korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: FREIDELKANAL
Można uznać, że projekt rozpoczął się wraz z pierwszą lekcją języka niemieckiego w gimnazjum. Tam pierwszy raz zetknąłem się z nowatorskim podejściem do nauki języka z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Były one wykorzystywane w różnych formach i celach. Na lekcjach wykorzystywaliśmy prezentacje stworzone w programie PowerPoint. Prowadzone przez nas (tak, przez uczniów!) zajęcia były nagrywane
Nowela pl: Progetto italiano Junior podręcznik do nauki włoskiego dla gimnazjum.
Progetto italiano Junior to kurs języka włoskiego przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych, od poziomu podstawowego. Składa się z trzech części, z których każda zawiera podręcznik, zeszyt ćwiczeń i płytę CD audio w jednym tomie.
Językowe Dni Pearsona - język angielski, woj. kujawsko-pomorskie od 26.08.13 do 28.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Matura Choices, przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki ucznia do poziomu Elementary.
Goethe-Institut: Rwanie historii o wystawie Christana Jankowskiego..07.06.-25.08.2013, Warszawa.
Zgrywa ma w sztuce wielkie tradycje – weźmy chociażby taki dadaizm. Współczesne popkulturowe żarty Christiana Jankowskiego to kolejna odsłona tej historycznej strategii. Świetna! Prace Jankowskiego można oglądać w warszawskim CSW Zamek Ujazdowski.
EDUNEWS.PL: CO DALEJ Z TĄ INSPIRACJĄ NAUCZYCIELI?
Inspiracja, inspirowanie - to dziś modne słowa. Czy faktycznie zasługują na szczególną uwagę? Przewodnim hasłem czerwcowej konferencji organizowanej przez e-Redakcję portalu Edunews.pl były "Inspir@cje 2013". Temat aktualny i ważny, a cel oczywisty - zainspirować nauczycieli. Czym ona jest, komu jest potrzebna i jak można kogoś zainspirować?
Dni Macmillana - woj. pomorskie, od 26.08.2013 do 03.09.2013.
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
Nowela.pl: Lektury na lato - Muérdeme + CD audio.
Julio postanawia rzucić wszystko i wyjeżdża do Salvador da Bahia, trzeciego co do wielkości miasta w Brazylii, żeby uporządkować swoje życie. Po przyjeździe do tego raju na ziemi, odkrywa, że ma on też swoją ciemną stronę.
Goethe-Institut: Hans-Peter Hoelscher-Obermaier, rozmowa z tłumaczem.
„Zawsze traktowałem przekład jako hobby, nigdy nie mogłem z niego żyć.“
<<poprzednie [741] 742 743 744 745 746 747 748 749 750 nastepne>>