korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: DLACZEGO TU JESTEŚMY?
Dzisiejszy dzień skłania naturalnie do zadumy nad życiem. I miejscem człowieka w świecie, a może i wszechświecie. Jak to się stało, że na Ziemi mogło powstać życie? Czy jesteśmy sami we Wszechświecie? Jak daleko jest do najbliższej gwiazdy? Dlaczego żyjemy tu, na Ziemi, a nie na Marsie. Wiele odpowiedzi na takie pytania zawiera ciekawa edukacyjna publikacja „Tu jesteśmy“.
PRACA Z GRUPĄ NA ZAJĘCIACH JĘZYKOWYCH. PLUSY I... MINUSY?- 4-godz warsztaty dla lektorów 18.11, W-wa
udowodnimy, że to, co często stresuje i denerwuje lektora w kontakcie z grupą, np. brak dyscypliny, kąśliwe uwagi, to nie atak na jego osobę ;) ale naturalna konsekwencja dynamiki grupy i układu ról grupowych. Pokażemy, że minusy w pracy lektorskiej można łatwo zamienić na plusy
Wydawnictwo Pearson - WEBINARIUM, 15 LISTOPAD - Prezentacja: Blended learning.
Gavin Dudeney tells us what blended learning is, what it involves, and how to get started with blended learning in the language classroom.
Edunews.pl: PERSONALIZACJA NAUCZANIA DROGĄ DO EDUKACYJNEGO SUKCESU.
Świadomość niedopasowania systemów edukacji do szybko zmieniającego się współczesnego świata jest coraz wyższa wśród osób zajmujących się edukacją. Wiele osób interesuje odpowiedź na pytanie, jak osiągnąć edukacyjny sukces. O tym dyskutowali także uczestnicy III Międzynarodowego Kongresu Europejskiego Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji Zróżnicowanej, który odbywał się w dniach 7-8 października w Warszawie pod wymownym tytułem: „Sukces w edukacji. Personalizacja nauczania”
PASE: V Edycja KAPELUSZY LEKTORA- warsztaty metodyczno-psychologiczne: GDAŃSK, 19.11.2011.
- Praca nad błędem. - O rozwijaniu kompetencji ucznia poprzez efektywne poprawianie błędów. - Pamięć to skarbnica umysłu. - O technikach zapamiętywania psychologiczne.
Księgarnia Francuska Edukator - Nowości Wydawnicze:Tableau Blanc Interactif + CD audio.
Nowa kolekcja utworzona z myślą o nauczycielach i studentach obejmująca problemy nauczania / uczenia. W jej skład wchodzą tytuły łączące teorię z ćwiczeniami od A1 do C2.
Wydawnictwo Pearson zaprasza na WEBINARIUM - Prezentacja: Blended learning 14 LISTOPAD 2011.
Wydawnictwo Pearson Longman- CYKL WEBINARIÓW, 14.11 (poniedziałek),godz.15:00. Prezentacja: Blended learning. Zapraszamy do udziału w interaktywnych prezentacjach, które na żywo poprowadzą: Bob Hastings, Gavin Dudeney, Andy Hopkins i Joc Potters. W trakcie spotkań on-line mają Państwo możliwość zadawania pytań i aktywnego uczestniczenia w dyskusjach z nauczycielami ELT z całego świata.
NAUKA BEZ GRANIC! Joe s Birthday w LISTOPADZIE 2011!
What happens when you mix Internet addiction with poor career choices and mid-life crisis? You end up with Joe Kowalski, a lonely and angry insurance representative who passionately hates his job yet can’t stand the thought of being replaced by a younger woman. Set in today’s digital world, Joe’s Birthday is a story about going off-line and re-connecting with who you really are. It’s a chance to ask yourself some difficult questions like: Will I end up unhappy and miserable like this guy? What do I want to do with my life? How should I choose my career? What does it mean to be a looser (or winner)? Will money buy me happiness? Am I hooked or just connected? Joe may not give you any answers, but he will definitely make you think, and possibly make you laugh and shed a tear or two as well.
<<poprzednie [951] 952 953 954 955 956 957 958 959 960 nastepne>>