korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
POLSKA SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI
Polska szkoła bywa nowoczesna, chociaż jeszcze nie jest to zjawisko powszechne. W większości przypadków działa według starych, powielanych od dziesięcioleci, schematów. Nie zmieni jej nawet najlepsza reforma przygotowana przez ministerstwo, dopóki sami nauczyciele i dyrektorzy szkół nie uznają, że istnieje potrzeba zmiany i wprowadzenia innowacji, aby dogonić uciekający świat.
Kanji, które znasz. Kana na wesoło - do nabycia w księgarni GANDALF
Znasz wiele japońskich marek, słów i określeń, chciałbyś je napisać po japońsku by ozdobić samochód, zeszyt, torebkę, notesik, rower, plecaczek, obróżkę pieska, telefon komórkowy?...
JAKIE UMYSŁY KSZTAŁTOWAĆ MA OŚWIATA DLA PRZYSZŁOŚCI?
Czy umysł, jakima kształtować oświatę powinien być zdolny do wyuczenia się pewnej określonejdyscypliny akademickiej? Czy oświata ma służyć temu, aby absolwenci szkół bylipóźniej biologami, chemikami, edukatorami, psychologami, itd? A może powinniśmykształtować kreatywne, otwarte umysły wolne od "niewoli"dyscyplinarnej?
Zobacz nowy LINK polecany przez IL PONTE: MUSEI
włoska wyszukiwarka muzeów wg regionu lub miejscowości; podaje adres, dni i godziny otwarcia...
EDUKACJA MEDIALNA - GRY JAKO NARZĘDZIE EKSPRESJI MŁODZIEŻY
W epoce łowieckiej dzieci bawiły się łukiem i strzałą, w epoce informatyzacji dzieci bawią się komputerami i grami. To naturalna prawidłowość i nie możemy uznawać jej za nienormalną, próbując znaleźć cudowny lek, który oderwie młodych ludzi od wirtualnych rzeczywistości. Trzeba po prostu przyjąć, że oni grając, też się wiele uczą, chociaż dla wielu dorosłych nauka ta jest niepojęta.
Księgarnia Akademia - zmiana adresu i nr telefonu
Obecnie filia Księgarni znajduje się w Warszawie przy ul. Kopernika 32.
PASOLINI - POETA WOLNOŚCI
W związku z premierą spektaklu T.E.O.R.E.M.A.T. w reżyserii Grzegorza Jarzyny, opartego na twórczości Piera Paolo Pasoliniego (1 lutego 2009), TR Warszawa zaprasza na przegląd filmów Pasoliniego (15-21 stycznia) oraz trzydniową konferencję poświęconą włoskiemu artyście
'British Soccer' - nowa strona w serwisie 'English for you'
Autorem jest kibic piłki nożnej. Strona opisuje różne aspekty footballu na Wyspach.
<<poprzednie [1381] 1382 1383 1384 1385 1386 1387 1388 1389 1390 nastepne>>