korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Raport o stanie edukacji polskiej
Instytut Badań Edukacyjnych przedstawił „Raport o stanie edukacji. Społeczeństwo w drodze do wiedzy” - kompleksowe zestawienie wyników badań polskiej edukacji. Obraz, jaki wyłania się z dokumentu uświadamia, że skala wyzwań stojąca przed szkołami jest niemała. Na pewno warto kontynuować te badania, także w obszarach, które zostały pominięte.
Księgarnia Włoska ITALICUS zaprasza : SMAKOWITY WYBÓR książek kucharskich
na drugą część lata przygotowaliśmy dla Państwa smakowity wybór wydawnictw o kuchni i gotowaniu.
EDUNEWS.PL: Debatujmy, a potem zmieniajmy edukację
Zakończył się Kongres Polskiej Edukacji. Był niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń edukacyjnych w ostatniej dekadzie (nie licząc reform) i należy kontynuować tradycję takich spotkań, pozwalając zabrać głos większej liczbie osób zainteresowanych kształtem polskiej edukacji. A że chcemy rozmawiać – dowodem jest spontaniczna inicjatywa Pakt dla Edukacji.
Nauka Bez Granic zaprasza na szkolenie kulturowo- metodyczne Warsaw Summer School 2011.
The Media and Arts Teaching English Language and Culture - szkolenie kulturowo-metodyczne dla nauczycieli języka angielskiego
EDUNEWS.PL: Spotkali się entuzjaści edukacji
Ponad dwa tysiące osób z całej Polski, ponad pięćdziesięciu prelegentów w siedmiu grupach tematycznych, spotkało się 5 i 6 czerwca na I Kongresie Polskiej Edukacji zorganizowanym przez Instytut Badań Edukacyjnych. Uroczystego otwarcia dokonali Jerzy Buzek, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego i Katarzyna Hall, Minister Edukacji Narodowej.
Stowarzyszenie PASE współorganizatorem ogólnopolskiej kampanii UCZ SIĘ JĘZYKÓW
Wkrótce konkursy promujące akcję, uruchomienie oficjalnej strony kampanii www.jezyktopodstawa.pl oraz szczegóły dotyczące działań PR’owych upowszechniających ideę akcji, kampanii medialnej prowadzonej przez media partnerskie na terenie całej Polski - prasa (wywiady, artykuły, informacje prasowe, reportaże), stacje telewizyjne (wejścia antenowe), stacje radiowe (audycje, wywiady, relacje), internet (kampanie tematyczne, informacje, publikacje), kina (spoty), outdoor (kampanie billbordowa).
EDUNEWS.PL: Trendy i wyzwania dla oświaty 2011
Wiele ciekawych wniosków przynosi najnowszy Raport Horyzontalny dla systemu oświaty (2011 The Horizon Report K-12). To już jego trzecia edycja, w której naukowcy z ponad 100 ośrodków akademickich z różnych stron świata próbują identyfikować zjawiska silnie oddziałujące na praktykę nauczania, uczenia się i kreatywność w szkole.
EDUNEWS.PL: Szkoła przyszłości. Między testami a kreatywnością
Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał. Czy to stare przysłowie jest nadal aktualne? Zapewne tak, ale czego przede wszystkim Jaś ma się nauczyć w szkole? To pytanie jest szczególnie aktualne w dobie Internetu i telefonów komórkowych, gdzie informacje odnośnie tego jak zbudowany jest pantofelek, czy kiedy było Powstanie Styczniowe są na wyciągnięcie ręki.
<<poprzednie [951] 952 953 954 955 956 957 958 959 960 nastepne>>