korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: Film -Nie zapomnij mnie - Kiedy mama staje się dzieckiem.
David Sieveking to reżyser w Polsce zadomowiony – trzy lata temu jego szokujący i nieodparcie śmieszny dokument David chce odlecieć zrobił furorę na festiwalu Planete+ Doc Film Festival (był jednym z faworytów do nagrody publiczności), po czym zdobył Specjalne Wyróżnienie Jury. W tym roku, z kolejnej edycji festiwalu, Sieveking wyjechał już z Nagrodą Millennium, czyli Grand Prix imprezy.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Andare oltre...
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
NaukaBezGranic: TEACHER TRAINING- British Culture: The Truth Behind the Stereotypes, 16.11.13, W-wa.
Norman Davies wrote in the introduction to his book “Europe” about a British MP who was quoted as mentioning “1000 years of British history” in Parliament. As Mr Davies pointed out there hasn’t been 1000 years of British history, it’s only a few decades older than the U.S.A. So, you think you know what Britain is (it’s not even technically the same as the U.K. by the way!) What is Britain exactly? Where did it spring from? What does it mean to be British exactly?
ettoi.pl: ZAPRASZAMY NA 17. TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE, 24-27.10.13.
W programie możliwość zapoznania się z nowymi kursami do nauki języków oraz prezentacje nowych lektur językowych. Ponadto każda osoba odwiedzająca nasze stoisko będzie miała możliwość otrzymania bezpłatnych materiałów promocyjnych i katalogów wydawniczych.
Promentis: Techniki teatralne w nauczaniu języków obcych, 16.11.13, Lublin.
Zapraszamy lektorów i nauczycieli języków obcych na kreatywne warsztaty dotyczące wykorzystania technik teatralnych w nauczaniu języków obcych dzieci i młodzieży.
Promentis: Uczyć Lepiej czyli jak? warsztaty dla początkujących lektorów i... 16.11.13, Gdańsk.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
EDUNEWS.PL: WYWIADÓWKA.
Zmiany w systemie edukacji doprowadziły do tego, że szkoła stała się sformalizowanym, zbiurokratyzowanym i przeracjonalizowanym tworem. Oderwana od prawdziwego życia, straciła siłę budzenia fascynacji. Logika systemu każe nauczycielom skupiać się na „przerabianiu” materiału, przygotowaniu uczniów do testów i opracowaniu szkolnej dokumentacji, a nie na prowadzeniu ciekawych i intrygujących lekcji...
NaukaBezGranic: Britain’s Got Talent. 08.11.13, Warszawa.
Britain’s got talent and has always had talent. This workshop will give you an overview of selected talented British musicians in the past as well as the present. We will listen to Purcell, Handel, Elgar, Coldplay, The Beatles, Michael Nyman, Mike Oldfield and of course The Beatles.
<<poprzednie [791] 792 793 794 795 796 797 798 799 800 nastepne>>