korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego, 30.08.13, Rzeszów.
W czasie sesji pokażemy, jak prawidłowo prowadzona i wspierana przez gotowe narzędzia diagnoza może dostarczyć szerokiej wiedzy o uczniu, jego mocnych i słabszych stronach, opanowaniu umiejętności wyrażonych w Nowej Podstawie Programowej oraz przygotowaniu do egzaminu.
Promentis: Warsztaty dotyczące wykorzystania technik teatralnych w nauczaniu, 31.08.2013 w Warszawie
Promentis zaprasza lektorów i nauczycieli języków obcych na kreatywne warsztaty dotyczące wykorzystania technik teatralnych w nauczaniu języków obcych dzieci i młodzieży. Warsztaty odbywają się w małych grupach, od osób biorących udział wymagane jest pozytywne nastawienie, aktywne uczestnictwo oraz poczucie humoru, którego w czasie szkolenia z pewnością nie zabraknie :)
Oxford University Press: Professional Development Day, 30.08.13, Olsztyn.
B-learning – let’s go for it! We educators live in unusual times. Our own children and those we teach are digital natives, but many of us feel like digital immigrants. This difference in experience gives us both an opportunity and a fantastic challenge: can we see how today’s children learn about the world and then use this knowledge to enhance our teaching? We have the tools, we just need to find the best blend for our class, using print and digital to create a dynamic and pedagogically sound learning experience that makes sense to us and to our students. This lecture will show how a coherent blend can help to support and fulfil our most fundamental aim – effective teaching.
Wydawnictwo Nowela.pl: Pixel A1 - dydaktyczny plan nauczania, język francuski.
Podręcznik jest pierwszą częścią kursu przeznaczonego dla gimnazjalistów. Cztery tomy serii obejmują poziomy A1-A2. Podręcznik charakteryzuje podejście zadaniowe. Różnorodne zadania językowe i tematyka bliska nastolatkom służą wzmacnianiu ich motywacji, a przejrzysta struktura ułatwia pracę z podręcznikiem. „Pixel” A1 to także różnorodne ćwiczenia dostosowane do potrzeb uczniów, przystępna prezentacja zagadnień gramatycznych oraz atrakcyjne materiały umożliwiające poznanie świata współczesnych francuskich nastolatków.
EDUNEWS.PL: AUTOOBSERWACJA
Do obserwowania samego siebie oraz do przygotowywania nowych lekcji stosuję od lat poniższy arkusz. Dobrze sprawdza się w pracy w tandemie, gdzie partnerzy mogą się wzajemnie obserwować. Polecam go również przy lekcjach ocenianych...
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego, 30.08.13, Poznań.
W czasie sesji pokażemy, jak prawidłowo prowadzona i wspierana przez gotowe narzędzia diagnoza może dostarczyć szerokiej wiedzy o uczniu, jego mocnych i słabszych stronach, opanowaniu umiejętności wyrażonych w Nowej Podstawie Programowej oraz przygotowaniu do egzaminu.
Dni Macmillana - woj. świętokrzyskie od 30.08.2013 do 11.09.2013
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
Promentis: Wakacyjne spotkania z Emisją Głosu 24.08.2013 w Poznaniu
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wakacyjnym szkoleniu z emisji głosu dla lektorów i nauczycieli języków obcych. Pod okiem aktorki i profesjonalnego trenera, poznasz zasady dykcji, impostacji, emisji oraz higieny głosu.
<<poprzednie [741] 742 743 744 745 746 747 748 749 750 nastepne>>