korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL : PROJEKTOWANIE JAKO SZKOŁA INNOWACJI
Jak pomóc dzisiejszym uczniom, by stali się za chwilę innowacyjnymi pracownikami, przedsięiorcami, obywatelami? To cel, który stawiają sobie wszyscy - od urzędników europejskich po rodziców i nauczycieli. Jakich środków, zasobów, zmian etc. potrzebujemy, by wprowadzić innowację do szkół? Dobrym pomysłem jest wprowadzanie zajęć z projektowania i designu
Jubileuszowy Kongres PASE, 10-11 maja 2013, Uniwersytet Warszawski.
okazji jubileuszu 20-lecia PASE, wśród zaproszonych do prelekcji gości, znaleźli się wybitni eksperci, którzy podzielą się doświadczeniami z zakresu metodyki, zarządzania i marketingu.
Księgarnia Francuska EDUKATOR: Małoposkie Dni Książki, 23-24.04.13, Kraków.
W czasie trwania akcji obowiązuje 15 proc. zniżka na wszystkie tytuły z oferty zarówno w księgarni internetowej jak i w stacjonarnej. Klienci, którzy odwiedzą nas w naszej siedzibie, dodatkowo dostaną w upominku różę.
EDUNEWS.PL: KONKURS NIEPOTRZEBNY
Dlaczego odradzam moim uczniom i uczennicom udział w konkursie przedmiotowym z języka niemieckiego dla gimnazjalistów? Moim zdaniem nie potrzebują go do niczego. A na marginesie, w języku niemieckim wyraz Konkurs oznacza bankructwo, upadłość...
Goethe Institut w Warszawie: Jugend debattiert international Eliminacje ogólnopolskie 2013, 22.04.13
Dyskusje prowadzone są w czterech równoległych grupach w dwóch rundach. Tuż przed rozpoczęciem debaty uczestnicy losują, czy wypowiadają się za czy przeciw. Trzech jurorów ocenia, kto wykazał się lepszą znajomością tematu i erudycją. Punkty przyznawane są też za łatwość wysławiania się i umiejętność przekonywania.
PASE: KAPELUSZE LEKTORA, warsztaty metodyczno-psychologiczne 21.04.13, Słupsk.
Czym jest kreatywność? Jak myśleć kreatywnie? Czy każdy ma w sobie moc tworzenia? Jak w naszym codziennym nauczycielskim świecie, zabieganym „od dzwonka do dzwonka”, wciąż na nowo wskrzesić w sobie tę nowatorską iskrę?
EDUNEWS.PL: CO TO ZNACZY DOBRZE UCZYĆ? KTO TO JEST DOBRY NAUCZYCIEL?
Dziś trudno jest być dobrym nauczycielem, ale na pewno nie jest to niemożliwe. Dobry nauczyciel to nauczyciel skuteczny. Skuteczność oznacza osiąganie celów przy optymalnym nakładzie pracy. Skuteczny nauczyciel to taki, który osiąga cele, jakie postawiono przed nim i jakie on sam sobie wyznaczył. Jeżeli go zrealizuje, to znaczy, że jest dobrym nauczycielem. A jaki dziś cel stawia się przed nauczycielami? Co jest jego głównym zadaniem? Egzaminy, testy i sprawdziany zewnętrzne! Czyż nie?
Personnel Training Institute: IV Edycja Akademii Zarządzania, 17 - 18.05.2013, Warszawa.
IV Edycja Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych 2012/2013 17 - 18.05.2013 Ja, lider - rola w zespole, kompetencje lidera i menadżera, style zarządzania, błędy przywództwa, określenie własnych predyspozycji i ograniczeń
<<poprzednie [801] 802 803 804 805 806 807 808 809 810 nastepne>>