korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Twoja Lekcja: Coaching językowy oraz metody coachingowe na lekcjach języków obcych, 29.08.15,Wrocław
Na zakończenie wakacji mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne inspirujące warsztaty. Wychodząc naprzeciw dynamicznym zmianom na rynku nauczania języków obcych, przygotowaliśmy szkolenie, które pomoże Wam wzbogacić warsztat pracy, skuteczniej pozyskiwać i utrzymywać Klientów oraz umocnić Waszą pozycję na rynku pracy.
Italicus: Lektury "urlopowe" i nie tylko - lato 2015. Valerio Massimo Manfredi.
Pozycje obowiązkowe dla fanów powieści historycznej. Manfredi, z wykształcenia archeolog i filolog klasyczny, może się pochwalić niemałym dorobkiem w tym zakresie. Il mio nome e' Nessuno. Giuramento to pierwsza część trylogii zwanej "Serie di Ulisse". Ekscytująca podróż w przeszłość i niezapomniane wrażenia gwarantowane.
La Rivista / Julia Wollner: Pyszny artykuł w magazynie "KUKBUK".
W pysznym magazynie "KUKBUK" opublikowano obszerny artykuł o moim mężu, jego kawiarni Cophi, izraelskich przysmakach i naszej szalonej rodzince. Smacznego czytania! :)
EDUNEWS.PL: SPRAWDZONY SPOSÓB NA UCZNIA
Pamiętacie książkę „Sposób na Alcybiadesa”? Główni bohaterowie starają się zdobyć sprytne „sposoby” na gogów (pedagogów) by, przy jak najmniejszym wydatkowaniu energii umysłowej, żyć na dobrej stopie z wszystkimi nauczycielami. Jednak zdobycie sposobów od starszych klas nie jest łatwe… Ja zapytałam o sprawdzone sposoby na uczniów. Poprosiłam o to nauczycieli w jednej ze szkół ponadgimnazjalnych...
Italicus: Lektury "urlopowe" i nie tylko - lato 2015. Andrea Camilleri
Słyszeliście o komisarzu Montalbano? Jeżeli nie, wakacje mogą być świetną okazją, żeby zapoznać się z serią kryminałów, która podbiła serca ludzi na całym świecie. Akcja książek rozgrywa się na Sycylii, może to być więc również do, przynajmniej wirtualnej, podróży w tamte strony. Na naszej stronie internetowej znajdziecie najróżniejsze pozycje tego autora, zarówno we włoskiej, jak i w polskiej wersji językowej.
EDUNEWS.PL: PRZESTRZEŃ EDUKACYJNA W MOJEJ KLASIE
Jak bardzo przestrzeń edukacyjna w klasie ma wpływ na sposób pracy nauczyciela przekonuję się codziennie na własnej skórze. Często organizuję moim uczniom pracę w grupach. Najłatwiej i najsprawniej pracują w grupach czteroosobowych. Wystarczy wtedy, by uczniowie z jednej ławki odwrócili się do kolegów z ławki stojącej za nimi i już mogą wspólnie rozwiązywać problem, wykonywać pracę plastyczną czy uzgodnić stanowisko...
PASE: Akademia Menedżera Szkoły Językowej, start I edycji - październik 2015, W-wa
Akademia Menedżera wypełnia lukę kompetencyjną i wiedzową, którą wielu menedżerów szkół językowych odczuwa i otwarcie komunikuje. PASE tworzy odpowiedzialny produkt, którego zadaniem jest pomoc nowoczesnemu menedżerowi w profesjonalnym i w pełni satysfakcjonującym wypełnianiu swoich codziennych zadań.
Italicus: Lektury "urlopowe" i nie tylko - lato 2015. Melania Gaia Mazzucco: Vita.
W Polsce wciąż stosunkowo mało znana, Melania Mazzucco obecna jest na włoskiej scenie literackiej juz od lat dziewięćdziesiątych, od samego początku zdobywając uznanie i liczne nagrody - m.in. Premio Strega za powieść "La vita". Książka ta została również doceniona za granicą - została właczona do listy 10 najlepszych książek roku według Publisher's Weekly - jako jedyna na liście nieanglojęzyczna.
<<poprzednie [531] 532 533 534 535 536 537 538 539 540 nastepne>>