korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: DO CZEGO WYKORZYSTAĆ WIRTUALNĄ TABLICĘ KORKOWĄ?
Ze względu na zbliżający się termin egzaminu gimnazjalnego, postanowiłam pomóc moim trzecioklasistom w niecodzienny sposób. Młodzież bardzo dużo czasu spędza przed komputerem niekoniecznie z pożytkiem dla nich, dlatego też postanowiłam zrobić wszystko, żeby ten czas był dla nich wartościowy
ETS: Certyfikaty, współpraca i szkolenia akredytowanych egzaminatorów ETS, 11.04.15, Kraków.
Educational Testing Service (ETS) to największa, niezależna organizacja testująca i lider w dziedzinie badań edukacyjnych na świecie. ETS w Polsce to ponad 250 ośrodków egzaminacyjnych, setki projektów unijnych z wykorzystaniem certyfikatów m.in. TOEICŸ i TOEFLŸ oraz współpraca z dziesiątkami firm i korporacji, testujących umiejętności swoich pracowników.
ET TOI: Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci 2015, 02-03.04, promocyjna sprzedaż z gratisami.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci w dniach 2 i 3 kwietnia do każdych zakupionych 3 lektur prezentowanych na stronie www.lektury-jezykowe.pl dodajemy gratis zestaw piosenek angielskich dla dzieci Sing a Song DVD, a przy zakupie 5 lektur Sing More Songs DVD.
Promentis: Nauczanie języka obcego dzieci w wieku przedszkolnym, 12.04.15, Warszawa.
Zapraszamy „pozytywnie zakręconych” lektorów i nauczycieli z pasją, których celem jest profesjonalne i efektywne realizowanie tego typu zajęć.
La Rivista: Co jest Twoim włoskim snobizmem?
Każdy z nas, choćby zarzekał się, że nie dla niego pozy, szpanerstwo i chełpliwość, w jakiejś dziedzinie swojego życia wykazuje tendencję do pewnych snobizmów. Pasja do włoskiej kultury nie jest tutaj żadnym wyjątkiem.
Promentis: Nauczanie języka obcego dzieci w wieku przedszkolnym, 12.04.15, Lublin.
Zapraszamy „pozytywnie zakręconych” lektorów i nauczycieli z pasją, których celem jest profesjonalne i efektywne realizowanie tego typu zajęć. Sesję szkoleniową prowadzi p. Przemysław Skrypuch – dyrektor organizacji Promentis, metodyk i trener. Zajęcia prowadzone są w formie wykładowo – warsztatowej.
EDUNEWS.PL: Z WIZYTĄ W SUMMERHILL
Szkoły wolnościowe, demokratyczne, alternatywne przyciągają uwagę rodziców i uczniów swą odmiennością. Zdecydowanie różnią się od powszechnej szkoły, w której wszystko jest poukładane, zaplanowane, przetestowane, poddane rozmaitym ocenom i egzaminom. Ale czy to oznacza, że tam uczniowie niczego się nie uczą? Posłuchajmy rozmowy na antenie TOK FM Aleksandry Pezdy z Dominiką Hofman-Kozłowską z Uniwersytetu Śląskiego
Goethe-Institut: Komiksy a nauka niemieckiego
Jeśli chcą Państwo jeszcze bardziej uatrakcyjnić lekcje języka niemieckiego, pomogą Państwu w tym nasze materiały oparte na książce Kinderland autorstwa Mawila oraz Im Himmel ist Jahrmarkt stworzonej przez Birgit Weyhe.
<<poprzednie [491] 492 493 494 495 496 497 498 499 500 nastepne>>