korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? England you don't know. 05.03.2019, Poznań.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
PTI: 5 zjazd Akademii Sprzedaży w Szkole Językowej, 16.03.19, Warszawa
Uczestnik zdobędzie wiedzę na temat komunikacji z klientem online za pośrednictwem strony internetowej, Nauczy się organizowania kampanii online. Dowie się jaką role pełnią media społecznościowe i jak je integrować z programem szkoły.
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? England you don't know.04.03.2019, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Goethe-Institut i wydawnictwo Dwie Siostry: spotkanie z jurorami konkursu JASNOWIDZE 2018/19, 28.02.
Otwarte spotkanie z jurorami międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2018/19.
MM Publications: Darmowe webinarium Nowa Podstawa Programowa – co to znaczy...14.03.19.
Zapraszam Państwa na cykl bezpłatnych webinariów, w których odczarowuję trudności Nowej Podstawy Programowej dla szkół ponadpodstawowych, zachęcam do wypróbowania nowych technik i materiałów i dzielę się swoim doświadczeniem z pracy z dziećmi i młodzieżą.
British Council: Jak budować relacje z dyrektorem i kolegami z grona pedagogicznego, 14.03.19
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
MM Publications: One, two, three, I can read! - o kreatywnej pracy z tekstem, 07.03.19, internet.
Kreatywna praca z tekstem. Jak urozmaicić naukę czytania? Czy czytanie na zajęciach może być ciekawe i angażujące? Czy można "zagrać" w czytanie? Te i kilka innych kwestii poruszymy na webinarium "One, two, three - I can read!"
ETS Global: Testy TOEIC® w środowisku akademickim, webinarium, 07.03.19.
Przygotuj swoich studentów do wejścia na rynek pracy z międzynarodowym Certyfikatem TOEIC®. Test TOEIC® to globalny standard oceny kompetencji języka angielskiego w środowisku pracy.
1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 nastepne>>