korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Interpersonal: Financial Translation Course (FTC) oraz Wind Power Translation Course (WPTC),do 30.09
Zapraszamy na drugie edycje kursów online: Financial Translation Course (FTC) oraz Wind Power Translation Course (WPTC). Kursy te będą dostępne na naszej platformie e-learning.
MNODN: Konstruowanie indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych...04.09.15, Kraków.
Konstruowanie indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE)
Interpersonal: Kurs e-learning TCI Translation in Construction Industry, promocja do 30.09.15.
Poniżej program: 1. Warunki Kontraktu FIDIC. 2. Decyzje budowlane. 3. Projektowanie. 4. Wykonawstwo i Zarządzanie Projektem (nadzór). 5. Dokumentacje przetargowe. 6. Drogi i nawierzchnie. 7. Obiekty inżynierskie. 8. Materiały budowlane. 9. Energetyka. 10. Certyfikaty jakości, atesty, świadectwa klienta.
Macmillan: Preschool Language Play - bezpłatne szkolenie metodyczne...05.09.15, Kraków.
Wydawnictwo Macmillan serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie metodyczne dla nauczycieli grup przedszkolnych, które poprowadzi dr Anna Parr-Modrzejewska
British Council: Zmieniamy siedzibę Zapraszamy na Dzień Otwarty w nowej lokalizacji! 06.09.15, W-wa
Z radością informujemy, że British Council zmienia siedzibę na bardziej nowoczesny i przyjazny dla klientów budynek. Nowe miejsce, zlokalizowane w centrum Warszawy przy ulicy Koszykowej 54, zostanie otwarte we wrześniu 2015. Tymczasem już 6 września zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty – spędź z nami czas pełen wrażeń w naszej nowej siedzibie!
EDUNEWS.PL: O NAUCZYCIELACH, KTÓRZY UCZĄ SIĘ OD SIEBIE
Dzisiejszy nauczyciel obok wielu swoich obowiązków musi ciągle się dokształcać. Ma do wyboru różne kursy, studia podyplomowe, konferencje, wyjazdy zagraniczne, etc. Istnieje jednak inna, wygodna i darmowa, możliwość doskonalenia się. To grupa nauczycieli tego samego przedmiotu, którzy dzielą się wiedzą i umiejętnościami pomiędzy sobą
Interpersonal: Kurs e-learning Automotive Industry Translation Course (AIT), promocja do 30.09.15
Zapraszamy na terminologiczny kurs e-learning Automotive Industry Translation dla tłumaczy języka angielskiego. Uczestnictwo w kursie pozwoli na poszerzenie umiejętności i wiedzy w zakresie tłumaczeń motoryzacyjnych, słownictwa oraz na zrozumienie działania najważniejszych układów w pojeździe mechanicznym, a przede wszystkim na lepsze poruszanie się w obszarze słownictwa związanego z motoryzacją i mechaniką. Dodatkowo umiejętności i wiedza zdobyta dzięki uczestnictwu w kursie w powyższym kursie pozwolą na lepsze tłumaczenie z takich dziedzin, jak mechanika, maszyny rolnicze, turbiny wiatrowe, produkcja itp.
Materiały językowe i edukacyjne ELI za darmo! tylko do 30.09.2015r. w wybranych województwach.
Uprzejmie informujemy, że szkoły z województw małopolskiego, mazowieckiego i pomorskiego mają możliwość otrzymania za darmo gier, lektur i pomocy językowych wydawnictwa ELI, LA SPIGA i ET TOI na kwotę nawet kilkunastu tysięcy złotych!
<<poprzednie [451] 452 453 454 455 456 457 458 459 460 nastepne>>