korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ITALICUS zaprasza na 53. Międzynarodowe Targi Książki w dn. 15 do 18 maja 2008
Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska nr D 447
TOEIC® & TOEFL® DAY - Nowoczesne trendy w testowaniu z języka angielskiego
Studium Nauczania Języków Obcych UAM we współpracy z Educational Testing Service oraz pod patronatem Oxford University Press mają przyjemność zaprosić na wydarzenie edukacyjne miesiąca!
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne: konferencje z Dorotą Zawadzką
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne SA oraz Dorota Zawadzka, znana z popularnego programu telewizji TVN "Superniania", zapraszają nauczycieli języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego na wykłąd: „Autorytet nauczyciela. Jak go budować i utrzymać”
Wydawnictwo Szkolne PWN zaprasza na: Saloniki metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego
Saloniki metodyczne kreatywnych nauczycieli języka niemieckiego. Sprache mit Spiel und Spaß... Bild als Vorbereitung auf die Prüfung...
INSTYTUT CERVANTESA srdecznie zaprasza na Koncert Kwartet Casals dn. 14/05/2008
Jeden z najlepszych obecnie kwartetów smyczkowych - według opinii przeważającej części światowej krytyki muzycznej - kwartet Casals - uświęci swą obecnościa i koncertem w Filharmonii Narodowej, inaugurację nowej siedziby Instytutu Cervantesa w Warszawie.
Wydawnictwo LANGENSCHEIDT Polska prezentuje: podręcznik GENIAL
proponujemy Państwu podręcznik GENIAL w formie klasycznej dostosowany do poziomów nauczania. (A1,A2,B1).
NAJWIĘKSZY INSTYTUT CERVANTESA NA ŚWIECIE OTWARTO W WARSZAWIE
Instytut Cervantesa na Nowogrodzkiej, w sercu Warszawy, to największa inwestycja rządu Hiszpanii w Polsce oraz największy z wszystkich ośrodków Instytutu Cervantesa na świecie. Do użytku studentów i miłośników kultury Hiszpanii będzie ponad 4000 m^2
EDUNEWS.PL - NOWE ŹRÓDŁO WIEDZY DLA EDUKATORÓW
Portal działa ponad dwa miesiące, a już stał się ważnym źródłem wiedzy na temat trendów współczesnej edukacji, e-learningu, doświadczeń z wykorzystaniem nowych technologii, czy projektów edutainment i edukacji społecznej zwracających uwagę na ważne problemy społeczne. Ukazało się w nim już ponad 220 opracowań, co umiejscawia portal w gronie najszybciej rozwijających się internetowych mediów edukacyjnych w Polsce.
<<poprzednie [1341] 1342 1343 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 nastepne>>