korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnictwo Szkolne PWN: konferencja nauczycieli języka angielskiego – Częstochowa- 27.03
What does modern teaching mean? How can we further engage pupils in the process of learning? Which types of activities animate young children and where do we get those ideas from?
GANDALF poleca: Słownik japońsko-polski (wyd. WIEDZA POWSZECHNA)
2873 hasła podane w międzynarodowej transkrypcji fonetycznej oraz w standardowej formie pisma japońskiego, tj. za pomocą znaków chińskich kanji i alfabetu sylabicznego kany - w układzie według alfabetu łacińskiego.
Italicus poleca: Campus Italia - Esercitarsi con l'italiano
Książka ta z dużym powodzeniem może być wykorzystana jako uzupełnienie i wzbogacenie kursu języka włoskiego prowadzonego inną metodą i bazującą na innym podręczniku głównym...
Wydawnictwo Szkolne PWN: konferencja nauczycieli języka angielskiego – Przemyśl- 27.03
During the presentation we will be discussing how crucial it is to provide physically and intellectually stimulating activities as well as ways to reach out and fire pupils' creativity. We'll briefly analyse the fundamentals of the communicative approach and how they apply to small children as well as bringing everyday class work closer to the world of a child’s imagination...
GANDALF poleca: Z francuskim za pan brat Ćwiczenia cz.2 (wyd. NOWELA)
Chcesz złapać byka za rogi i nauczyć się języka francuskiego tak, aby być z nim `za pan brat`? - Z tą książką jest to możliwe!
Goethe Institut: seminarium kulturoznawczo-krajoznawcze w formie warsztatów i dyskusji 31.03 i 07.04
Czy zależy Państwu na poszerzaniu swej wiedzy i umiejętności? Zapraszamy na seminarium kulturoznawczo-krajoznawcze w formie warsztatów i dyskusji na ciekawe i aktualne tematy...
Langenscheidt zaprasza nauczycieli gimnazjalnych j. niemieckiego na warsztaty 26.03 - Tarnów
Uczestnicy warsztatów otrzymają podręcznik Logisch oraz zaświadczenie o udziale w szkoleniu - certyfikat pomocny w uzyskaniu awansu zawodowego.
EDUNEWS.PL: KOEDUKACJA KONTRA SZKOŁY ŻEŃSKIE I MĘSKIE
Coraz częściej zauważalne są w przestrzeni publicznej debaty zwolenników i przeciwników szkół żeńskich oraz męskich. Jakie są ich argumenty? Jaki model nauczania bardziej podoba się dzieciom? Czy badania naukowe prowadzone w szkołach różnego poziomu pomagają w uzyskaniu odpowiedzi, która opcja jest korzystniejsza dla uczniów?
<<poprzednie [1171] 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 nastepne>>