korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MM Publications First Aid: BEFORE, DURING, AFTER, TEACHING, LEARNING, 10.02.17, Zawiercie.
„MM Publications First Aid” to cykliczny program warsztatów dla nauczycieli języka angielskiego, uczących w szkołach ponadgimnazjalnych i/lub szkołach językowych. Drugi cykl nosi nazwę „BEFORE, DURING, AFTER, TEACHING, LEARNING”
EDUNEWS.PL: "ADAPTER" W SZKOLE - AUDIODESKRYPCJA JAKO INNOWACJA PEDAGOGICZNA
Czy narzędzia wspierające osoby niewidome mogą pomóc w edukacji pełnosprawnych uczniów? Audiodeskrypcja to doskonały przykład narzędzia, które na zajęciach polonistycznych rozwija kompetencje językowe, wypowiedzi ustne i pisemne czy formułowanie własnych opinii...
Personnel Training Institute: 2 zjazd Akademii Sprzedaży w Szkole Językowej, 04-05.02.17, Warszawa.
Korzyści ze szkolenia: Mapa marketingu wewnętrznego zwiększa sprzedaż, nie angażując dodatkowych środków finansowych. Duże oszczędności na marketingu i przy jednoczesnym zwiększeniu jego efektywności.
EDUNEWS.PL: OCENIAJ I POZWÓL OCENIAĆ
Koniec semestru to czas podsumowań, wystawiania ocen. Skoro nasi uczniowie otrzymują noty, zgodnie ze zdobytymi umiejętnościami i zasobem wiedzy, może warto również młodym ludziom zaproponować dokonanie ewaluacji zajęć?
LCS-Centrum Szkoleniowo Tłumaczeniowe: AKADEMIA BIZNESU I ZARZĄDZANIA SZKOŁĄ JĘZYKOWĄ, 4.02.17,W-wa
Własna szkoła językowa to Twoje marzenie? hmm ale nie wiesz od czego zacząć? A może prowadzisz działalność ale wciąż brak Ci przysłowiowego KNOW HOW…. Jeśli tak to TE WARSZTATY są właśnie dla Ciebie Nasze szkolenie zapewni Ci szereg niesamowicie potrzebnych informacji i materiałów. Na ich podstawie zostaniesz wyposażony w wiedzę, która umożliwi Ci skuteczne wprowadzenie i rozwijanie na rynku lokalnym SWOJEJ WŁASNEJ SZKOŁY JĘZYKOWEJ KNOW HOW czyli m.in Zarządzanie szkołą języków obcych (czy działalnością gospodarczą polegająca na świadczeniu usług z zakresu nauczania języków obcych).
Italicus: L'italiano al lavoro - Włoski w pracy
Sporym wyzwaniem dla wykładowców i lektorów jest nauczenie skutecznego posługiwania się językiem włoskim w pracy, czyli z zachowaniem stylu, terminologii i rejestru właściwego w konkretnej sytuacji biznesowej, handlowej czy urzędowej. Jest to szczególnie trudne, gdy mamy do dyspozycji ograniczony czas lektoratu lub kursu.
Goethe-Institut: Nowy, lepszy semestr –  Jak dobrze zacząć? spotkanie metodyczne, 27.01.17, Szczecin
Centrum Egzaminacyjnego Goethe-Institut w Szczecinie serdecznie zaprasza nauczycieli języka niemieckiego na piątkowe otwarte spotkanie metodyczne przy kawie i ciastku poświęcone tematowi „Nowy, lepszy semestr –  Jak dobrze zacząć?”
EDUNEWS.PL: TAJEMNICZY OPIEKUN
Przeprowadziłyśmy wśród uczniów klasy drugiej szkoły podstawowej badanie "Tajemniczy Opiekun". Miało na celu integrację grupy, zmianę stosunku uczniów wobec siebie, kształtowanie postawy empatii, ukazanie dorosłym, że dzieci potrafią być opiekuńcze oraz nauczenie dzieci sposobów, dzięki którym można pomagać innym w codziennych sytuacjach. Każdy z uczniów losował karteczkę z imieniem koleżanki/kolegi z klasy, nad którą/którym był zobowiązany sprawować dyskretną opiekę przez 5 dni. W ciągu tych dni, próbowałyśmy poprzez różnorodne metody m.in. zabawy integracyjne, scenki, własne przemyślenia uczniów czy teksty, uświadomić dzieciom czym jest pomaganie, i że warto pomagać...
<<poprzednie [211] 212 213 214 215 216 217 218 219 220 nastepne>>