korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Ireland 3: St. Patrick and The Irish w marcu 2013 w całej Polsce.
Richard Mullaney ma 21 lat i jest irlandczykiem, urodzonym w Dublinie, gdzie studiował Youth Work. Pragnie poświęcić się pracy z młodymi ludźmi z trudnych środowisk. Swoją drogę kariery rozpoczął w wieku 13 lat, przez kilka lat prowadząc drużynę harcerską. Latem pracuje jako animator zajęć w szkołach letnich, takich jak Stafford House w Glasgow i Edynburgu, LINES Languages w Reading. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć, takich jak: Youth & Community Work, Rescue Emergency Care First Aid Training: Level 3, 3rd Place in International Small Ships Race, oraz różnego rodzaju wolontariaty.
Nowela.pl: Jak MOBILizować uczniów do nauki - dla nauczycieli j.francuskiego, 12.02.13, Bydgoszcz.
Dla każdego z uczestników przewidziano bezpłatny egzemplarz podręcznika „Mobile” i certyfikat uczestnictwa! Ponadto, podczas spotkania zostaną rozlosowane inne publikacje wydawnictwa Nowela.
EDUNEWS.PL: HISTORYJKI Z DYMKAMI W ROLI GŁÓWNEJ
Opowiadania, rozprawki, kartki z pamiętnika, recenzje, streszczenia, eseje, opisy, dialogi, reportaże – w trakcie porządków przedświątecznych natknęłam się na zakurzone pudło, w którym znalazłam różne zeszyty z czasów szkolnych. Moją uwagę przyciągnęły jednak najbardziej zeszyty z języka polskiego, angielskiego i niemieckiego. Nietrudno się domyśleć dlaczego. Było ich najwięcej.
Cambridge University Press: Cambridge English Day for Schools ,06.02.13, Białystok.
Nauczanie języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej może dostarczyć wiele satysfakcji, ale jest także ogromnym wyzwaniem, biorąc pod uwagę wymagania zreformowanej podstawy programowej. Jako wykwalifikowani nauczyciele powinniśmy wykorzystywać różnorodne metody i strategie na lekcjach języka angielskiego.
Il Ponte & Via Giulia: T.E.O.R.E.M.A.T. w Teatrze Rozmaitości.
W Teatrze Rozmaitości przy Marszałkowskiej znów można oglądać T.E.O.R.E.M.A.T. na podstawie twórczości Piera Paola Pasoliniego, w reżyserii Grzegorza Jarzyny. O spektaklu i datach przeczytacie pod tym linkiem:
Wydawnictwo Szkolne PWN: konferencja metodyczna dla nauczycieli SP, 12.02.13, Bydgoszcz.
14.30-15.30 Sesja dla nauczycieli klas 1-3 The meaning of interaction in the lower primary classes. Preaching to the converted? Not necessarily... Prowadzenie: Sean Palmer
EDUNEWS.PL: O TWORZENIU GIER EDUKACYJNYCH SŁÓW KILKA.
Jak stworzyć atrakcyjną dla graczy edukacyjną? I to w dodatku grę finansową. To pytanie było ciągle stawiane już od początku istnienia zespołu pracującego nad „Wielką Kasą”. Było to duże wyzwanie, nad którym głowiła się cała interdyscyplinarna grupa, w skład której wchodzili specjaliści od ekonomii i finansów, wykładowcy uczelniani, matematycy, graficy oraz programiści, a także sami gracze. Całe przedsięwzięcie było dodatkowo utrudnione ze względu na samą tematykę gry. (
Cambridge University Press: Cambridge English Day for Schools ,05.02.13, Warszawa.
Cambridge University Press we współpracy z University of Cambridge ESOL Examinations zaprasza nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów na: Cambridge English Day for Schools
<<poprzednie [801] 802 803 804 805 806 807 808 809 810 nastepne>>