korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
TRZEBA ZMIENIĆ METODY NAUCZANIA
Instytucje edukacyjne muszą rozwijać wśród uczniów i studentów umiejętności potrzebne w XXI wieku, ponieważ dzięki temu będą oni konkurencyjni na światowych rynkach – to główna teza raportu „21st Century Skills, Education, and Competitiveness” przygotowanego przez amerykańską koalicję organizacji Partnership for 21st Century Skills (P21).
Nowye artykuły w serwisie językowym 'English for you'.
Jednym z nich jest 'The Position of Women in the Middle Ages' opisujący pozycje i prawa kobiet w czasach średniowiecznej Anglii...
Dziś w Cafe News do wygrania: Contemporary English
Weź udział w konkursie Cafe News - złap kawkę ukrytą na naszej stronie i wygraj nagrodę dnia.
PASE zaprasza na KAPELUSZE LEKTORA we Wrocławiu 13 grudnia 2008
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE zaprasza na całodniowe warsztaty w języku polskim przygotowane we współpracy z Constellation Training Centre. Przygotowaliśmy dla Państwa cztery półtoragodzinne warsztaty, dwa przeznaczone dla lektorów prowadzących zajęcia z dorosłymi oraz dwa dla osób uczących dzieci i młodzież.
Egzaminy w Goethe-Institut w Warszawie
W zimie 2009 w Goethe-Institut w Warszawie przeprowadzane będą egzaminy na wszystkich poziomach: A1-C2. Termin zgłoszeń upływa dnia 09.01.2009
Orgia z myślą niemiecką 3 – Friedrich Nietzsche
12.12.08 Warszawa Przenikliwe myśli Nietzschego krążą poza dobrem i złem na trzecim spotkaniu z cyklu „Orgia z myślą niemiecką“. Pasjonujący wieczór ze znawcami i miłośnikami nietzscheańskiej myśli.
ZWRÓĆ UWAGĘ, W JAKI SPOSÓB UCZYSZ
W kwietniu 2007 r. w serwisie edukacyjnym TeacherTube pojawiła się znakomita prezentacja edukacyjna Pay attention (Zwróć uwagę). Zachęcała ona nauczycieli do zmiany sposobu nauczania, do uwzględnienia w tym procesie różnego rodzaju urządzeń i programów, wykorzystywanych powszechnie na co dzień przez uczniów, choć głównie poza szkołą.
Dziś w Cafe News do wygrania: Destination B2
Weź udział w konkursie Cafe News - złap kawkę ukrytą na naszej stronie i wygraj nagrodę dnia.
<<poprzednie [1271] 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 1280 nastepne>>