korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: WALCZMY O ANGIELSKIE NAPISY W CYFROWEJ TV
Z Europejskiego Badania Kompetencji Językowych ESCL, które zostało przeprowadzone w 14 krajach w 2011 r. wynika, że polscy gimnazjaliści prezentują jeden z najniższych w Europie poziomów znajomości języka angielskiego. Tymczasem obecnie znajomość języka obcego to niemal warunek konieczny do funkcjonowania w społeczeństwie, pracy i rozwoju, w tym także uczenia się przez całe życie. Co zrobić?
NaukaBezGranic: Welcome to the U.S.A. - amerykańskie przedstawienie w j. angielskim, 26.11.13,W-wa.
It’s awesome! It’s fantastic! You’re going to spend the school year in the United States and you’re going to live with an American family! So, meet Marge. She’s your American mother. Marge is there to help you. She’s going to give you some clues about how to be American. And you’re going to need a little practice, if you really want to fit in.
PASE: 7 Edycja Warsztatów - Kapelusze Lektora, 24.11.13, Katowice.
Niezależnie od typu zajęć, które prowadzimy, poziomu zaawansowania i wieku naszych uczniów oraz środowiska, w którym kurs ma miejsce, każda grupa ma jedną wspólną cechę: uczestnicy są zawsze na zróżnicowanym poziomie. I nie chodzi tu jedynie o znajomość języka - zróżnicowany poziom to odmienne zdolności, odmienna historia, ambicje, plany, doświadczenia, dojrzałość.
Promentis: Praca z uczniem trudnym - seminarium metodyczne, 16.11.13, Opole.
Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę psychologiczną, która pomoże w przełamywaniu bezradności wobec sytuacji trudnych wychowawczo.
Play me and Learn.com: Warsztaty Game Based Teaching w jeden dzień, 13.11.13, Rawicz.
Dowiedz się na żywo jak pracować z różnymi grupami wiekowymi metodą gry, zdobądź inspiracje i praktyczne wskazówki z pomocą autorskiego programu Beaty Budzyńskiej, projektantki językowych gier dydaktycznych docenionych z powodu swojej innowacyjności w Polsce i za granicą!
Ośrodek Rozwoju Edukacji: Stypendium im. John'a Trimm'a - składanie wniosków do 7.11.13.
The ‘John Trim’ fellowship has been established in honour of the former Director of the Council of Europe’s Modern Languages Projects and co-author of the Common European Framework of Reference for Languages.
Goethe-Institut: Film -Nie zapomnij mnie - Kiedy mama staje się dzieckiem.
David Sieveking to reżyser w Polsce zadomowiony – trzy lata temu jego szokujący i nieodparcie śmieszny dokument David chce odlecieć zrobił furorę na festiwalu Planete+ Doc Film Festival (był jednym z faworytów do nagrody publiczności), po czym zdobył Specjalne Wyróżnienie Jury. W tym roku, z kolejnej edycji festiwalu, Sieveking wyjechał już z Nagrodą Millennium, czyli Grand Prix imprezy.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Andare oltre...
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
<<poprzednie [691] 692 693 694 695 696 697 698 699 700 nastepne>>