korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
AJO LEKTOR: DZIEŃ AMERYKAŃSKI, 16.11.13, Lublin.
16 listopada, organizujemy wspólnie z kawiarnią DZIEŃ AMERYKAŃSKI. Miłośników USA oraz wszystkich zainteresowanych tym krajem zapraszamy już za 9 dni!
Il Ponte & Via Giulia: film Cezar musi umrzeć - kino Iluzjon, 12.11.13.
Dzieło braci Tavianich stanowi niezwykłą paralelę pomiędzy Szekspirowskim dramatem a współczesnością. Film zdobył nagrodę Złotego Niedźwiedzia za najlepszy film na festiwalu w Berlinie.
EDUNEWS.PL: KAMERA! AKCJA! NOWOCZESNA EDUKACJA!
Jaka będzie szkoła przyszłości? Wyobraźmy sobie szkołę za 10, 20 albo 30 lat. Czy uczniowie wciąż będą siedzieć w ławkach? Czy ciągle będą uczyć się z podręczników i pisać kredą po tablicy? A może książki zastąpią już zupełnie tablety, a tablica razem ze ścianą staną się całkiem wirtualne? Spróbuj sobie to wyobrazić i nakręć o tym film
Goethe-Institut w Warszawie: Dzień czytania książek dla dzieci i dorosłych, 15.11.13.
Będziemy czytać bajkę po polsku i po niemiecku, a potem jeszcze malować, wycinać i śpiewać. W programie czytanie ballad Johanna Wolfganga Goethego i Friedricha Schillera po polsku i po niemiecku.
Il Ponte & Via Giulia:300. rocznica śmierci Arcangela Corellego, koncert, 14.11.13, Warszawa.
W Filharmonii Narodowej, w dniu 14 listopada, wspominać będziemy Arcangelo Corellego - wielkiego włoskiego kompozytora. Usłyszymy także utwory Alessandra Scarlattiego i Antonia Vivaldiego.
AJO LEKTOR: FESTIWAL INDII, 09.11.13
09.11.2013 r. (sobota) godz. 16.00 spotkania z kulturą Indii w programie: - bezpłatny poczęstunek wegetariańskimi potrawami kuchni indyjskiej, wykład z filozofii - goście specjalni, (podróżnik Dariusz Rusin Divya Simha Prabhu - temat: Prasłowianie i WEDY), sklepik indyjski - przyprawy, książki, kadzidełka, koraliki itp. Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy
EDUNEWS.PL: JAK WSPIERAĆ ROZWÓJ UCZNIÓW?
Żadne dziecko – idąc do szkoły, nie planuje, że zostanie „złym uczniem” lub „dzieckiem z trudnościami w uczeniu się”... Każde chciałoby mieć dobre oceny, dostawać pochwały i nagrody. Niestety zaledwie 15-20% dzieci w przeciętnej klasie szkolnej uzyskuje opinię ucznia bardzo dobrego. Taki wynik powinien wywoływać refleksję odnośnie „edukacyjnej straty”, zagrożenia wykluczeniem społecznym i słabym efektem wyrównywania szans w szkole
Mikołajkowy prezent PASE czyli powtórka Kapeluszy Lektora w Warszawie, 06.12.2013.
Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie ostatnimi warsztatami, które odbyły się w Warszawie, powtarzamy je raz jeszcze dla wszystkich dla których nie starczyło miejsc.
<<poprzednie [741] 742 743 744 745 746 747 748 749 750 nastepne>>