korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Rozwojowy samorozwój najlepszym przyjacielem człowieka. Psychologiczne podstawy motywacji do nauki10
Ciekawe, czy ktokolwiek z nas byłby w stanie rozwijać się bez nauczyciela? Kiedy studiowałem w Niemczech wypełniałem sobie czas przesiadywaniem w bibliotece, czytając tłumaczone na niemiecki pamiętniki Hernana Cortez’a o jego wyprawach do Meksyku i na Kubę, o podboju meksykańskich plemion Azteckich i o tym, jak cywilizacja meksykańskich Indian wyprzedzała wtedy inne cywilizacje.
Wydawnictwo Pearson Longman oraz PSNJN zapraszają na konferencję metodyczną 15 kwietnia w Gdańsku
Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego szkół ponadgimnazjalnych na konferencje metodyczne Pearson Longman. Spotkania będą poświęcone zmianom w egzaminie ustnym Matura 2012.
PASE zaprasza na szkolenie pt."Radzenie sobie w trudnych sytuacjach w obsłudze klienta" 15.04 W-wa
Stowarzyszenie PASE zaprasza pracowników działu obsługi klienta w szkole językowej, na szkolenie pod tytułem: Radzenie sobie w trudnych sytuacjach w obsłudze klienta.
NOWELA oraz CLE International zapraszaja romanistów 13.04 w Legnicy: Nowe wydanie COLLECTION PROGRE
W celu przygotowania odpowiedniej ilości podręczników i zaświadczeń o uczestnictwie, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu
EDUNEWS.PL: Mądre wychowanie może chronić przed depresją
W Polsce na depresję cierpi nawet półtora miliona osób. Niewielu z nas wie, że profilaktyka tej choroby zaczyna się od dziecka - dzięki mądremu wychowaniu ludzie łatwiej radzą sobie z depresją. Publikujemy fragmenty rozmowy z dr Ewą Woydyłło, psychologiem uzależnień, odbytej przy okazji VI Ogólnopolskiego Dnia Walki Depresją.
Wydawnictwo Pearson Longman oraz PSNJN zapraszają na konferencję metodyczną 14 kwietnia w Poznaniu
Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego szkół ponadgimnazjalnych na konferencje metodyczne Pearson Longman. Spotkania będą poświęcone zmianom w egzaminie ustnym Matura 2012.
NOWELA zaprasza na konferencję poświęconą podręcznikowi PROGETTO ITALIANO JUNIOR 12.04 w Poznaniu
Studiare l'italiano oggi: specializzazioni didattiche orientate verso gli studenti “Junior” Prowadzenie: Gianluca Olcese - UAM. konferencja w ramach RACCONTAMI L’ITALIA
Duden 11. Redewendungen - zamów przez LangMarket
Wörterbuch der deutschen Idiomatik
<<poprzednie [1091] 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 nastepne>>