korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Projekt Szekspir: Jeanette Winterson, Przepaść czasu, 18.11.15, cała Polska.
W 400. rocznicę śmierci Williama Shakespeare'a uznani pisarze na nowo opowiadają dzieła wielkiego dramaturga. Projekt Szekspir to seria Wydawnictwa Dolnośląskiego, przygotowana we współpracy z The Hogarth Press. Pierwszą książką wydaną w serii będzie powieść Jeanette Winterson Przepaść czasu, która nawiązuje do Zimowej opowieści.
British Council: Idiot-Syncrasy – spektakl taneczny, 09.11.15, Lublin.
Igor Urzelai i Moreno Solinas to duet tancerzy. Tworzą w Londynie i prezentują swoje spektakle w Europie i USA. Ich twórczość charakteryzuje się zainteresowaniem poruszającym się ciałem i natychmiastowością działań, które napędzają znaczenia, idee i pragnienia. Igor i Moreno starają się w swojej twórczości przywrócić rolę teatru jako miejsca zgromadzeń, w którym może zadziałać katartyczna moc żywej teatralności. Spektakl Idiot-Syncrasy miał swoją premierę w 2013; była to pierwsza choreograficzna współpraca tego duetu, eksplorująca taniec jako siłę sprawczą zmiany. Twórczość Igora i Moreno dotyczy ludzi i tego, co czyni ich "wyjątkowymi zwierzętami".
EDUNEWS.PL: O PRZESTRZENI EDUKACYJNEJ W SZKOLE
Przestrzeń, w której uczymy się wywiera ogromny wpływ na jakość tego uczenia się. Nie zawsze jesteśmy tego świadomi i często nie przywiązujemy dostatecznej uwagi do warunków, w jakich ten proces odbywa się. Efekty uczenia mogłyby być zupełnie inne, gdybyśmy starali się tworzyć (w szkole i nie tylko) takie środowisko edukacyjne, w którym uwzględniamy czynniki architektoniczne, technologiczne i społeczne wspierające proces uczenia się
GOETHE-INSTITUT WYJAZD DLA NAUCZYCIELI: BERLIN JEST BARWNY, 20-21.11.15, Berlin.
Berlin jest często obieranym celem wycieczek szkolnych. Niemiecka stolica oferuje wszystko w jednym: zwiedzanie, historię, kulturę, sport oraz wiele innych rozrywek – nie pozwala się nudzić! W Berlinie przede wszystkim młodzi ludzie mogą wiele odkryć oraz wiele się nauczyć.
NaukaBezGranic: BRITISH FESTIVALS AND TRADITIONS, 17.11.15, Warszawa.
BRITISH FESTIVALS AND TRADITIONS Richie Mullaney brings us through a top few of his neighbours weird & wonderful customs & traditions. Britain has a rich history of multicultural influences which have led to an extraordinary amount of bizarre traditions between the three countries, but which country out does them all? We’ll compare the three countries top customs and try some out for ourselves! A little sneak peek to the agenda, we’ve got cheese rolling, Morris dancing, Hocktide, pancake racing & bog snorkelling! Up Helly Aa, Haxey Hood & Beltane....what are these? Let's look at some of the oldest festivals in human history, celebrated exclusively in the United Kingdom!
British Council i Multikino: National Theatre: Koriolan (Coriolanus) z Tomem Hiddlestonem - 17.11.20
Rok 2015 to kontynuacja strategicznej współpracy British Council i Multikino w ramach projektu Sztuka brytyjska na wielkim ekranie. Dzięki tej inicjatywie publiczność może regularnie oglądać najciekawsze pozycje repertuarowe słynnych scen brytyjskich, takich jak National Theatre. W drugim półroczu zobaczymy także dwa przedstawienia z legendarnego londyńskiego The Globe – repliki teatru, w którym tworzył najwybitniejszy dramatopisarz wszech czasów, William Szekspir.
DOS-ELTea: THINK FRESH – czyli Neurodydaktyka nareszcie w praktyce! 15.11.15 Olsztyn
Jak mózg uczy się języka angielskiego? Super-intensywne warsztaty już wkrótce w Twoim regionie !!!
DOS-ELTea: THINK FRESH – czyli Neurodydaktyka nareszcie w praktyce! 15.11.15 Łódź
Jak mózg uczy się języka angielskiego? Super-intensywne warsztaty już wkrótce w Twoim regionie !!!
<<poprzednie [381] 382 383 384 385 386 387 388 389 390 nastepne>>