korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: iPady w szkockiej szkole
Szkocka szkoła Cedars w Greenock chce być pierwszą w świecie szkołą, w których wszystkie lekcje odbywać się będą wyłącznie z wykorzystaniem komputerów. Mają one zastąpić zeszyty szkolne i przybory do pisania. Każdy z uczniów zostanie wyposażony w iPada, który ma stać się ich podstawowym narzędziem edukacyjnym do codziennego zastosowania.
ANGLISTA poleca: Angielski Gramatyka - recenzja
Książka zawiera podstawowe konstrukcje gramatyczne języka angielskiego, potrzebne do każdego egzaminu, a także komunikacji.
Warsztatay z cyklu „Kapelusze Lektora” 23.10, Kraków
warsztatay z cyklu „Kapelusze Lektora”, które pozwalają wyposażyć lektorów j. obcych w nowatorskie, ciekawe rozwiązania do wykorzystania na zajęciach oraz pobudzić do samodzielnego poszukiwania innowacyjnych sposobów na ożywienie zajęć i ich większą efektywność i skuteczność.
IL PONTE poleca: 26. Warszawski Festiwal Filmowy!, od 8 do 17 października 2010 r.
Zbliża się 26. Warszawski Festiwal Filmowy! Nie zabraknie na nim dzieł włoskiej kinematografii
WSiP S.A.zapraszają rusycystów na bezpłatne szkolenia metodyczne 18.10, Olsztyn
Dla uczestników naszych szkoleń przygotowaliśmy nowy atrakcyjny pakiet materiałów konferencyjnych
EDUNEWS.PL: Aby w szkole sukcesy mógł odnosić każdy uczeń
Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło ten rok szkolny Rokiem Odkrywania Talentów. Informacja ta zbiegła się z organizowaną przez Edunews.pl II edycją szkolenia „8 Strategii efektywnego uczenia (się)”, w którym szczególną uwagę zwracaliśmy na indywidualne style uczenia się i potrzebę odkrywania różnorodnych talentów uczniów.
Cambridge University Press zaprasza na warsztaty metodyczne: Stimulating young minds, 16.10, Lublin
Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający udział w warsztatach oraz gotowe materiały dydaktyczne zaczerpnięte z Cambridge Copy Collection.
EDUNEWS.PL: Kto może unowocześnić nauczanie w szkole?
"Polska szkoła się cofa. Aby temu zapobiec należy zmienić system kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Licea tkwią nie w XX, ale XIX wieku. Większość nauczycieli cały czas ogranicza się do suchej wiedzy. 19-letni uczniowie siedzą w ławkach jak siedmiolatki, słuchają nauczyciela, który stoi przed tablicą, a ich rodzice piszą im usprawiedliwienia (...)"
<<poprzednie [1151] 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 nastepne>>