korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Kurs tłumaczenia filmów (kurs przekładu audiowizualnego) 0d 11.05 w Warszawie
Zajęcia w studiu nagrań, przygotowanie listy dialogowej (lektorskiej), zasady współpracy z lektorem, nagranie próbki tłumaczenia, przygotowanie napisów do filmu, tłumaczenie piosenek dla filmu i teatru!
EDUNEWS.PL: UCIECZKA OD FUTUROFOBII. W POSZUKIWANIU LEGITYMIZACJI SZKOŁY PRZYSZŁOŚCI
Problem edukacji, a tym samym ustroju systemu szkolnego oraz współdziałania wszystkich elementów uczestniczących w procesie kształcenia i kształtowania osób można i należy analizować z wielu perspektyw. Perspektywa określona przez tematykę VII Kongresu Obywatelskiego (Jaka przyszłość polskiej edukacji?) wynika z pytania o rozwój Polski i Polaków w XXI wieku i wymagane w związku z tym umiejętności oraz kompetencje
Promentis: Przygotowanie personelu wojskowego do egzaminów resortowych MON wg STANAG -24.05 Katowice
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
Goethe-Institut: DOC Film Festival - Pejzaż, 10 i 13.05.13, Kina Iluzjon.
Część jednej z największych atrakcji tegorocznego Planete+ Doc – retrospektywy wybitnego białoruskiego dokumentalisty, a obecnie także twórcy fabuł, Siergieja Łoźnicy, który część swoich filmów nakręcił także pod banderą niemiecką (dzięki wsparciu Ma.Ja.De Filmproduktion). Pejzaż to obraz Rosji już po upadku sowieckiego reżimu, a jeszcze przed putinowskim boomem gospodarczym. Obraz świata obracającego się w ruinę, a przecież aż pięknego w swojej melancholii i brzydocie.
EDUNEWS.PL: GRY W EDUKACJI
Uczę języka obcego. Od wielu lat obserwuję ludzi w różnym wieku, którzy wkładają mniej lub więcej wysiłku w to, aby móc posługiwać się językiem angielskim. Co roku na pierwszej lekcji, gdy spotykam się z nową grupą, oprócz standardowych pytań o pochodzenie i posiadane zwierzaki domowe, zadaję pytanie: “W jakie grasz gry?” Jeszcze kilka lat temu reakcja była zwykle podobna. Duża część dziewcząt się oburzała, że nie mają na takie bzdury czasu. Chłopaki trzymali język za zębami
Nowela i Didier: La compréhension orale et écrite avec des...15.05.13, Gorzów Wielkopolski.
La compréhension orale et écrite avec des exemples tirés de Mobile et Édito które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictw Nowela i Didier, p. Nicolas Rougier.
Wydawnictwo Ettoi: PB3 and the Helping Hands + CD audio- książeczka z kolekcji Young ELI Readers
PB3 i Robin odrabiają swoje ziemskie zadanie domowe, kiedy uświadamiają sobie, że atakuje ich zły OOs. Wygląda na to, że to koniec naszych pozaziemskich przyjaciół, jednak... zgraja dzieci rzuca się im na ratunek! Czy będą w stanie pomóc kosmitom?
EDUNEWS.PL: OCENIANIE - KARTA SAMOOCENY
Ocena bezwzględna, ocena względna, ocena końcowa, ocena procesowa, ocena średnia, średnia ważona, ocena kształtująca? Samoocena! Ona jest w moim przypadku także próbą zbudowania zaufania wobec samego siebie, swoich umiejętności i rozwoju. Z założenia zastępuje wszechobecne ściąganie podczas sprawdzianów, odpisywania zadań domowych, demonizacje oceniania – mylenia wykształcenia z rozdawaniem świadectw i dyplomów
<<poprzednie [791] 792 793 794 795 796 797 798 799 800 nastepne>>