korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut zaprasza: Jenny Erpenbeck w Polsce
Punkt Informacji o Rynku Książki zachęca do spotkania z niemiecką autorką Jenny Erpenbeck.
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIEL JAKO DORADCA
Profesjonalny nauczyciel to niejako doradca edukacyjny, który pomaga (przy pomocy całej swojej wiedzy i wszystkich swoich umiejętności) dziecku stać się samodzielnym, dojrzałym człowiekiem, odpowiedzialnym za siebie, w tym także za własny proces edukacji. Ale żeby taki osiągnąć efekt pracy – trzeba najpierw ucznia wielu rzeczy nauczyć. Oto kilka refleksji.
Księgarnia Gandalf poleca: ROZMÓWK FRANCUSKIE
Rozmówki francuskie będą stanowić cenną pomoc w wielu sytuacjach za granicą. Znajdziesz tu: - najczęściej spotykane nazwy i napisy - zestawy przydatnych słów.
Nowości z MM Publications: Gimnazjum Plus
Gimnazjum Plus Książka ta adresowana jest do uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Podręcznik przeznaczony jest głównie do nauki w szkole pod kierunkiem nauczyciela.
IL PONTE poleca: w kinowym fotelu: NOC w ILUZJONIE
Frederico Fellini, Michelangelo Antonioni oraz Jean-Luc Godard – te nazwiska zawsze przyciągają do kin. Tym razem filmy mistrzów do obejrzenia w Kinie Iluzjon.
EDUNEWS.PL - Dlaczego uczniowie wybierają kształcenie w wirtualnej szkole?
Ostatnie sympozjum North American Council for Online Learning w Phoenix (Arizona), poruszyło temat wzrostu popularności wirtualnych szkół. Uczęszczający do nich studenci, dyskutowali o tym, dlaczego porzucili mury tradycyjnej szkoły na rzecz nauczania online. Co powoduje wzrost liczby studentów takich szkół i dlaczego wybierają zajęcia w trybie e-learning?
Księgarnia Gandalf poleca: ROZMÓWKI GRECKIE Z PRZEWODNIKIEM
Rozmówki greckie z przewodnikiem 1200 słów i wyrażeń Łatwy zapis wymowy Słowniczek Rozdziały tematyczne wydzielone kolorami Praktyczne wskazówki gramatyczne Dodatek specjalny: Przewodnik Grecja...
Hachette Polska zaprasza romanistów 28.03.2009 w Koszalinie
Każdy uczestnik spotkania otrzyma: - egzemplarz gratisowy podręcznika - zestaw plakatów gramatycznych - materiały promocyjne Hachette Polska - zaświadczenie o uczestnictwie
<<poprzednie [1361] 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 nastepne>>