korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela i Edinumen: La importancia de una buena gestión del...23.03.13, Warszawa.
Instituto Español SIN FRONTERAS oraz wydawnictwa Nowela i Edinumen serdecznie zapraszają nauczycieli i lektorów języka hiszpańskiego do udziału w warsztatach metodycznych: "La importancia de una buena gestión del aula en el aprendizaje"
Hueber Polska: Konferencje metodyczne dla germanistów (gimnazjum), 22.03.13, Sopot.
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne konferencje metodyczne, które poprowadzi znany i ceniony trener Hueber Verlag Wilfried Völker.
EDUNEWS.PL: CHCESZ SIĘ UCZYĆ? IDŹ NA WAGARY!
Przedwiośnie, piękna słoneczna pogoda i budząca się do życia przyroda to tradycyjnie już czas wagarowiczów. Niby nic w tym odkrywczego, tak było od zawsze, jednak coś tu nie gra… Jednak absurd systemu tzw. edukacji nawet w tej materii sięga granic. Tych wagarowiczów, o których mowa nie spotkacie wałęsających się po ulicach, wysiadujących na skwerkach czy popijających tanie wino w podmiejskich laskach. By mieć możliwość edukacji ta młodzież ucieka ze szkoły na wagary by wziąć udział w warsztatach doskonalących, szkoleniach czy olimpiadach. Dziwne? A jednak prawdziwe...
Wydawnictwo Szkolne PWN: Konferencja metodyczna - język angielski, Gdańsk, 20.03.13.
Aktywizacja uczniów na lekcjach języków obcych. Umysł i osobowość w procesie uczenia się jezyka – efektywne wykorzystanie potencjału ucznia – wykład autorski Joanny Ostrowskiej
Wydawnictwo Pearson: Bezpłatna konferencja metodyczna - j. niemiecki, 20.03.13,Gdańsk.
Co oznacza w praktyce często cytowana potrzeba indywidualizacji procesu nauczania? Jak prowadzić lekcje angażujące uczniów o różnych modalnościach, poziomach zaawansowania i zainteresowaniach?
ETS: 21.03.13, WEBINARIUM TOEFL
Uczestnicy warsztatów poznają m.in. odpowiedzi na pytania:  Jakie korzyści wiążą się ze zdawaniem wybranego egzaminu?  Jak wygląda struktura egzaminu?  Jak można zarejestrować się na egzamin?  Jak należy przygotować się do egzaminu i z jakich materiałów warto korzystać? oraz na wiele innych pytań dotyczących egzaminu.
Hueber Polska: Konferencje metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego, 21.03.13, Opole.
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne konferencje metodyczne, które poprowadzi znany i ceniony trener Hueber Verlag Wilfried Völker.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język rosyjski, Siedlce, 20.03.13
15:00-17:00 Metody aktywizujące na lekcjach języka rosyjskiego Prowadzenie: Monika Zdunik
<<poprzednie [791] 792 793 794 795 796 797 798 799 800 nastepne>>