korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PTI: Coaching w zarządzaniu talentami środowiska szkół językowych, 07.06.14, Warszawa.
II Stopień Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych. II Stopień Akademii dedykowany jest osobom, które przeszły I Stopień. Wyjątkiem jest szkolenie z metod aktywnych nauczania, na które zapraszamy także metodyków i nauczycieli, chcących głębiej popatrzeć na swój warsztat i go doskonalić.
Nowela.pl: Dinámicas de grupo y trabajo cooperativo en el...02.06.14, Opole.
Dla każdego z uczestników przewidziano - pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów - certyfikat uczestnictwa!
EDUNEWS.PL: SZKOŁA W KOMPUTERZE I TELEFONIE. MOBILNY RODZIC I UCZEŃ
Kiedy w 2002 roku pojawiły się w polskich szkołach pierwsze dzienniki elektroniczne, wielu nauczycieli, rodziców i uczniów upatrywało w nich różnorakich zagrożeń czy utrudnień związanych ze zmianami. Musiało minąć kilka lat, zanim e-dziennik został powszechnie uznany za narzędzie wspierające nie tylko organizację pracy szkoły, ale także efektywną komunikację na linii nauczyciel-rodzic-uczeń. Dziś z tego rozwiązania korzysta ponad 2600 szkół, a interaktywne tablice czy plany lekcji są powszechnie wykorzystywane w każdej nowoczesnej placówce. A czy można mieć szkołę w telefonie?
EDUNEWS.PL: ALERT DLA RZECZY NAJWAŻNIEJSZYCH!
Niedawno w sieci ogłoszono alert! Problem ważny, bo szerokopasmowy dostęp do internetu w polskiej szkole potrzebny. Uświadamia nam to między innymi tekst Dariusza Stacheckiego pt. Hamulec dla cyfrowej szkoły. Określa w nim między innymi standardy dla cyfrowej szkoły. Trudno przecenić jego wartość w budowaniu jej nowoczesnej infrastruktury. Ja ogłaszam jeszcze jeden: alert dla wychowania...
Pearson: YOUNG LEARNERS konferencja metodyczno-psychologiczna, 07.06.14, Wrocław.
Konferencja metodyczno-psychologiczna YOUNG LEARNERS dla nauczycieli uczących w przedszkolach, zerówkach i szkołach językowych.
PEARSON: konferencja dla nauczycieli akademickich języków obcych, 06.06.14, Wrocław.
Preparing to do business internationally means preparing to work across cultures. In order to avoid the potential problems and misunderstandings that may arise when doing business with people from other cultures, our learners must build an awareness of different ways of working, and develop the ability to relate to others with confidence using an internationally recognised form of English. This session therefore looks at how we can use contemporary contexts, authentic materials and real-world case studies in our classrooms to illustrate the global nature of modern business and develop in our students the ability to communicate successfully using a correspondingly global brand of English.
Nowela.pl: La grammaire? Avec Écho, ça avance à grands pas...29.05.14, Koszalin.
Dla każdego z uczestników warsztatów metodycznych przewidziano: pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów: – zeszyty z nowymi zadaniami przygotowującymi do matury pisemnej od 2015 r., – karty Klubu Romanisty z bonusowymi punktami wymiennymi na zakupy w księgarni Nowela, – torby, kalendarze, zakładki, notesy, długopisy, ołówki, katalogi, teczki i in. certyfikaty uczestnictwa nowość – podręcznik wydawnictwa Didier, "Saison"!
EDUNEWS.PL: CZY HUMANISTA MA SZANSE NA RYNKU PRACY?
Pasja, determinacja, wizja dokąd chce się zmierzać, udział w wolontariatach, praktyki, staże, znajomość języków obcych i umiejętność pracy w zespole – to głównie dzięki tym umiejętnościom i kompetencjom absolwenci nauk humanistycznych i społecznych odnoszą zawodowe sukcesy. Zgodnie podkreślali to eksperci podczas debaty „Szanse humanistów na rynku pracy”, która odbyła się w ramach akcji „Humaniści kontratakują”
<<poprzednie [591] 592 593 594 595 596 597 598 599 600 nastepne>>