korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe Institut w Warszawie: Zbrodnia w bibliotece – konkurs kryminalny z filmem, do 31.10.12.
Przestępstwa, śledztwa, detektywi, zaskakujące zwroty akcji… Lubicie takie klimaty? Przy okazji naszej wystawy możecie wczuć się w rolę autora kryminałów. Wystarczy wziąć udział w naszym mini-konkursie i dokończyć historię, której początek przedstawiamy powyżej.
Uczysz języka angielskiego w małej miejscowości Wielkopolski? - od 19.10. szkol dofinansowane z EFS
- od 19.10.2012 - szkolenie dofinansowane z EFS - informacja z szukaj-lektora.pl
EDUNEWS.PL: UCZYĆ SIĘ BĘDĄC POŁĄCZONYM.
W przyszłym roku w Polsce odbędzie się X Światowa Konferencja na temat Komputerów w Edukacji – WCCE 2013 (2-5 lipca 2013 r.). Jest to jedna z najważniejszych edukacyjnych konferencji międzynarodowych. Jej uczestnicy będą się zastanawiać, jak spowodować, by dzisiejsi uczniowie, cały czas połączeni z siecią i za jej pośrednictwem – między sobą i z innymi osobami, wykorzystywali technologię i ten stan swojej świadomości do pogłębiania i poszerzania swojego kształcenia się
Goethe Institut w Warszawie: październik pod znakiem kryminału.
Dni stają się coraz krótsze i bardziej mroczne – dlatego u nas październik będzie pod znakiem kryminału. Jeszcze do niedawna powieść kryminalną traktowano zdawkowo jako literaturę trywialną. Jednak obecnie gatunek ten przeżywa prawdziwy boom zarówno w Polsce jak i w krajach niemieckojęzycznych.
ETS, możliwości i zalety współpracy TOEIC i TOEFL, 19-20.10.2012, Warszawa
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym spotkaniu, podczas którego zdobędziecie Państwo wiedzę na temat naszych certyfikatów i zalet ich wykorzystania w Państwa organizacji.
EDUNEWS.PL: GIMNAZJA TAK, ALE NIE TAKIE.
Argumentem na korzyść istnienia gimnazjów nie może być tylko przeciwstawianie się propozycjom polityków, składanym pod wyborców, których na ogół przekonuje donośność i częstotliwość powtarzania argumentów. W artykule "Znów te gimnazja…" istnienie gimnazjum jest wsparte głębszymi argumentami, ale czy rzeczywiście jest to szkoła na miarę oczekiwań społecznych, świątynia wiedzy i nauki, przyciągająca i angażująca dzisiejszych uczniów, zwłaszcza ich mózgi, przygotowująca ich na wyzwania, a więc w tym również na wybory, teraz i w przyszłym życiu zawodowym oraz osobistym – mam wątpliwości
Nauka Bez Granic: Scotland: St. Andrew’s Day - Warsztat dla grup z nauczycielem, w listopadzie.
„This workshop, organised around St Andrew’s Day is devoted to Scotland, its past, its present and its future. Neal will talk about the country’s traditions, most important historical events and finally the contemporary situation as Scotland awaits a vote that could end the 300year old union with England. We will find out more about haggis, Hogmanay, Glasgow kiss, Celtic and Rangers football clubs, and ceilidh dancing. We will learn about the famous Scots from Robert Burns to Gerard Butler, as well as famous Scottish inventions, and Its links to Poland. Last but not least this workshop is a chance to learn many phrases in English with a Scottish accent!”
GAMA TRAINING: Wspieranie lektorów w rozwoju - cykl warsztatów dla metodyków, 13.10.12, Warszawa.
Zapraszamy na cykl praktycznych warsztatów z zakresu współpracy z lektorami adresowany do osób opiekujących się lektorami lub przygotowujących się do objęcia tej funkcji.
<<poprzednie [951] 952 953 954 955 956 957 958 959 960 nastepne>>