korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Espacio Joven to kurs hiszpańskiego dla gimnazjalistów
Espacio Joven to kurs przeznaczony dla gimnazjalistów, do nauki na czterech poziomach językowych od A1 do B1 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.
Sprachcaffe.pl: Jak kreatywnie uczysz się języka obcego... Konkurs kończy się dnia 15 lipca 2013.
Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez firmę Sprachcaffe – organizatora zagranicznych wyjazdów językowych.
EDUNEWS.PL: UCZNIOWIE PROWADZĄ LEKCJE METODĄ LDL
Doświadczenia z gliwickiego Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich wskazują, że na zajęciach językowych warto jest jak najmocniej zaangażować uczniów w proces uczenia. Jak to zrobić? Najlepiej to im powierzyć prowadzenie zajęć z innymi uczniami. Wystarczy odrobina przygotowania i życzliwy nadzór ze strony nauczyciela
Promentis: Jak skutecznie przygotowywać do egzaminu MON wg STANAG 6001, 06.07.13, Wrocław
Ośrodek Metodyczno - Szkoleniowy Promentis zaprasza lektorów języka angielskiego na szkolenie poświęcone tematyce przygotowania personelu wojskowego do egzaminów resortowych MON wg STANAG 6001 (SPJ 1111).
Personnel Training Institute: AKADEMIA ZARZĄDZANIA, Warszawa.
Zapraszamy wszystkich właścicieli szkół i osoby, które planują założyć swoją szkołę! Przyjdź, posłuchaj, zobacz i doświadcz, a przekonasz się, że istnieją otwarte drzwi za którymi spotkasz wiedzę i doświadczenie - zyskasz czas i pieniądze - szybciej rozwiniesz swoją szkołę, poczujesz się pewniej jako przedsiębiorca.
Księgarnia Edukator: Książki na wakacje z rabatem dla lubiących czytać....rabat 15% do 23.06.13.
Książki na wakacje z rabatem dla lubiących czytać ! Książki na wakacje z rabatem dla lubiących uczyć się !
EDUNEWS.PL: GRY ZAMIAST SŁUPKÓW, CZY TO NIE WSPANIAŁE?
Gry komputerowe podczas zajęć? Jak najbardziej, warto wykorzystać. Na swojej stronie Klasoteka.pl umieszczam liczne odnośniki do gier matematycznych. Wiele z nich wydaje się bardzo atrakcyjnych, jednak w ocenie dzieci Sumdog nie ma konkurencji...
Nowela.pl:Mochila ELE kurs hiszpańskiego przeznaczony dla młodzieży i uczniów gimnazjum
Mochila ELE to kurs przeznaczony dla młodzieży i uczniów gimnazjum. Materiał nauczania zamieszczony w trzech kolejnych tomach umożliwia naukę na trzech poziomach zaawansowania: od A1 do B1, zgodnie z wymogami Europejskiego opisu systemu kształcenia językowego, opartego na programie nauczania wydanym przez Instytut Cervantesa.
<<poprzednie [791] 792 793 794 795 796 797 798 799 800 nastepne>>