korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: STUDENCI DORABIAJĄ
Jak co roku w wakacje uczelnie przygotowują się na przyjęcie nowych studentów, natomiast młodzi czekają z niecierpliwością, aż rozpocznie się ich dorosła przygoda. Czekają ich, też niemałe wydatki. Czas, by na nie się przygotować
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego, 30.08.13, Bydgoszcz.
W czasie sesji pokażemy, jak prawidłowo prowadzona i wspierana przez gotowe narzędzia diagnoza może dostarczyć szerokiej wiedzy o uczniu, jego mocnych i słabszych stronach, opanowaniu umiejętności wyrażonych w Nowej Podstawie Programowej oraz przygotowaniu do egzaminu.
British Council: PIÓRKIEM I KLEKSEM” – WEEKEND PEŁEN POLSKICH I ANGIELSKICH HISTORYJEK, 01.09.13
Za pomocą piórka można przenieść się w najdalsze zakamarki wyobraźni, a w świecie baśni rządzą Ciekawość i Wiedza. Wiedzą o tym dzieci, wiedzą też twórcy filmów wyświetlanych podczas cyklu Poranki dla Dzieci z warsztatami. British Council i wrocławskie Kino Nowe Horyzonty zapraszają na Poranek Rodzinny „Piórkiem i Kleksem”, który będzie okazją nie tylko do wspólnego przeżywania emocji filmowych, ale także nauki języka angielskiego.
Il Ponte & Via Giulia: e-booki podróżnicze wydawnictwa Libea, szczególnie polecane na lato.
Warto także zainteresować się propozycjami wydawnictwa Libea, a szczególnie ich e-bookami dla podróżników. Kilka dni temu ukazała się nowa pozycja - "Rzym" autorstwa Julii Wollner. Bardzo polecamy! :)
Oxford University Press: Professional Development Day, 28.08.13, Toruń.
B-learning – let’s go for it! We educators live in unusual times. Our own children and those we teach are digital natives, but many of us feel like digital immigrants. This difference in experience gives us both an opportunity and a fantastic challenge: can we see how today’s children learn about the world and then use this knowledge to enhance our teaching? We have the tools, we just need to find the best blend for our class, using print and digital to create a dynamic and pedagogically sound learning experience that makes sense to us and to our students. This lecture will show how a coherent blend can help to support and fulfil our most fundamental aim – effective teaching.
EDUNEWS.PL: ZMIEŃMY SPOSOBY KSZTAŁCENIA NAUCZYCIELI
Temat kształcenia nauczycieli dla uczniów XXI wieku jest w ocenie wielu ekspertów jednym z najważniejszych wyzwań dla polskiej szkoły. W rozmowie z profesorem Stanisławem Dylakiem z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu zastanawiamy się, w jaki sposób można przygotowywać dla szkół młodych nauczycieli lepiej rozumiejących na czym polega nauczanie
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo wielkopolskie od 29.08.13 do 02.09.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
Austriackie Forum Kultury: Koncerty kwintetu dętego MAGIC BRASS, 21.08.13, Lublin.
W programie: Mozart, Byrd, Czajkowski, Schwarz, McCartney, Gershwin, Venezolano i inne
<<poprzednie [721] 722 723 724 725 726 727 728 729 730 nastepne>>