korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE: Szkolenie DELFORT: Zastosowanie projektów poznawczo-poszukujących w planowaniu...26.10.15,Opole
Planowanie lekcji jest codzienną pracą każdego nauczyciela. Czasami bywa tak, że codzienność staje się rutyną. Czy możemy temu przeciwdziałać? Co się stanie, gdy do naszego scenariusza zajęć wprowadzimy drobne zmiany z pomocą projektów poznawczo-poszukujących?
Italicus: W rocznicę 750-lecia urodzin Dantego polsko-włoskie wydanie Boskiej Komedii
Uniwersalny charakter Boskiej Komedii zasadza się na tym, że jest ona – by odwołać się do słów Ericha Auerbacha – naśladownictwem rzeczywistości we wszystkich jej sferach. Został w niej przedstawiony cały fizykalno-kosmologiczny, etyczny i historyczno- polityczny porządek świata i w tym sensie jest ona niewątpliwie syntezą kultury średniowiecznej, w której kształtowaniu wielką rolę odegrało dziedzictwo antyku, asymilowane przez pisarzy i myślicieli chrześcijańskich – tam, gdzie to było możliwe – przede wszystkim za pomocą wszechobecnej w tej epoce metodzie alegorezy.
Nowela.pl: Webinarium - publikacje specjalistyczne CLE International, 28.10.15
Jeśli chcielibyście zapoznać się z publikacjami specjalistycznymi wydawnictwa CLE International, uzyskać więcej informacji na temat pozycji z zakresu języka francuskiego branżowego - Le français sur objectifs spécifiques
ITALICUS zaprasza na swoje stoisko na Targach Książki w Krakowie, 22-25.10.15.
Zapraszamy na stoisko D29, gdzie zaprezentujemy - ze zrozumiałych względów dosyć wyrywkowo - najnowsze wydania podręczników do nauki języka włoskiego i współczesną literaturę włoską.
EDUNEWS.PL: ADMINISTRATOR IT NIEZBĘDNY W SZKOLE
Administratorzy IT , którzy są odpowiedzialni za działanie i rozwój infrastruktury technicznej w szkołach, zajmują coraz bardziej istotną rolę w procesie budowania kompetencji XXI wieku wśród uczniów. Ale czy ich misja ma należyte wsparcie w polskich i europejskich realiach?
NaukaBezGranic: A Ticket to Birmingham - Interactive show, 26.10.15, Warszawa.
A Ticket to Birmingham is a double act by Richie and Marcel who bring back a series of sketches by Ken Wilson and Doug Case written for the English Teaching Theatre. Students will get a chance to laugh (or not) and get the taste of the English sense of humour Monty Python style. They will also be actively engaged in the show. One of the sketches will be assigned as a pre-show task. We will take you to a British railway station, post office and travel agency as well as Hotel Splendido.
ORE: Odkrywanie francuskiego kina – wykorzystanie materiałów autentycznych, 25.10.15, Sulejówek.
Adresatami szkolenia są nauczyciele – specjaliści uczący w oddziałach dwujęzycznych z językiem francuskim w placówkach systemu oświaty.
Nowela.pl: WEBINARIUM DLA ITALIANISTÓW: Nowości wydawnictwa Edilingua 2015/2016, 22.10.15
Rozwinąć kompetencje językowe Waszych uczniów, wprowadzić ich w świat kultury włoskiej, skutecznie przygotować do egzaminów, a może poszukujecie materiałów z zakresu literatury włoskiej? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy na nasze spotkanie online, podczas którego omówimy nowości do nauki i doskonalenia języka włoskiego na każdym poziomie nauczania!
<<poprzednie [491] 492 493 494 495 496 497 498 499 500 nastepne>>