korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE: Szkolenie DELFORT: Und was wird passieren, wenn ich …? 30.09.15, Koszalin.
Wymiana doświadczeń na temat praktycznych projektów lekcyjnych – samoobserwacja i ocena, Przedstawienie praktycznych propozycji zmian na lekcjach j. niemieckiego na podstawie DLL Omówienie możliwości wprowadzenia nowych elementów lekcji we własnym planowaniu zajęć dydaktycznych
Cambridge English Language Assessment: WRITE ON ogólnopolski konkurs pisania w...30.09.15-01.04.16
WRITE ON to ogólnopolski konkurs pisania w języku angielskim dla gimnazjów i liceów
Portal Praca.pl: 14 sierpnia 2015 r. nastąpiły zmiany w urlopach z tytułu rodzicielstwa
14 sierpnia 2015 r. nastąpiły zmiany w urlopach z tytułu rodzicielstwa
EDJ: Wielojęzyczna Europa. Koncert Szkół, 29.09.15, Wrocław (zapisy do 24.09)
Niezwykły koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży. Utwory m.in. w języku francuskim, angielskim i niemieckim zaprezentują przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W przerwach między występami będziemy mogli wziąć udział w zabawach w języku angielskim. Wielojęzyczna Europa to koncert, który gwarantuje dobrą zabawę i dużo energii na kolejne dni.
EDUNEWS.PL: OTWÓRZCIE SOBIE SZKOŁĘ Z KLASĄ 2.0
Za nami rozpoczęcie roku szkolnego. A to znak, że wielkimi krokami zbliża się również początek kolejnej edycji programu Szkoła z Klasą! Już po raz 15 zapraszamy całe szkoły – dyrektorów, nauczycieli i uczniów – do udziału w niezwykłej akcji edukacyjnej, dzięki której uczenie staje się bardziej atrakcyjne i nowoczesne, a przede wszystkim bardziej skuteczne!
Cambridge English: „Write on” - konkurs pisania w języku angielskim dla uczniów gimnazjów i szkół...
„Write on” - konkurs pisania w języku angielskim dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest podniesienie umiejętności nastolatków w zakresie pisania po angielsku oraz zwiększenie kompetencji nauczycieli języka w ocenianiu prac pisemnych.
EDJ: Finał obchodów Europejskiego Dnia Języków, koncert zespołu Chwila Nieuwagi, 29.09.15, Wrocław.
29 września 2015 o godzinie 19.00 w Klubokawiarni Mleczarnia przy ulicy Włodkowica 5 we Wrocławiu odbędzie się finał obchodów EDJ, na który już dziś zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrej muzyki oraz gwary górnośląskiej.
NaukaBezGranic: Warsztaty z brytyjskimi mitami i legendami z okazji EDJ, 29.09.15,Katowice.
'Arthur represents a man who was the epitome of good against evil, light against darkness, and that eternal, never-ending struggle between what is right and that which is wrong. The Knights were men of courage, honour, dignity, courtesy, and nobleness. They protected ladies and damsels, honored and fought for kings, and undertook dangerous quests.’
<<poprzednie [411] 412 413 414 415 416 417 418 419 420 nastepne>>