korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela i Didier: La compréhension orale et écrite avec...- j.francuski, 25.04.13. Warszawa.
La compréhension orale et écrite avec des exemples tirés de Mobile et Édito dla nauczycieli i lektorów języka francuskiego.
Goethe Institut w Warszawie: Praca i życie w Niemczech Spotkanie z przedstawicielami EURES,25.04.13
EURES (European Employment Services – Europejskie Służby Zatrudnienia) istnieją od 1993 roku. Mają one na celu świadczenie usług na rzecz poszukujących pracy i pracodawców oraz propagowanie mobilności pracowników w krajach Unii Europejskiej.
EDUNEWS.PL : PROJEKTOWANIE JAKO SZKOŁA INNOWACJI
Jak pomóc dzisiejszym uczniom, by stali się za chwilę innowacyjnymi pracownikami, przedsięiorcami, obywatelami? To cel, który stawiają sobie wszyscy - od urzędników europejskich po rodziców i nauczycieli. Jakich środków, zasobów, zmian etc. potrzebujemy, by wprowadzić innowację do szkół? Dobrym pomysłem jest wprowadzanie zajęć z projektowania i designu
Jubileuszowy Kongres PASE, 10-11 maja 2013, Uniwersytet Warszawski.
okazji jubileuszu 20-lecia PASE, wśród zaproszonych do prelekcji gości, znaleźli się wybitni eksperci, którzy podzielą się doświadczeniami z zakresu metodyki, zarządzania i marketingu.
Księgarnia Francuska EDUKATOR: Małoposkie Dni Książki, 23-24.04.13, Kraków.
W czasie trwania akcji obowiązuje 15 proc. zniżka na wszystkie tytuły z oferty zarówno w księgarni internetowej jak i w stacjonarnej. Klienci, którzy odwiedzą nas w naszej siedzibie, dodatkowo dostaną w upominku różę.
EDUNEWS.PL: KONKURS NIEPOTRZEBNY
Dlaczego odradzam moim uczniom i uczennicom udział w konkursie przedmiotowym z języka niemieckiego dla gimnazjalistów? Moim zdaniem nie potrzebują go do niczego. A na marginesie, w języku niemieckim wyraz Konkurs oznacza bankructwo, upadłość...
Goethe Institut w Warszawie: Jugend debattiert international Eliminacje ogólnopolskie 2013, 22.04.13
Dyskusje prowadzone są w czterech równoległych grupach w dwóch rundach. Tuż przed rozpoczęciem debaty uczestnicy losują, czy wypowiadają się za czy przeciw. Trzech jurorów ocenia, kto wykazał się lepszą znajomością tematu i erudycją. Punkty przyznawane są też za łatwość wysławiania się i umiejętność przekonywania.
PASE: KAPELUSZE LEKTORA, warsztaty metodyczno-psychologiczne 21.04.13, Słupsk.
Czym jest kreatywność? Jak myśleć kreatywnie? Czy każdy ma w sobie moc tworzenia? Jak w naszym codziennym nauczycielskim świecie, zabieganym „od dzwonka do dzwonka”, wciąż na nowo wskrzesić w sobie tę nowatorską iskrę?
<<poprzednie [841] 842 843 844 845 846 847 848 849 850 nastepne>>