korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ET TOI zaprasza na V Młodzieżowy Festiwal Piosenki Francuskiej
Każdy z uczestników zaprezentuje jedną piosenkę w języku francuskim. Zwycięzca otrzyma Grand- Prix Konkursu oraz zakwalifikuje się do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 20-21 czerwca 2009 roku.
Księgarnia Francuska Edukator zaprasza na Dzień Dziecka z wydawnictwem ELI
Z przyjemnością informujemy, że z okazji Dnia Dziecka obniżyliśmy o 10% ceny na wszystkie tytuły z wydawnictwa ELI. Promocja trwa do dnia 1 czerwca włącznie.
LEKTOR zaprasza na szkolenie: PROFESJONALNY TŁUMACZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO 6-7.06 we Wrocławiu
Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. jak zorganizować sobie efektywny warsztat pracy tłumacza, jak pozyskać klientów, jakie są rodzaje tłumaczeń i formy zatrudnienia tłumaczy. Zapoznają się ze sposobami korzystania z nowoczesnych narzędzi i słowników, niezbędnych przy wykonywaniu tłumaczeń.
Nowość w księgarni Edukator: Salades, Marinades et autres chiffonnades ...
101 idées de salades à proposer en toute saison, en accompagnement ou en plat complet. Des recettes originales pour tous les goûts : salade de pastèque et de gambas, couscous au citron et à la coriandre, salade de poulet au miel, salade piquante d’avocat au chorizo… Mais aussi de grands classiques (salade niçoise, salade grecque.).
CODN zaprasza rusycystów 24–27 sierpnia 2009r do Sulejówka nawarsztaty językowo-metodyczne
32-godzinne warsztaty językowo - metodyczne prowadzone przez wykładowców z Instytutu Puszkina. Zajęcia przeznaczone są dla nauczycieli języka rosyjskiego wszystkich typów szkół. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu formy wydane przez CODN.
NARCIARKI Z FLORYDY ZACHĘCAJĄ DO NAUKI W ARCHIBALDZIE
Rozpoczynająca się właśnie kampania reklamowa Archibald Centrum Języka Angielskiego w niecodzienny sposób przedstawia ofertę kursów wakacyjnych.
EDUNEWS.PL: SZEŚĆ TECHNOLOGII, KTÓRE ZMIENIĄ EDUKACJĘ
Grupa New Media Consortium, która zajmuje się obszarem nowoczesnych technologii w edukacji, właśnie opublikowała swój Horizon Report. Tym razem badaniami objęto nie tylko szkoły wyższe, ale wszystkie typy szkół. Raport pokazał, jakie narzędzia już niedługo, bo w perspektywie od roku do maksymalnie pięciu lat, zrewolucjonizują pracę w szkole
HACHETTE zaprasza romanistów na prezentację metodyczną w Białymstoku 2.06.2009
Nouvelles méthodes d'apprentissage de français des éditions Hachette face à la directive du Ministre de l'Education Nationale du 23 décembre 2009
<<poprzednie [1241] 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 nastepne>>