czołowych mediów niemieckojęzycznych – najnowsze trendy i rekomendacje literackie po targach książki.
MNODN: Wykorzystanie metod coachingowych w motywowaniu uczniów do nauki i rozwoju, 07.12.13, Kraków.
Możliwości wykorzystania metod coachingowych na lekcji wychowawczej i na zajęciach dodatkowych Jak pomagać w określaniu celu? Jak budować i podtrzymywać długotrwałą motywację? Krótkie ćwiczenia coachingowe jako zachęta do refleksji i działania
EDUNEWS.PL: LEKTURA TRADYCYJNA KONTRA ELEKTRONICZNA
Według badania Biblioteki Narodowej 61% Polaków, w ubiegłym roku nie przeczytało żadnej książki. Z drugiej strony rośnie popularność e-czytania. Jak donosi Eniro Polska, tylko w październiku bieżącego roku wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl, zanotowała 500%-owy wzrost zapytań o hasło „audiobook”. Czy to dowód na to, że polskie społeczeństwo staje się bardziej cyfrowe?
Il Ponte & Via Giulia: kilka italo-czynności, pomocnych w szare dni...
W celu rozgrzania serducha i poprawienia humoru, polecam Wam kilka italo-czynności :)
Goethe-Institut: Pomysł na mikołajkowy prezent - Niepowtarzalna publikacja o zapachach
Pomysł na mikołajkowy prezent: Niepowtarzalna publikacja o zapachach
Goethe-Institut: DNA Miasta - miejskie polityki kulturalne. Spotkanie, 28.11.13, Warszawa.
Spotkanie poświęcone wymianie doświadczeń i dyskusji o możliwych scenariuszach rozwoju kultury w mieście oraz stojących przed nią wyzwaniami. Udział biorą zajmujący się kulturą reprezentanci urzędów miejskich z całej Polski oraz goście z Niemiec – Eva Leipprand, dr Ralf Lunau, prof. Peter Vermeulen, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat rozwoju kultury komunalnej.
Nowela.pl: PROGRESSywny spadek ceny - oferta dla księgarń i hurtowni, j. francuski.
Z myślą o ogromnym zainteresowaniu jakim cieszy się seria do nauki języka francuskiego Progressive wydawnictwa CLE International, przygotowaliśmy dla księgarń i hurtowni dwie wyjątkowe promocje cenowe
NaukaBezGranic: 01/02/2014 Teaching Styles: 3: 101 Creative Revision Ideas, Dorota Kondrat.
Przygotowaliśmy dla Państwa serię spotkań poświęconych nauczaniu języka angielskiego w ciągu roku szkolnego 2013-2014. Kursy prowadzone są przez doświadczonych metodyków i nauczycieli.
<<poprzednie [671] 672 673 674 675 676 677 678 679 680 nastepne>>