korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NOWELA zaprasza anglistów na Dni Otwarte wydawnictwa Express Publishing/Egis 2.09 w Poznaniu
...
Nowość w LangMarket: Angielskie formuły konwersacyjne
Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Twój znajomy pokazuje Ci swój kupiony ostatnio samochód, cud techniki i elegancji, pytając: „Do you like it?”. Mając w głowie przerobiony niedawno szkolny kurs angielskiego, szukasz na gwałt właściwego słowa i wreszcie desperacko odpowiadasz: „Yes!”, budząc u rozmówcy rozczarowanie. A dlaczego nie: „Terrific!”, „Fantastic!”, „Great!” czy „Wonderful!”?
OXFORD: Professional Development Day 2010-08-30 Szczecin
W programie konferencji znajdą się dwa wykłady metodyczne dla nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz prezentacja nowoczesnego laboratorium językowego.
Nowość w LangMarket: Matura ustna z języka angielskiego
Jak wszyscy wiemy, spora część uczniów zaczyna poważnie traktować maturę dopiero na miesiąc czy dwa przed egzaminem. Jest to oczywiście okres zbyt krótki, by w znaczący sposób poszerzyć swoje umiejętności językowe...
Dni Macmillana w księgarniach
Dla wszystkich gości przygotowaliśmy oryginalne prezenty na nowy rok szkolny. Warto zatem już dziś wybrać dogodny termin i wpisać go w kalendarz!
Nowość w LangMarket: FISZKI – starter - język szwedzki
Na 300 kartonikach zawartych zostało ponad 500 słów i zwrotów niezbędnych każdej osobie rozpoczynającej naukę języka szwedzkiego. Kurs zawiera 13 jednostek lekcyjnych, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Opanowanie materiału zawartego w Starterze umożliwia poprawną komunikację, a zarazem stanowi doskonałe przygotowanie do dalszej nauki z Fiszek (seria 1000).
Bookshop Days - zaprasza Cambridge University Press
Trwają spotkania z reprezentantami Cambridge ELT w księgarniach językowych. Ø Atrakcyjne rabaty na zakup podręczników Ø Plakaty do dekoracji klasy Ø Pokaz programów multimedialnych z możliwością samodzielnego zapoznania się z ich działaniem
Nowość w LangMarket: Business English dla każdego
Jak komunikować się w języku biznesowym i osiągnąć sukces w pracy? Jak bardo przyda Ci się znajomość biznesowego angielskiego? Jak bardzo podniesie się jakość Twojego życia, gdy będziesz już swobodnie rozmawiać po angielsku przez telefon, negocjować, odczytywać działania matematyczne, analizować statystyki, pisać raporty, CV, faktury, ogłoszenia i wiele innych biznesowych pism?
<<poprzednie [1171] 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 nastepne>>