korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
SBS zaprasza: Trener Języka Angielskiego Biznesowego - szkolenie trenerskie 15.01.2011 w Rzeszowie
Business English Training - latest trends and case studies What are the latest trends on the Business English Training market? What are the elements which make up a perfect case study training business language? How to incorporate Soft Skills Training into Business Language Teaching?
EDUNEWS: ROZMOWY O SZKOLE DWA.ZERO.
W jakim gronie najlepiej rozmawiać o edukacji? Tylko w środowisku szkolnym? W relacji ministerstwo – związkowcy – nauczyciele? Dyrekcja – nauczyciele – rodzice?
XVI Forum Nauczycieli Języka Angielskiego 14-15 grudnia 2010 r. w Krakowie
14 grudnia - dzień Oxford University Press 15 grudnia - dzień Pearson Longman
Österreich Institut uczestniczy w akcji „Szlachetna paczka“ - zbiórka do 8 grudnia
Prosimy – pomóż nam i przyłącz się do nas, abyśmy mogli wspólnie z tobą przygotować świąteczną paczkę z rzeczami najbardziej potrzebnymi dla tej rodziny.
EDUNEWS: NIEPEŁNOSPRAWNI UCZNIOWIE - CIĄGLE MAJĄ POD GÓRKĘ?
O edukacji włączającej dyskutuje się w Polsce już od ponad 20 lat, czyli od momentu wprowadzania edukacji integracyjnej. Wciąż nie ma zgodności, co do zasadności takiego rozwiązania.
AKADEMIA LEKTORA - NOWA EDYCJA! 14.01.2011 - OLSZTYN! - zaprasza M.Bielińska Szkolenia
Założycielka i właścicielka firmy M. Bielińska Szkolenia specjalizuje się w szkoleniach z metodyki nauczania języków obcych, negocjacji oraz szeroko pojętej komunikacji interpersonalnej, z naciskiem na komunikację werbalną, manipulacje językowe, retorykę, przemówienia publiczne.
Rosyjski.Slowka.pl – nowe testy z języka rosyjskiego!
Zostało zamieszczonych już ponad 30 testów leksykalnych i gramatycznych z języka rosyjskiego.
Wydawnictwo Oxford zaprasza na wyjątkowe Christmas Days
Każdy Nauczyciel, który nas odwiedzi w czasie tego spotkania, otrzyma od nas wyjątkowe prezenty: Zeszyt z lekcjami na lekcje świąteczne dla uczniów w każdym wieku wraz z notatkami dla nauczyciela, Wybór czterech dwustronnych, pełnokolorowych plakatów formatu B1 wraz z informacją o nowych tytułach na rok szkolny 2011/2012,
<<poprzednie [1051] 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 nastepne>>