korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: SIŁA CHARAKTERU
Liczy się charakter. A co to jest? Coś, co obserwujemy w naszych zachowaniach bez względu na to, czy nas ktoś widzi, czy nie. Albo inaczej: prawdziwy charakter to sposób, w jaki się zachowujemy, gdy nikt nas nie widzi. Wtedy ujawniają się jego prawdziwe cechy. To efekt wyznawanych przez nas pryncypiów, wartości, zasad, nawyków i przekonań. A jakie elementy decydują o nim?
Promentis: Wakacyjne spotkania z Emisją Głosu, 18.08.14, Warszawa.
Cel szkolenia : Głos, będąc naszą wizytówką jak również źródłem utrzymania i "narzędziem pracy", wymaga troski i odpowiedniego treningu. Pod okiem profesjonalnego trenera poznasz zasady prawidłowej dykcji, artykulacji, oddechu, emisji oraz higieny głosu.
La Rivista: Konkursowo
W tym tygodniu zachęcamy Was do małego włoskiego hazardu. :) W toku są bowiem aż dwa konkursy. W pierwszym wygrać można prenumeratę La Rivisty, a w drugim - ciekawą książkę Nicky Pellegrino pt."Sycylijska opowieść".
EDUNEWS.PL: NOWE TECHNOLOGIE: NAJLEPIEJ Z SENSEM I UMIAREM
Ta analiza przygotowana przez Instytut Badań Edukacyjnych powinna zastanowić każdego rodzica i nauczyciela. Uczniowie pozbawieni technologicznych zdobyczy osiągają słabsze wyniki, ale też słabsi są ci, którzy w nadmiarze korzystają z komputera, tabletu, komórki czy Internetu. Czy nowoczesne technologie pomagają w nauce? Zdania naukowców są w tej sprawie od dawna podzielone. Nowych argumentów dostarcza ostatnie międzynarodowe badanie umiejętności 15-latków (PISA)
Pearson: O maturze 2015 wiemy wszystko! - szkolenie wideo na dziś.
Zapraszamy do obejrzenia serii filmów szkoleniowych, w których nasi eksperci Anna Abramczyk - doradca metodyczny, ekspert MEN do spraw awansu zawodowego, egzaminator gimnazjalny i maturalny OKE we Wrocławiu oraz Bożena Fijałkowska - nauczyciel języka angielskiego, szkoleniowiec, egzaminator gimnazjalny i maturalny OKE w Krakowie, przybliżą Państwu kierunek zmian w systemie egzaminowania i przedstawią planowaną strukturę egzaminu maturalnego. Dowiecie się również Państwo o nowych typach zadań maturalnych oraz zmianach w ich ocenianiu.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poz.1 i 2 ; 30.08.14, Rzeszów.
Adresowane do grona przyszłych specjalistów, intensywne szkolenie o charakterze eksperckim umożliwia zdobycie kompleksowej, udokumentowanej wiedzy, pozwalającej na profesjonalne przygotowanie do egzaminów oraz prowadzenie zajęć wg standardu STANAG 6001.
PTI: Zmiany w Prawie Konsumenckim od września 2014, a umowy z klientami...27.08.14, Warszawa.
Zmiany w Prawie Konsumenckim od września 2014, a umowy z klientami w szkołach językowych Korzyści z seminarium: Między innymi: wiedza o nowych zasadach prawa konsumenckiego w obszarach: -odstępowania od umów, informowania konsumentów, sprzedaży przez Internet. Najczęściej spotykane klauzule niedozwolone w szkołach językowych.
EDUNEWS.PL: RODZICE O BEZPIECZEŃSTWIE DZIECI W INTERNECIE
Polscy rodzice chwalą zalety internetowych narzędzi edukacyjnych i zwracają uwagę na zagrożenia związane z prywatnością uczniów. Z niedawno przeprowadzonego badania wynika, że większość rodziców w Polsce dostrzega korzyści płynące z dostępu do Internetu w szkołach, jednak obawia się, że działania dzieci mogą być śledzone i wykorzystywane do niepożądanych celów
<<poprzednie [671] 672 673 674 675 676 677 678 679 680 nastepne>>