korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość z księgarni Edukator: Odette Toulemonde et autres histoires
Odette Toulemonde et autres histoires Schmitt Eric-Emmanuel 'Cher monsieur Balsan, Je n'écris jamais car, si j'ai de l'orthographe, je n'ai pas de poésie. Or, il me faudrait beaucoup de poésie pour vous raconter l'importance que vous avez pour moi.
Centrum Szkoleniowe Constellation zaprasza lektorów na warsztat z komunikacji - 18.04 Warszawa
Zapraszamy na całodniowe szkolenie otwarte w języku polskim, skierowane do lektorów uczących dorosłych i młodzież licealną, dzięki któremu wzmocnisz swoje umiejętności budowania kontaktu i skutecznej komunikacji ze słuchaczami.
Nowości z MM Publications: Smart Junior
Smart Junior to nowoczesny czteropoziomowy kurs języka angielskiego dla klas I-III. Kurs elastyczny, można go dopasować do poziomu uczniów, oparty na teorii neurolingwistycznej - NLP. Podręcznik zgodny z założeniami nauczania zintegrowanego według Nowej Podstawy Programowej. Charakteryzuje się różnorodnością dodatkowych materiałów multimedialnych: CD-ROM dla każdego ucznia, film DVD z zeszytem ćwiczeń oraz oprogramowanie do tablicy interaktywnej do wykorzystania przez nauczyciela w klasie a także różnorodne gry.
EDUNEWS.PL: O rosole, kurze i kreatywności
W naszej szkole najbardziej interesuje wszystkich stan uczniowskich braków, nieumiejętności, obszary najsłabsze. Wszyscy ogromnie się tym przejmują, narzekają że uczniowie się nie uczą, nie podejmują wysiłku, aby zrozumieć. A czy ktoś widział kiedyś jakikolwiek talent, który wyrósł z braku? Czy nie lepiej wspierać rozwój czegoś co wystaje? Manifestuje, ujawnia, że jest?
IL PONTE poleca: wirtualne podróże: RZYM
Dla tych, którym brak czasu na prawdziwe podróże i tych, którzy lubią czasem pomarzyć, siedząc na domowej kanapie, merlin.pl proponuje serie wirtualnych przewodników w formie filmów DVD – Cass Film Tour Collection. Filmy w atrakcyjnej cenie nieprzekraczającej 20zł zabiorą nas w podróż po najdalszych i najciekawszych zakątkach świata. My polecamy oczywiście podróż po Rzymie.
Goethe-Institut zaprasza: Jenny Erpenbeck w Polsce
Punkt Informacji o Rynku Książki zachęca do spotkania z niemiecką autorką Jenny Erpenbeck.
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIEL JAKO DORADCA
Profesjonalny nauczyciel to niejako doradca edukacyjny, który pomaga (przy pomocy całej swojej wiedzy i wszystkich swoich umiejętności) dziecku stać się samodzielnym, dojrzałym człowiekiem, odpowiedzialnym za siebie, w tym także za własny proces edukacji. Ale żeby taki osiągnąć efekt pracy – trzeba najpierw ucznia wielu rzeczy nauczyć. Oto kilka refleksji.
Księgarnia Gandalf poleca: ROZMÓWK FRANCUSKIE
Rozmówki francuskie będą stanowić cenną pomoc w wielu sytuacjach za granicą. Znajdziesz tu: - najczęściej spotykane nazwy i napisy - zestawy przydatnych słów.
<<poprzednie [1261] 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 nastepne>>