korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
DELFORT REGIONAL INDYWIDUALIZACJA ĆWICZEŃ NA LEKCJI JĘZYKA NIEMIECKIEGO, 23.03.17, Świebodzin.
Na warsztatach zajmiemy się następującymi kwestiami: przykłady zastosowania wybranych metod dydaktycznych sprzyjających indywidualizacji procesu nauczania uwrażliwienie na zagadnienia edukacji włączającej (inkluzji) zapoznanie się z obszarami wymagającymi specjalnego wsparcia.
EDUNEWS.PL: W SIECI WYZWAŃ
Nauczyciele coraz częściej i coraz chętniej uczestniczą w różnego typu szkoleniach i kursach on-line. Zyskują dzięki temu nie tylko dodatkowe umiejętności, ale również komfort pracy w domowym zaciszu. Przy okazji, nie narażając się na dodatkowe koszty, związane z podróżą, maja okazję poznać interesujące osoby z wielu zakątków kraju. Skoro tak chętnie korzystamy z formy pracy na odległość, dlaczego nie możemy umożliwić jej stosowania naszym uczniom?
Włoski Instytut Kultury w Krakowie: Międzynarodowy Dzień Poezji. Poezja Aldy Merini, 21.03.17.
Spotkanie wokół poezji Aldy Merini - najwybitniejszej włoskiej poetki XX wieku. Lektura wierszy z tomików Aforismi e magie i Mistica d'amore.
Language Consulting Studio MLT: MEDICAL ENGLISH - Medyczny Angielski, 19.03.17, Warszawa.
W trakcie warsztatów nauczyciele języka angielskiego zapoznają się z wieloma praktycznymi technikami, które będą mogli zastosować w trakcie prowadzenia zajęć . Nauczyciele będą mogli zapoznać się ze specjalistyczną terminologią przydatną zarówno w tłumaczeniach jak i nauczaniu.
EDUNEWS.PL: MODNE NIE ZNACZY DOBRE
W edukacji funkcjonuje wiele pseudonaukowych koncepcji i praktyk o niepotwierdzonej efektywności lub wręcz wykazanej nieefektywności. Część z nich to jedynie mody – zawiodą nadzieje i przeminą. Po czym rozpoznać pseudonaukę? Jak nie dać się jej uwieść i jak uchronić przed nią szkołę?
DELFORT REGIONAL INKLUZJA I INDYWIDUALIZACJA ĆWICZEŃ NA LEKCJI JĘZYKA NIEMIECKIEGO,18.03.17,Koszalin
Na warsztatach zajmiemy się następującymi kwestiami: uwrażliwienie na zagadanienia edukacji włączającej (inkluzji), zapoznanie się z obszarami wymagającymi specjalnego wsparcia,przykłady zastosowania wybranych metod dydaktycznych sprzyjających indywidualizacji procesu nauczania.
Personnel Training Institute: 5 zjazd Szkoły Przewodnika Talentów 2 edycja, 18-19.03.17, Warszawa.
Korzyści ze szkolenia: Świadomość narzędzi komunikacyjnych ich sprawdzenie oraz umiejętne i szybkie zastosowanie. Rozwój kompetencji budowania relacji edukacyjnych, które wspierają uzdolnienia i talenty u słuchaczy. Rozwój własnego poczucia kompetencji.
EDUNEWS.PL: ILE METRÓW MA ROLKA PAPIERU TOALETOWEGO?
Na jakiej podstawie myślimy, że jesteśmy humanistami bądź umysłami ścisłymi? Co wpływa na aspiracje dzieci dotyczące przyszłości, na ich ambicje związane z nauką? Jakie znaczenie ma popularyzacja nauki? Jak w edukacji realizować projekty badawcze? Skąd wiem, że nauka jest dla mnie?
<<poprzednie [261] 262 263 264 265 266 267 268 269 270 nastepne>>