korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nf.pl: Połowa Polaków zrealizowała swoje cele na ten rok
Co drugi Polak deklaruje, że udało mu się zrealizować w tym roku swoje cele – wynika z Barometru Providenta.
EDUNEWS.PL: GRY I ZABAWY ZAMIAST KSERÓWKI (2)
Nauczyciele w szkole podstawowej mają pełen wybór środków dydaktycznych, które mogą pomóc wyjaśnić niemal każdy dowolny temat. Uczniowie nie muszą siedzieć tylko w ławkach, możemy spróbować ich „odkrzesłowić” proponując im różne gry i zabawy edukacyjne. Różnorodność w edukacji popłaca
Teaching&TeacherTraining: Intensywne warsztaty metodyczne dla lektorów uczących młodzież,16-17.01.16
Dlaczego?  Aby wzbogacić swój warsztat pracy o nowe, kreatywne techniki nauczania języka angielskiego! Podczas każdego dnia szkolenia będziemy uczestniczyć w pięciu intensywnych warsztatach, które dostarczą nam konkretne oraz gotowe pomysły na zajęcia! 
PASE: IX edycja Kapeluszy Lektora, 23.01.16, Gdańsk.
IX edycja Kapeluszy Lektora to wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na wyjątkową nazwę - stąd Kapelusze SuperStars. Dlaczego? Do udziału zaprosiliśmy jednych z najbardziej lubianych polskich trenerów, którzy zaproponowali kilka wyjątkowych i niezwykle praktycznych warsztatów – wszystkie złożyły się na motyw przewodni tegorocznych Kapeluszy: Teacher’s Toolbox czyli Skrzynka Narzędziowa Nauczyciela.
PTI: Szkoła Przewodnika Talentów - Trening interpersonalny - nauczać w dialogu...21-24.01.16, W-wa.
Szkoła Przewodnika Talentów dla nauczycieli, trenerów, metodyków, coachów. Trening interpersonalny - nauczać w dialogu ze sobą i innymi.
EDUNEWS.PL: INDYWIDUALIZACJA - JAK WYKONAĆ "DOBRĄ ROBOTĘ"?
Plan, którego realizacja ma doprowadzić do osiągnięcia zamierzonego celu – zindywidualizowanego procesu dydaktycznego, nie może się obejść bez właściwych środków. Na pytanie, czy we współczesnej polskiej szkole takie środki są dostępne na szeroką skalę, bez ryzyka błędu można odpowiedzieć, że nie
PASE: Konferencja Efektywne Przygotowanie do Egzaminu Językowego, 23.01.16, Warszawa.
Będzie to całodniowe wydarzenie skierowane do nauczycieli przygotowujących swoich uczniów (w różnym wieku) do egzaminów językowych.
Nf.pl: Ponad połowa Polaków często stresuje się w pracy
Strach przed zwolnieniem, niskie wynagrodzenia, konflikty ze współpracownikami, brak umiejętności efektywnego komunikowania się z innymi i niewłaściwe odżywianie – to najczęstsze przyczyny stresu w miejscu pracy.
<<poprzednie [381] 382 383 384 385 386 387 388 389 390 nastepne>>