korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ANGLISTA poleca: Angielski w ćwiczeniach - recencja
Ponad 200 zadań jest z pewnością skutecznym treningiem słownictwa i gramatyki dla początkujących i średnio zaawansowanych.
IL PONTE poleca: koncert Ciak… gra się! duetu fortepianowego Alleli – Guidi, 18.10
Z okazji X Tygodnia Języka Włoskiego Na Świecie Instytut Włoski zaprasza na koncert Ciak… gra się!
Wrocław 22.10, zaprasza GAMA TRAINING: Trudne sytuacje?Już nie takie trudne!-Warsztaty dla metodyków
GAMA TRAINING zaprasza na kolejną edycję praktycznych warsztatów z zakresu pracy z lektorami. Szkolenie to adresujemy do osób opiekujących się lektorami lub przygotowujących się do objęcia tej funkcji.
EDUNEWS.PL: Nauczyciele w Polsce 2009/2010
Średnia wieku polskich nauczycieli to 40,9 lat i z roku na rok rośnie. Zdecydowana większość z nich (81%) to kobiety. Prawie wszyscy nauczyciele mają wykształcenie wyższe - wynika z raportu Ośrodka Rozwoju Edukacji. Dane za rok szkolny 2009/2010 mogą być punktem wyjścia do dyskusji o przyszłości zawodu nauczyciela, zwłaszcza że od wielu lat temat ten jest w Polsce zaniedbany.
IL PONTE poleca: Wernisaż wystawy Solchi Urbani
wernisaż wystawy Solchi Urbani, na której będzie można obejrzeć prace rzymskiego artysty Marco Angeliniego. Angelini w swoich pracach zaczynał od wykorzystywania materiałów z odzysku, z czasem zaczął eksperymentować z metalem i plastikiem.
OXFORD zaprasza 14.10 na Jesienne Słownikobranie w księgarniach Polanglo i Akademia
Tylko w Dniu Nauczyciela wszystkie książki wydawnictwa Oxford University Press mogą Państwo zakupić w księgarniach tych sieci z 25% rabatem.
ettoi.pl zaprasza: Do pobrania audio do kursu Pandy the Panda
nauczyciele języka angielskiego zainteresowani kursem Pandy the Panda mają możliwość otrzymania od nas testowego egzemplarza podręcznika i zeszytu ćwiczeń.
Personnel Training Institute zaprasza - AKADEMIA ZARZĄDZANIA w modułach
Ze względu na liczne zapytania i prośby właścicieli szkół i ciągle trwający nabór uczestników wprowadziliśmy możliwość uczestniczenia w jednym z dwóch modułów Akademii Zarządzania dla Właścicieli Szkół Językowych i Metodyków: I. Zarządzanie personelem w szkole językowej (listopad, grudzień styczeń, maj) Cena 3 450 zł. II. Zarządzanie szkołą językową (luty, marzec, kwiecień, maj) Cena 3500 zł.
<<poprzednie [1091] 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 nastepne>>