korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: O NOWOCZESNOŚCI EDUKACJI
O nowoczesności, podobnie jak przyszłości i jakości edukacji, mówi i pisze dziś wielu. Polska szkoła zmienia się, ale czy we właściwym kierunku? Czy polska edukacja podnosi jakość uczenia się i jego organizowania w szkole? Czy zmienia się we właściwym zakresie? Takich pytań jest wiele, a odpowiedź jest oczywista: szkole potrzebna jest nowoczesność edukacji!
www.anglisci.pl o: First Steps in Business English autorstwa Romana Kozierkiewicza
Pozycja ta jest świetnym uzupełnieniem wiedzy w zakresie Business English. Przeznaczona jest dla czytelników znających już pewien zakres gramatyki i posiadających pewien zasób słownictwa.
EDUNEWS.PL: CHCESZ MIEĆ DOBRE STOPNIE - ZJEDZ ŚNIADANIE!
Według badań australijskiej organizacji MBF Healthwatch, alarmująco duża liczba uczniów wychodzi z domu bez śniadania. Tłumaczą się brakiem czasu, brakiem apetytu albo po prostu lenistwem. Ich rodzice również nie mają czasu na poranne przygotowywanie posiłków. Tymczasem pożywne śniadanie to warunek dobrej koncentracji w czasie zajęć
IL PONTE poleca: Zawód – reporter 27 i 30.06 w Warszawie
Kino Iluzjon zaprasza na słynny obraz pt. „Zawód – reporter” w reżyserii wielkiego Michelangelo Antonioni.
BiznesPolska.pl - Zapracowana i niedoceniana - Gazeta Wyborcza 2009-06-22
Prowadzi własną firmę, sama zajmuje się domem, jest dobrze wykształcona, ale zarabia mniej i częściej jest ofiarą przemocy domowej. To obraz Polki, jaki wyłonił się na kongresie. Polki oddały władzę mężczyznom. To oni decydują o losach kraju, stanowiąc przygniatającą większość w Sejmie i Senacie. Kobiet w Sejmie jest tylko 20 proc. To bardzo mało. Na tle innych państw zajmujemy 55. miejsce na 188 krajów. Jeszcze gorzej jest w Senacie, gdzie panie stanowią 8 proc. (w latach 2001-05 było ich 23 proc.). Polska jest jedynym krajem Unii Europejskiej, w którym udział kobiet w izbie wyższej zmniejszył się w ciągu ostatnich dziesięciu lat.
Językowcy.pl – nowym Współpracownikiem www.szukaj-lektora.pl
jest jednocześnie portalem społecznościowym zrzeszającym pasjonatów językowych, jak i serwisem oferującym narzędzia do praktycznej nauki oraz nauczania języka obcego.
EDUNEWS.PL: CO OCENIA OCENA?
No i mamy zakończenie roku szkolnego. Rozdanie świadectw. Miliony dzieci dowiedzą się w czym są dobre, a w czym słabiutkie. Otrzymają potwierdzenie na papierze czarno na białym. Pojawia się pytanie czy te oceny oceniają tylko pracę uczniów?
Cambridge ESOL informuje: IV Międzynarodowa Konferencja ALTE odbędzie się w 2011 w Polsce
ALTE (The Association of Language Testers in Europe) to organizacja zrzeszająca instytucje zajmujące się tworzeniem testów językowych w Europie. W dniach 7-9 kwietnia 2011 na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbędzie się IV międzynarodowa konferencja tej organizacji.
<<poprzednie [1251] 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 nastepne>>