korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS: Bezpłatne warsztaty TOEICŸ - 25/04/2012, Warszawa.
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Rocznie przystępuje do niego ponad 6 milionów osób. To przede wszystkim najważniejszy certyfikat językowy dla studentów, osób pracujących oraz osób poszukujących pracy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Ponad 10 000 firm i instytucji na całym świecie honoruje certyfikat TOEICŸ, polegając na wynikach egzaminu m.in. w procesach rekrutacji, selekcji pracowników na szkolenia za granicą, opracowywania ścieżek rozwoju czy decyzjach o przyznaniu awansu zawodowego.
Warszawskie Targi Książki 10-13.05.2012 - NOWELA na Targach
Wydawnictwo Nowela ma przyjemność zaprosić Państwa na serię spotkań metodycznych dla nauczycieli języków: francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska w sektorze A 159 na którym czekają na Państwa liczne atrakcje, m. in.: rabat 20% na całą naszą ofertę wydawniczą podczas WTK! w niedzielę 13 maja z okazji wydania publikacji „Pismo japońskie” japonistka w kimono będzie wpisywać dedykacje w języku japońskim!
INTERPERSONAL: Webinarium warsztatowe - Tłumaczenie umowy o świadczenie usług... - 16.05.2012r.
Webinarium warsztatowe - Tłumaczenie umowy o świadczenie usług z języka polskiego na język angielski. Czas 2 h, początek 18:00. Prowadzenie: Katarzyna Halacz. Wykład w językach polskim i angielskim.
Didier i Nowel: Warsztaty Mobile: Grudziądz 08.05 i Rzeszów 30.05.
Wydawnictwa Didier i Nowela serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego do udziału w warsztatach metodycznych poświęconych polskiej adaptacji nowego podręcznika do nauki języka francuskiego, przeznaczonego dla szkół ponadgimnazjalnych: Mobile 1, które poprowadzi przedstawicielka metodyczna wydawnictwa Didier, p. Krystyna Nita.
NaukaBezGranic.pl: Multiculturalism and Diversity - w maju i czerwcu w Twojej szkole!
Zainteresowania pisarskie Johna odnalazły odzwierciedlenie w wystawionej w 2011 po raz pierwszy sztuce Joe’s Birthday. Walczy z brakiem tolerancji i otwiera ludziom oczy na różnorodność kulturową współczesnego świata. Trafne uwagi, życiowe morały, dystans do samego siebie i świetne poczucie humoru to jest to co młodzież ceni w nim najbardziej.
II Warszawski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej - zgłoszenia do 12.05.2012 (Warszawa)
Konkurs jest skierowany do uczniów, którzy są zainteresowani językiem niemieckim i samooceną swoich możliwości wokalnych. Uczestnikami konkursu mogą być soliści lub zespoły muzyczne (do 8 osób). Każda szkoła może zgłosić jednego przedstawiciela (soliści, zespoły) do każdej kategorii wiekowej – szczegóły w regulaminie.
Nowela: Zaproszenie na serię warsztatów metodycznych Mobile- dla nauczycieli j.francuskiego.
Wydawnictwa Didier i Nowela, we współpracy z Alliance Française w Grudziądzu, Toruniu, Łodzi i Białymstoku, PWSZ w Koszalinie, Uniwersytetem Zielonogórskim, Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Żarach, Towarzystwem Przyjaźni Polsko-Francuskiej i Centrum Polsko-Francuskim w Olsztynie, serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego do udziału w serii warsztatów metodycznych poświęconych polskiej adaptacji nowego podręcznika do nauki języka francuskiego, przeznaczonego dla szkół ponadgimnazjalnych: Mobile 1, pt. „Manuel adapté aux besoins spécifiques des élèves polonais”, które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Didier, Nicolas Rougier.
EDUNEWS.pl: NAUCZYCIEL CZY NADZORCA?
Odwiedziłam ostatnio sympatyczna niewielką szkółkę w małej popegeerowskiej miejscowości. Wspólnie zastanawialiśmy się jak zapobiegać agresywnym zachowaniom uczniów, analizując ich możliwe przyczyny. Bo przecież lepiej zapobiegać niż leczyć, usuwać przyczyny niż borykać się ze skutkami. A przyczyny to m.in. nuda, nieumiejętność komunikowania się, rozładowanie frustracji, często po prostu potrzeba fizycznego wyładowania się, najzwyklejsza potrzeba ruchu i wysiłku fizycznego
<<poprzednie [951] 952 953 954 955 956 957 958 959 960 nastepne>>