korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Interpersonal: Sprzedaż tłumaczeń - szkolenie dla tłumaczy z technik sprzedaży. 29.11.14, Warszawa.
Zapraszamy na kolejne wyjątkowe szkolenie dla tłumaczy. Tym razem nie będzie to szkolenie z technik tłumaczeniowych lub słownictwa, lecz z technik sprzedaży usług tłumaczeniowych firmom i osobom indywidualnym. Podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem oraz przekażemy wiele ciekawych wskazówek, które pozwolą na zwiększenie sprzedaży usług, zwłaszcza tym tłumaczom, którzy niedawno rozpoczęli swoją pracę w zawodzie i szukają klientów. Szkolenie to jest również dedykowane bardziej doświadczonym tłumaczom, którzy szukają pomysłów na rozszerzenie swojego portfolio klientów.
EDUNEWS.PL: ROZPOCZĘŁY SIĘ TESTY E-PODRĘCZNIKA DLA KLAS I-III
Dzisiaj rozpoczyna się w Bydgoszczy I Kongres Neurodydaktyki. Jego głównym gościem będzie prof. Gerald Hüther, niemiecki neurobiolog z Uniwersytetu w Getyndze, autor licznych publikacji i książek popularnonaukowych poświęconych rozwojowi człowieka, edukacji i szkole. Będzie on gościł w Polsce aż do 16 października, w związku z premierą filmu dokumentalnego „Alfabet” oraz prezentacją swojej książki „Wszystkie dzieci są zdolne”, o której już pisaliśmy na łamach Edunews.pl. Z profesorem Hütherem rozmawiał Andrzej Lipiński
MNODN: Jak osiągnąć pozytywną dyscyplinę w szkole i w domu? 28- 29.11.14, Kraków.
Przesadna kontrola wiąże się zazwyczaj z upokarzającymi dla dzieci karami. Nadmierna pobłażliwość jest zaś upokarzająca zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pozytywna dyscyplina to alternatywa pomiędzy stosowaniem nadmiernej kontroli a pobłażliwością.
Empowered Teachers: JAK SIĘ ROZWIJAĆ – NA DŁUŻSZĄ METĘ? 29.11.14, Warszawa.
Samo doświadczenie w nauczaniu nie jest równoznaczne z rozwojem. Innymi słowy: DOŚWIADCZENIE + _________________= ROZWÓJ Co jest tym brakującym elementem? Co doprowadzi do rozwoju? Jest to refleksja – analiza własnego nauczania. A zatem: DOŚWIADCZENIE + REFLEKSJA = ROZWÓJ Jak więc dokonywać refleksji i analizy swojego nauczania?
NaukaBezGranic: Britain Festivals and Traditions. Wykład z elementem warsztatów, 26.11.14, Toruń.
Festivals are filled with music, singing and dancing and Britain is no different. Like every country it also has a rich source of traditions young and old to draw from. But Britain is also made up of 4 different countries or states each with its own personal identity, customs language and culture which makes it a rich place to examine when thinking of the happy Yule tide ahead of us.
MNODN: Uczenie przez doświadczenie według koncepcji Davida Kolba, 28.11.14, Kraków.
Cele szkolenia: Poznanie cyklu Kolba i jego etapów Umiejętność zaplanowania i przeprowadzenia lekcji w oparciu o cykl Kolba Umiejętność wykorzystania doświadczenia/praktyki w nauczaniu teorii
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 Poz. 1 i 2, 23.11.14, Lublin.
Dołącz do grona specjalistów! Poszerz ofertę Twoich zajęć o przygotowanie kursantów pod kątem egzaminów językowych wg normy Stanag 6001, do których przystępuje ponad 4000 kandydatów rocznie.
PTI: Psychologia rekrutacji i selekcji pracownika - czyli poważnie o rekrutacji...28-29.11.14.
Cele szkolenia: Między innymi: zapoznanie się z etapami skutecznej rekrutacji. Nabycie umiejętności definiowania niezbędnych kompetencji na danym stanowisku. Nabycie umiejętności przeprowadzania rozmowy rekrutacyjnej i obserwacji kandydata. Rozwinięcie świadomości znaczenia rekrutacji.
<<poprzednie [521] 522 523 524 525 526 527 528 529 530 nastepne>>