korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: FUNPACK CZYLI WSZYSTKO W JEDNYM
Pomocy naukowych nigdy dość… mam ich baaaardzo dużo, papierowych, a od paru lat coraz więcej interaktywnych. Gromadzę wszystko, co uznam za przydatne, stąd miejsca coraz mniej. Zauważyłam jednak, że praktycznie nie wykorzystuję ich wszystkich, o niektórych nie pamiętam, innych nie umiem już znaleźć.To chyba jest tak, że nie lubimy mieć zbyt wielu rzeczy posegregowanych w różnych szufladach, ponieważ w końcu i tak zaglądamy do tej jednej, jedynej, sprawdzonej przez lata szuflady i korzystamy z rzeczy w niej się znajdujących...
Cambridge University Press, BESTSELLERY z serii "in Use" w SUPER cenach, oferta ważna do 30.11.13.
W okresie od 1 października do 30 listopada 2013 r. wybrane tytuły z serii „in Use” dostępne są w promocyjnych cenach.
PASE: 7 Edycja Warsztatów - Kapelusze Lektora, 16.11.13, Kraków.
Chcesz przypomnieć sobie dawno zapomniane ćwiczenia i poznać nowe, które wykorzystasz na zajęciach? W trakcie tej sesji zaprezentujemy kilka tuzinów pomysłów na urozmaicanie zajęć w różnych grupach wiekowych i takie ich prowadzenie, aby było ciekawie, różnorodnie, niesztampowo. Szczególny nacisk położymy na ćwiczenia, które (prawie) nie wymagają kopiowania materiałów.
Wydawnicto Ettoi: Czasopisma językowe ELI Magazines, język hiszpański.
Wydawnicto Ettoi: Mamy przyjemność poinformować, że z końcem września rusza nowy sezon subskrypcyjny czasopism ELI Magazines.
Promentis: Warsztaty metodyczne dla początkujących lektorów i nauczycieli, 26.10.13, Wrocław.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Lavoro, dunque scrivo!
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
Goethe-Institut: Gdy tańczą przedmioty
Eva Meyer-Keller Na współczesnych scenach tańczą nie tylko tancerze, również przedmioty wprawiane są w ruch. Dzięki temu granica pomiędzy podmiotem i obiektem staje się płynna. Na długich linach, przechodzących przez rolki pod sufitem, zawieszono nad podłogą trzy reflektory.
EDUNEWS.PL: O KULTURZE ODPOWIEDZIALNOŚCI
W związku z początkiem roku szkolnego pewnie niemal każdy rodzic ucznia został zalany wypisami ze szkolnego systemu oceniania z każdego przedmiotu. Ja dostałam od rodziców kilkanaście wersji. W wielu przypadkach pod zestawem wypisów umieszczono jeszcze podtytuł „kontrakt”. Patrzę - czytam i złapałam się za głowę. Ten „nowoczesny” dokument określający wymagania wobec uczniów ma w większości jedną wadę, nie określono liczby godzin chodzenia po „spacerniaku”!
<<poprzednie [721] 722 723 724 725 726 727 728 729 730 nastepne>>