korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: O ODWRACANIU KLASY, AGAIN
Dyskusja o odwróceniu kształcenia po artykule w Edunews.pl o kształceniu wyprzedzającym (http://www.edunews.pl/nowoczesna-edukacja/ict-w-edukacji/2410-szkola-inaczej-zorganizowana) zamieniła się w dyskusję o nazwie tej metody. Każda z przytoczonych nazw niesie nieco inne znaczenie i chyba tylko "strategia kształcenia wyprzedzającego" jest dobrze określona w książce prof. Stanisława Dylaka, która, jak wiem od Autora, powstawała w tym samym czasie co książka Flip Your Classroom autorów Jonathan Bergmann i Aaron Sams
NaukaBezGranic: Britain’s Got Talent. 07.11.13, Warszawa.
Britain’s got talent and has always had talent. This workshop will give you an overview of selected talented British musicians in the past as well as the present. We will listen to Purcell, Handel, Elgar, Coldplay, The Beatles, Michael Nyman, Mike Oldfield and of course The Beatles.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Come si scrive...?
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
Goethe-Institut: „Talent Bałtycki“ Międzynarodowy konkurs dla uczniów, do 05.12.2013r.
Przeprowadzając konkurs pt. „Talent bałtycki“ chcemy w kreatywny sposób zwrócić uwagę na piękno, a zarazem także na problemy ekologiczne Morza Bałtyckiego. Weź udział w Konkursie i wybierz spośród z czterech zadań to, które Ci się najbardziej podoba. Do wygrania są wspaniałe nagrody!
British Council: International School Award, program dla szkół, do 15.11.13.
International School Award jest prestiżowym certyfikatem, który otrzymuje szkoła lub przedszkole za wprowadzenie do programu nauczania zagadnień międzynarodowych i rozwijanie współpracy ze szkołami w innych krajach.
MNODN: Wykorzystanie Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne na zajęciach, 25.10.13, Kraków.
Szkolenie inspirowane Metodą Ruchu Rozwijającego pokazujące możliwości jej wykorzytsania w pracy w przedszkolu z dziećmi zdrowymi.
MNODN: Bajka terapeutyczna, relaksacyjna i edukacyjna; szkolenie, 24.10.13, Kraków.
Poznanie możliwości zastowowania bajek w różnych sytuacjach wychowawczych i edukacyjnych Poszerzenie umiejętności wykorzystywania bajek do realizacji celów wynikających z podstawy programowej
Italicus: Warsztaty metodyczne - BRAVISSIMO, 23.10.13, Warszawa.
Wspólnie z Instytutem Kultury Włoskiej w Warszawie, Instytutem Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszamy nauczycieli języka włoskiego na warsztaty metodyczne prezentujące podręcznik do nauki języka włoskiego: BRAVISSIMO!
<<poprzednie [721] 722 723 724 725 726 727 728 729 730 nastepne>>