korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: A Ticket to Birmingham - Interactive show, 29.10.15, Poznań.
A Ticket to Birmingham is a double act by Richie and Marcel who bring back a series of sketches by Ken Wilson and Doug Case written for the English Teaching Theatre. Students will get a chance to laugh (or not) and get the taste of the English sense of humour Monty Python style. They will also be actively engaged in the show. One of the sketches will be assigned as a pre-show task. We will take you to a British railway station, post office and travel agency as well as Hotel Splendido.
Ettoi.pl: Nowe wydanie serii "English with crosswords" wzbogacone o płytę CD-ROM
English with crosswords to seria trzech książek służących do poznawania słówek angielskich z różnych kategorii tematycznych i dziedzin życia. Każda książka zawiera czternaście rozdziałów rozpoczynających się od prezentacji obrazkowej dwudziestu wybranych słówek. Słówka te należy następnie wykorzystać w pięciu różnych krzyżówkach. Multimedialne oprogramowanie pozwala na poznawanie słówek na ekranie komputera lub tablicy interaktywnej, odsłuchanie ich wymowy, a także na swobodną pracę w grupie i wykorzystanie krzyżówek jako materiału powtórkowego. Program daje również możliwość wyeksportowania wyników zadań rozwiązanych przez poszczególnych użytkowników do pliku tekstowego oraz ich późniejsze sprawdzenie i porównanie.
Nowela.pl: Webinarium - nowości wydawnictwa Didier, 27.10.15.
Serdecznie zapraszamy na webinarium, podczas którego zaprezentowane zostaną nowości wydawnictwa DIDIER. Spotkanie odbędzie się we wtorek 27 października br. o godzinie 15.00.
Biuletyn Strategie i Top Manager: Coaching skupiony na rozwiązaniach
Managerowie zorientowani na problem pytają: Co działa źle? Co nie działa? Dlaczego? Managerowie skupieni na rozwiązaniach pytają: Co działa dobrze? Jak to wykorzystać by osiągać więcej?
GOETHE-INSTITUT: WARSZTATY: PORANEK Z KRYMINAŁEM („DER MOND WAR ZEUGE”), 06.11.15, Kraków.
Uczniów, którzy chętnie czytają pełne napięcia zagadki kryminalne, zapraszamy wraz z całą klasą na poranek z kryminałem. Peter Seraphim czyta, opowiada i prezentuje interaktywnie zagadkę kryminalną „Der Mond war Zeuge” (poziom A2). Słuchacze biorą udział w quizie i wspólnie z prowadzącym próbują wykryć sprawcę.
PTI W TWOJEJ SZKOLE – Zaproś nas- SZKOLENIA WEWNĘTRZNE – Dla Nauczycieli i...29-31.10.15, Poznań.
W określonych terminach jesteśmy w poszczególnych miastach zaproś nas do swojej szkoły, przeprowadzimy coaching grupowy, szkolenie, coaching indywidualny; wysokie kompetencje trenerów (psychologów) i doświadczenie w branży językowej - pozwolą nam wspierać Ciebie i Twój zespół; ustalony termin – gwarantuje atrakcyjną cenę- zadzwoń sprawdź!
MNODN: Skoncentruj się! Praktyczne wskazówki do pracy z uczniem z trudnościami..., 30.10.15, Kraków
Duża wiedza osoby prowadzącej, atrakcyjny sposób przekazu. Ciekawe przykłady, przyjazna atmosfera Dużo przykładów konkretnych ćwiczeń wraz z wariantami.
British Council:Targi edukacyjne International Cultural Educational Agency (ICEA) w Krakowie, 30.10
IELTS to najpopularniejszy obecnie egzamin z języka angielskiego, stworzony z myślą o osobach chcących studiować i pracować w języku angielskim. IELTS jest honorowany przez ponad 9 tys. instytucji na całym świecie, w tym tysiące szkół amerykańskich (także Ivy League!), niemal wszystkie uczelnie w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii.
<<poprzednie [411] 412 413 414 415 416 417 418 419 420 nastepne>>