korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ORE i Goethe-Institut: Niemiecki po niemiecku. Wskazówki, sposoby, metody...03.03.18, Łomża.
Uczestnicy poznają środki językowe, metody, wskazówki i triki ułatwiające prowadzenie lekcji języka niemieckiego po niemiecku. Podczas seminarium uczestnicy stworzą listę wskazówek, instrukcji dla nauczyciela, które nie tylko pomogą w organizacji lekcji po niemiecku, lecz także zaktywizują i zmotywują uczniów do komunikacji w języku niemieckim.
EDUNEWS.PL: ROBOTYZACJA - WYZWANIA DLA SZKOŁY
Jak przygotować dzisiejszych uczniów do życia w świecie, w którym większość czynności i prac będą prawdopodobnie wykonywać roboty i komputery? Na temat edukacji i wyzwań, jakie czekają nasze społeczeństwa w (niedalekiej) przyszłości, dyskutowano także podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos...
Personnel Training Institute: 3 zjazd Akademii Zarządzania Edukacją dla Metodyka, 10-11.03.18, W-wa
Cele szkolenia: Budowanie świadomości roli metodyka w obszarze edukacyjnym (wsparcie lektorów). Doskonalenie narzędzi komunikacyjnych niezbędnych w pracy metodyka. Wzrost samoświadomości własnego stylu pracy oraz definiowanie własnego kierunku rozwoju w obszarze pracy metodyka.
NaukaBezGranic: Ireland: St. Patrick's Day; Northern Ireland: The Troubles, 06.03.18, Warszawa.
Ross Mulkern jest nauczycielem języka angielskiego i jak prawdziwy Anglik, jest entuzjastą herbaty. Wyruszył do Polski latem 2013 roku w poszukiwaniu przygody i ruskich pierogów. Po trzech latach nadal jest zakochany w swoim przybranym domu i zachwyca się niepowtarzalnymi urokami naszego kraju. W swoim dorobku, oprócz nauczania, ma także różnorodne publikacje m.in. w czasopismach dotyczących skateboardingu i blogach biznesowych. Pisanie jest jego pierwszą miłością, a najwięcej satysfakcji przynosi mu inspirowanie i pobudzanie kreatywności u innych ludzi.
EDUNEWS.PL: MEGAMISJA Z PSOTNIKIEM
Jak w atrakcyjny sposób przekazać dzieciom najbardziej istotne informacje o cyfrowym świecie oraz o tym jak poruszać się w nim bezpiecznie? Z pomocą przychodzi MegaMisja z Psotnikiem – nowa bezpłatna aplikacja Fundacji Orange...
Engage Level Master - Warsaw, Sunday 4th of March 2018 & full on-line streaming
High Impact Engagement : the why, what and how 8 amazing hands-on workshops & 2 thought-provoking plenary sessions in one super-intensive day!
NaukaBezGranic: British Festivals and Traditions; Weird Britain;Street English..02.03.18, Rzeszów.
Nick Clowes hails from the deep, dark midlands of England but now finds himself in deeper, darker Katowice. Having spent time teaching English in South Korea, Thailand, Spain and England, he now spends his time studying the Polish, their culture and customs (as well as occasionally teaching). Nick, having a passion for all things weird, wonderful and generally interesting is always looking to share his findings with eager students.
EDUNEWS.PL: RELACJE POMIĘDZY NAUCZYCIELEM I UCZNIEM
Wiemy z wyników różnych badań (np. Johna Hattiego), że najważniejsze w uczeniu się są dobre relacje. Bez nich uczenie się jest niemożliwe. Relacje mają szanse zaistnieć wtedy, gdy uczeń jest podmiotem, a nie przedmiotem (patrz: balon podmiotowości) i gdy jest traktowany indywidualnie. Ale nie są to warunki dostateczne, o relacje trzeba zadbać. Ale kiedy i jak?
<<poprzednie [221] 222 223 224 225 226 227 228 229 230 nastepne>>