korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE: Pozwól uczniom odkrywać świat po niemiecku - Elementy CLIL na lekcji języka, 6.09, Poznań.
W skład sieci DELFORTu regionalnego wchodzą multiplikatorzy po jednym w każdym z dziewięciu regionów: pomorskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, lubelsko-podkarpackim, małopolsko-śląskim, łódzkim i świętokrzyskim, dolnośląskim oraz wielkopolskim. W ramach projektu w każdym z regionów odbywa się co roku po kilka seminariów dla nauczycieli i doradców języka niemieckiego. Wszystkie seminaria prowadzone są przez teacher trainerów i multiplikatorów w języku niemieckim.
LANGUAGE CONSULTING STUDIO: AKADEMIA  BIZNESU I ZARZĄDZANIA SZKOŁĄ JĘZYKOWĄ , 09.09.17, W-wa.
OSTATNI MOMENT BY DOBRZE ROZPLANOWAĆ PLAN DZIAŁANIA JEŚLI TWOJA SZKOŁA MA WYSTARTOWAĆ OD NOWEGO ROKU !!! OSTATNI MOMENT BY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK PRZEPROWADZIĆ REKRUTACJĘ BY MIEĆ WIELU KLIENTÓW!!!! CO ZROBIĆ BY UTRZYMAĆ SIĘ NA RYNKU !!!
Personnel Training Institute: NAUCZYCIELU, ZADBAJ O SWOJĄ ENERGIĘ NA CAŁY ROK... 07-09.09,Kraków.
Personnel Training Institute zaprasza na wyjątkowe szkolenie wewnętrzne z cyklu PTI w Twojej szkole.
Centrum Egzaminacyjnego Goethe-Institut w Szczecinie: Akademia Młodego Lektora, 04-29.09.17
Jesteś młodym lektorem języka niemieckiego i chciałbyś rozwinąć skrzydła? Szukasz wsparcia metodycznego i pomysłów jak uczyć lepiej, wydajniej i ciekawiej? Dołącz do darmowej Akademii Młodego Lektora!
InfoPraca.pl: 5 sytuacji, kiedy kontrofercie od pracodawcy powiedzieć NIE.
Kontroferta, czyli próba pracodawcy, by zatrzymać Cię przy sobie. Kiedy warto ją rozważyć, a kiedy nie?
Instytut Austriacki Kraków; Trochę Wiednia w Krakowie?już 9.09.kulinarna podróż do Austrii.
Trochę Wiednia w Krakowie? Tak i to już 9 września zabieramy Państwa wraz z Wavelove oraz Haraldem i Lidią Warscher na kulinarną podróż do Austrii. Tego wieczoru przy dźwiękach muzyki będziecie mogli Państwo spróbować potraw austriackich oraz austriackiego wina, obejrzeć wystawę fotograficzną Tadeusza Zycha a dla dzieci mamy w programie fantastyczne zabawy!
EDUNEWS.PL: A MOŻE KSIĄŻKA?
Okazuje się, że do czytania książek można zachęcać dzieci w różny sposób. Widać to w naszym projekcie czytelniczym ,,A może książka?”, który realizowałyśmy z wykorzystaniem TIK
InfoPraca.pl: Argumentacja na rozmowie kwalifikacyjnej
Argumentacja i umiejętność obrony własnego zdania to jedne z tych obszarów, na które rekruterzy zwracają szczególną uwagę. Potraktujmy taką umiejętność kompleksowo – od uległości i zgodności, aż po twarde i niepodlegające dyskusji obstawianie przy swoim. Oczywiście, skrajności nie są dobrze widziane i zarówno osobie zbyt spolegliwej, jak i zbyt upartej dobrze zrobi praca nad sobą.
<<poprzednie [261] 262 263 264 265 266 267 268 269 270 nastepne>>