korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE: Relacja z konferencji: Zmieniająca się szkoła – wspieranie rozwoju samodzielności uczniów ...
Pierwszy dzień konferencji koncentrował się na odpowiedzi na pytanie „Jaka jest szkoła i jak służy uczeniu się uczniów? W tej części spotkania dr Magdalena Szpotowicz zapoznała uczestników z wynikami najnowszych badań dotyczących edukacji językowej w Polsce i w Europie. Następnie, dr Marzena Żylińska omówiła główne założenia neurodydaktyki czyli nauczania przyjaznego mózgowi.
PASE: KAPELUSZE LEKTORA, warsztaty metodyczno-psychologiczne 17.11.2012, KRAKÓW.
W naszym świecie – świecie nauczycieli, lektorów, trenerów, metodyków – często doświadczamy sytuacji, gdy konieczne staje się wywarcie wpływu na naszych uczniów, mimo że ci uparcie starają się nie robić tego, o co są proszeni lub mają swoją wizję, nie zawsze zgodną z naszą. Część z nas stara się wywrzeć wpływ na rodziców, a ci wciąż niewzruszeni. A jednak od czasu do czasu okazuje się, że udaje nam się osiągnąć cel i namówić drugą stronę do współpracy. Jak tego dokonujemy?
EDUNEWS.PL: CO SĄDZIMY O INICJATYWIE E-PODRĘCZNIKÓW?
Zakończyliśmy sondę poświęconą projektowi opracowania e-podręczników w projekcie Cyfrowa Szkoła. Chodziło nam w niej przede wszystkim o zbadanie stosunku naszych użytkowników do proponowanej przez władze oświatowe inicjatywy. Nie było naszym celem uzyskanie absolutnego poparcia społecznego dla tej inicjatywy, stąd też w proponowanych odpowiedziach znalazły się bardzo różne poglądy. Wyniki są ciekawe
MNODN: Warsztat pracy nauczyciela języka obcego w gimnazjum i szkole średniej, 17.11.12, Kraków.
Ciekawe pomysły na lekcje języka obcego, wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela, rozwój potencjału twórczego nauczyciela języka obcego.
Edukator: Nowości wydawnicze - Aventure a Fort Boyard + CD.
Cała seria została przygotowana z myślą o młodzieży uczącej się języka francuskiego. Poziom zaawansowania A2 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego - Cadre européen commun de référence.
Pearson: szkoleniach on-line dla lektorów, 14.11.12. Prepare for the Revised Proficiency Exam...
This webinar will look at the changes in the revised exam, with a special focus on ways of providing students with the necessary skills to tackle the new part one writing task.
EDUNEWS.PL: EFEKTY REFORM NAUKI I NOWE PRIORYTETY
Otwarty dostęp do wyników badań, nowe inwestycje w naukę o wartości ponad 10 mld zł, 1 proc. CIT dla instytucji naukowych czy specjalna spółka wspierająca innowacje – to niektóre priorytety Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na tę kadencję. Minister nauki, prof. Barbara Kudrycka, przedstawiła w niedzielę plany resortu na najbliższe miesiące i lata...
KLUB DIALOGU: prezentacja: Start 1 i warsztaty metodyczne: Profesjonalny Lektor, 17.11, Warszawa
Szkoła Języka Polskiego jako Obcego KLUB DIALOGU zaprasza lektorów na łączone warsztaty - panel dyskusyjny: prezentacja podręcznika Start 1 oraz warsztaty metodyczne: Profesjonalny Lektor.
<<poprzednie [951] 952 953 954 955 956 957 958 959 960 nastepne>>