korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: Artur Becker. Spotkanie z autorem książki Nóż w wódzie..06.11.14, Białystok.
Artur Becker jest jednym z najbardziej znanych niemieckojęzycznych pisarzy pochodzenia polskiego. Jego utwory akcentują bliskie związki polsko-niemieckiego obszaru kulturowego w uderzająco poetycki sposób. Członek niemieckiego PEN-Clubu oraz laureat prestiżowej nagrody im. Adelberta von Chamisso za całokształt twórczości w roku 2009.
EDUNEWS.PL: W POSZUKIWANIU POMYSŁÓW DLA EDUKACJI
Po raz pierwszy w Polsce ruszył Sanoma Learning Lab – program, w którym blisko 50 polskich nauczycieli, studentów i przedstawicieli biznesu rozpoczęło swoją przygodę, w czasie której rozwijać będą swoje pomysły na nowoczesną edukację. Projekt ruszył w Gdańsku, a swój finał będzie miał pod koniec roku w Amsterdamie. Na autorów najlepszych projektów czeka pokaźna nagroda – 10 000 euro
MNODN:Uczeń z zaburzeniami zachowania, zagrożony niedostosowaniem społecznym...08.11.14, Kraków.
Nowa formuła udzielania pomocy psychologiczno – pedagogicznej w szkołach wymusza większą wnikliwość analizy sytuacji dziecka i obliguje do świadomego planowania pomocy oraz pracy zespołowej. Z praktyki szkolnej wynika, że nawet jedno dziecko z zaburzeniami zachowania może powodować w klasie poważne ograniczenia w przeprowadzeniu lekcji oraz negatywnie wpływać na klimat relacji.Pokonywanie trudności związanych z zaburzonymi zachowaniami uczniów jest istotne z wielu powodów – nie tylko z punktu widzenia dzieci i ich dalszego rozwoju, ale także szkoły, która w konsekwencji staje się uczestnikiem rozwiązywania ich problemów.
NaukaBezGranic: Famous British Writers, warsztat, 06.11.14, Warszawa.
Can you name the greatest British writers chronologically? Can you name the greatest ones? Well, I bet for sure you can name one, William Shakespeare. But he wasn’t even the first.
Goethe-Institut: Artur Becker. Spotkanie z autorem książki Nóż w wódzie..05.11.14, Gdańsk.
Artur Becker jest jednym z najbardziej znanych niemieckojęzycznych pisarzy pochodzenia polskiego. Jego utwory akcentują bliskie związki polsko-niemieckiego obszaru kulturowego w uderzająco poetycki sposób. Członek niemieckiego PEN-Clubu oraz laureat prestiżowej nagrody im. Adelberta von Chamisso za całokształt twórczości w roku 2009.
LangLion: Dlaczego warto zakochać się w nowych technologiach i jak... webinarium, 05.11.14.
Dowiedz się: - o co tak naprawdę chodzi w Social Media - jak z nich korzystać w szkole językowej - dlaczego warto zakochać się w nowych technologiach - z czego warto korzystać w zarządzaniu szkołą językową?
EDUNEWS.PL: ZMIANY W SZKOLE - NAJWAŻNIEJSZE TE ODDOLNE
Szkoła musi dziś w większym stopniu rozwijać kompetencje społeczne uczniów niż tylko przekazywać wiedzę i informacje. To wymaga innego podejścia do ucznia, choć w obecnym systemie jest to nieraz trudne do realizacji – mówił podczas wizyty w MEN prof. Gerald Hüther - wybitny neurobiolog z Uniwersytetu w Getyndze, zajmujący się badaniem mózgu i procesów uczenia się, a także przenoszeniem tej wiedzy na obszar edukacji
British Council na Absolvent Talent Days, 06.11.14, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszymi przedstawicielami w trakcie Targów Pracy i Praktyk ‘’Absolvent Talent Days’’ w Warszawie. Podczas spotkania przedstawimy naszą ofertę skierowaną do studentów i młodych profesjonalistów, pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w obszarze języka angielskiego i umiejętności miękkich. Omówimy szkolenia z umiejętności miękkich, prowadzone w języku angielskim (pisanie CV, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, sztuka autoprezentacji, korespondencja biznesowa i wiele więcej), brytyjskie egzaminy językowe (Cambridge English, test IELTS) oraz egzaminy zawodowe (np. ACCA, Prince2).
<<poprzednie [531] 532 533 534 535 536 537 538 539 540 nastepne>>