korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: FIŃSKI SPOSÓB EDUKACJI
Co się stanie z efektami nauczania, jeśli zmniejszymy liczbę lekcji dla uczniów, nie będziemy zadawać im prac domowych, zrezygnujemy z odpytywania, zlikwidujemy zatwierdzane przez ministerstwo podręczniki, klasówki będziemy robić rzadko, z równą powagą traktować uczenie matematyki, jak budowę karmników dla ptaków, a nauczycieli uwolnimy od wszelakich kontroli, konieczności prowadzenia dzienników i pozwolimy im samym decydować w dużym stopniu, jak i czego uczyć?
GOETHE-INSTITUT: O ESTETYCE GŁOSU I PREZENTERACH RADIOWYCH „GŁOS Z RADIA“, 03.11.17, W-wa
Jakich głosów lubimy słuchać? Jakie style mówienia nam się podobają? Czy istnieją różnice i podobieństwa w preferencjach niemieckich i polskich słuchaczy?
Instytut Austriacki Kraków: Warsztaty dla dzieci związane ze świętym Marcinem, 10.11.17
Kochane Dzieci, zapraszamy Was ( wieku od 3 do 12 lat ) na warsztaty związane ze świętym Marcinem. Wspólnie będziemy robić latarenki i uczyć się piosenek.. I to jeszcze nie wszystko- czeka na Was wiele niespodzianek!
EDUNEWS.PL: SZUKAJMY OKAZJI DO UCZENIA SIĘ
W każdym dziecku trzeba widzieć człowieka. Jego losy są w naszych rękach i powinniśmy pokazywać, że jest dla nas ważne. To przesłanie jest adresowane do wszystkich nauczycieli, którzy rozpoczęli obecny rok szkolny i w zasadzie bez względu na to, czy dotyczy to młodszych uczniów czy starszych. Zapraszamy na kolejny podkast w EduGadkach...
PTI: Social Media - narzędzia upraszczające pracę marketingu. Prowadzi: Wojciech Bizub, 08.11.17
Spersonalizowane webinary  - co to oznacza?​ Grupa do 25 osób Przesyłasz pytania do specjalisty (będzie ankieta) W trakcie webinara prowadzący uwzględni pytania bezpośrednio związane z tematem Nie ma osób anonimowych w grupie Poczucie bezpieczeństwa, pewność, że dostaniesz odpowiedź na swoje pytania
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIELU, POZNAJ EDMODO
Nauczyciele raczej nieufnie podchodzą do mediów społecznościowych, uznając, że mogą one prowadzić do naruszenia ich prywatności, (zbytniego) odkrycia się przed rodzicami i uczniami, a może i przed koleżankami i kolegami ze szkoły. Zapewne są też i inne powody. Wielu z tych, którzy mają konto np. na Facebooku, ukrywa swą tożsamość pod różnymi nazwami i pseudonimami. Niewielu wykorzystuje potencjał edukacyjny mediów społecznościowych. A ten jest wprost proporcjonalny do potencjału edukacyjnego i kreatywnego społeczności, która łączy się w określonej grupie czy narzędziu online. Może zatem warto spróbować?
AKADEMIA VENA: DYSLEKSJA. DIAGNOZA.PRAKTYKA. NARZĘDZIA, 04.11.17, Warszawa.
Zapraszamy lektorów szkół językowych i publicznych na praktyczne warsztaty
DOS - Rosińska & Śpiewak for ELT: ELT Author Academy, od 04.11.17, on-line.
ELT Author Academy - kolejny przełomowy projekt Marty Rosińskiej i Grzegorza Śpiewaka Tworzysz własne materiały dydaktyczne i po zajęciach chowasz je do szuflady? Pragniesz zacząć tworzyć ale brak Ci odwagi lub narzędzi? A może po prostu nie wiesz jak się za to zabrać?
<<poprzednie [191] 192 193 194 195 196 197 198 199 200 nastepne>>