korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: O CZYM SZUMI NIEMIECKA WIEŚ - REPORTAŻ
Jadąc przez Niemcy zatrzymałam się w kilku gospodarstwach, by spytać, jak żyje się ich właścicielom. Trzy landy, pięć przystanków, trzynastu rozmówców i taki obraz.
British Council: Warsztaty projektu MURAL w Krakowie, 14-25.01.19.
Zapraszamy do uczestnictwa w międzynarodowym projekcie MURAL (Mutual Understanding, Respect and Learning), realizowanym przy wsparciu Komisji Europejskiej (w ramach programu REC - Rights, Equality and Citizenship Programme) pod przewodnictwem British Council w Polsce we współpracy z organizacjami z sześciu krajów: Polski, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Grecji, Holandii oraz Niemiec.
EDUNEWS.PL: TRZY LATA W MEN - DESTRUKCJA SYSTEMU EDUKACJI W POLSCE
Zamieszczony poniżej raport/opinia, pod mówiącym wszystko tytułem niniejszego wpisu, nie jest opracowaniem naukowym, ani nawet próbą wyczerpania tematu. Jest natomiast publicystyczną odpowiedzią na samozadowolenie pani minister Anny Zalewskiej, zaprezentowane podczas podsumowania trzylecia jej rządów w ministerstwie.
Goethe-Institut: SIRPLUS CZYLI BAŚŃ SPOŻYWCZA o ograniczaniu marnowania żywności.
Czy przeterminowane jedzenie zawsze należy wyrzucić? Data ważności to arbitralna ocena – przekonują założyciele berlińskiego supermarketu SirPlus. Można w nim kupić nadające się jeszcze do spożycia produkty, których pozbyły się wielkie sklepy.
NaukaBezGranic: Britishness: James Bond, a reflection of changes in the British society...
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
EDUNEWS.PL: CZYTAJMY WIĘCEJ O SZKOLE
Albo wydanie papierowe jest już démodé albo na czasopismach edukacyjnych nie za bardzo da się zarobić... Prawdopodobnie dlatego tak mało mamy w branży oświatowej rzeczywiście dobrych publikacji, które inspirują i odkrywają przed nami nieznane światy edukacji (a może i te niby-znane, ale nie do końca zrozumiane). Warto zatem wspomnieć o dwóch interesujących zbiorach, które pojawiły się pod koniec tego roku.
NaukaBezGranic: How to Sound like a Native, or Spy-level English, 04.02.2019, Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Goethe-Institut i Polskie Radio Dzieciom: KALINAS REISE-SŁUCHOWISKO... każdy wtorek, godz. 16:30.
Kalina i jej rodzice przez rok będą mieszkać w Niemczech. Kto chce towarzyszyć Kalinie w jej odkryciach w Kolonii, może to zrobić w każdy wtorek o godz. 16.30, słuchając Polskiego Radia Dzieciom. Dodatkowo na stronie internetowej Goethe-Institut można znaleźć pliki audio aktualnych i minionych audycji wraz z transkrypcją.
<<poprzednie [121] 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nastepne>>