korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Coś o szkolnej stronie internetowej
Dla większości z nas Internet stał się tak powszednim elementem życia, że nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez e-Świata. Ważnym sposobem użycia sieci jest kreowanie własnego wizerunku poprzez portale społecznościowe, blogi czy strony www. Za pomocą tych narzędzi również szkoły mogą budować swoją tożsamość, wystarczy że będą otwarte na nowoczesne rozwiązania
Angielski dla najmłodszych - Konferencja 11.09. w Warszawie - Wydawnictwo Pearson Longman
Wydawnictwo Pearson Longman zaprasza nauczycieli języka angielskiego uczących dzieci w wieku przedszkolnym na konferencję metodyczno-psychologiczną w Warszawie
Nowość w LangMarket: Strona bierna jest prosta!
Jak radzisz sobie z angielską stroną bierną – jednym z trudniejszych działów gramatyki, przerabianym na każdym poziomie nauczania od gimnazjum wzwyż? Nie wiesz, po co w ogóle używać tej struktury?
Konferencja dla Hispanistów w Poznaniu, 13.09
Wydawnictwo Nowela ma przyjemność zaprosić Państwa na pierwszą w roku szkolnym i akademickim 2010/2011 Konferencję metodyczną dla hiszpanistów!
EDUNEWS.PL: Uczyć się by pracować, pracować ciągle się ucząc
Uruchomiony w 2007 r. Lifelong Learning Programme zwraca uwagę na to, że edukacja i rozwój kompetencji muszą trwać przez całe nasze życie, także zawodowe, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu w osobistym rozwoju technologii edukacyjnych XXI w. Dlatego też jeden z dokumentów (tzw. Vision Papers), które powstały w projekcie Learnovation, dotyczy relacji nauki z pracą.
STIMULATING YOUNG MINDS - Łódź 11.09 - szkolenie metodyczne Cambridge University Press
Magia, Psychologia, Pamięć, Spekulacja. Gry jako element zaangażowania na zajęciach lekcyjnych. Wspomaganie rozwoju poznawczego dzieci oraz stymulowanie myślenia kreatywnego poprzez nauczanie języka angielskiego.
BAW SIĘ Z NAMI PO NIEMIECKU 11.09 w Krakowie
Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, będziemy obok placu zabaw
Mentor – magazyn nauczyciela - najnowsza publikacja o tematyce wychowawczej
Co miesiąc materiały poświęcone wychowaniu w szkole i skutecznemu nauczaniu!
<<poprzednie [1091] 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 nastepne>>