korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: PIXEL A1 - kolejne bezpłatne materiały dydaktyczne do pobrania.
Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej www.nowela.pl w zakładce „Dla nauczyciela” dostępne są już nowe, bezpłatne materiały dydaktyczne, opracowane na podstawie podręcznika PIXEL A1, C. Favret, CLE International
Promentis: Warsztaty metodyczne dla początkujących lektorów i nauczycieli, 14.09.2013 w Warszawie
Zapraszamy do uczestnictwa w Warsztatach Metodycznych pod hasłem "Uczyć Lepiej - czyli jak?" - adresowanych do absolwentów i studentów kierunków językowych, jak również do wszystkich osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem. Świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
EDUNEWS.PL: CZY EDUKACJA PRZENIESIE SIĘ DO INTERNETU?
Można pytać: czy? Ale patrząc na postęp technologiczny (co raz to nowe narzędzia, które ułatwiają i umilają nam naukę w sieci), nieustanne kłopoty z finansowaniem oświaty (nie tylko w Polsce), idiotyczne pomysły (już w majestacie prawa) zapchania klas jak największą ilością uczniów, bardziej wskazane byłoby zapytać: kiedy to nastąpi? Bo że kiedyś nastąpi, nie mam złudzeń...
Promentis: Warsztaty Emisji Głosu dla lektorów i nauczycieli języków obcych, 28.09.13, Warszawa.
Pod okiem profesjonalnego trenera poznasz zasady prawidłowej dykcji, artykulacji, oddechu, emisji oraz higieny głosu. Głos, będąc naszą wizytówką jak również źródłem utrzymania i "narzędziem pracy", wymaga troski i odpowiedniego treningu.
NaukaBezGranic: Kursy Kulturowe - American Culture, terminy dostosowana do Państwa możliwości.
Będzie to ciekawy przegląd głównych informacji z zakresu historii, geografii i kultury. Postaramy sie przedstawić trochę znanych i mniej znanych faktów, oraz przybliźyć Państwu kluczowe postaci w kulturze amerykańskiej, które miały wpływ na ksztaltowanie kultury amerykańskiej.
EDUNEWS.PL: DLACZEGO NIE TERAZ? CZYLI KIEDY?
Ośrodki akademickie, biznes i organizacje pozarządowe zajęły się budowaniem nowego modelu edukacji. Widząc bezsilność ministerialnych urzędników, a raczej ogromną ich inercję i dostrzegając coraz wyraźniej nieskuteczność obecnego modelu edukacji, postanowiono działać i nie czekać, aż decydenci i politycy podejmą decyzje. Na propozycje wielkich zmian z ich strony nie mamy co liczyć. Zbliżają się przecież wybory. Dziś podejmowane są jedynie decyzje, które mogą służyć poprawie wyników w sondażach...
Goethe Institut: Król niemieckich szlagierów - Heino - powraca!
Czy w wieku 74 lat można rozpocząć karierę na nowo? Ikona niemieckiego szlagieru, Heino, powrócił na listy przebojów albumem Mit freundlichen Grüßen z coverami m.in. Rammstein, die Ärzte, Nena.
Gateway to Matura 2015, konferencja dla nauczycieli j. angielskiego, 31.08.13, Kraków.
Publikacja „Informatora o egzaminie maturalnym z języka angielskiego” zastała większość z Państwa w trakcie wakacyjnych podróży, kiedy to myśli o egzaminach i zadaniach językowych odeszły daleko na bok. Jednakże dobrze jest wrócić do szkoły w pełni zorientowanym w zmianach, które przygotowała dla nas Centralna Komisja Egzaminacyjna.
<<poprzednie [741] 742 743 744 745 746 747 748 749 750 nastepne>>