korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnictwo Italicus: Nowości glottodydaktyczne 2014 - LOESCHER EDITORE.
Aby sprostać oczekiwaniom nauczycieli i uczniów, wydawnictwa nieustannie udoskonalają swoją ofertę. Świetnym tego przykładem jest dynamicznie rozwijające się wydawnictwo znane pod nazwą Le Monnier, należące do Mondadori Education, które przedstawia nowe edycje dwóch uznanych metod: Qui Italia.it, skierowanej do młodzieży i dorosłych oraz Un, due, tre przeznaczonej dla dzieci, która w całości będzie składała się z 10 tytułów. Zachęcamy do przejrzenia prezentacji tej serii.
EDINUMEN: Dinámicas de grupo y trabajo cooperativo en el aula...16.05.14, Kraków.
Dla każdego z uczestników przewidziano - pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów - certyfikat uczestnictwa!
British Council: Toolkit 6- Teaching Kindergarten and Early Primary, 11.05.14, Kraków.
Uczenie dzieci młodszych może stanowić wyzwanie ze względu na kłopoty z dyscypliną. Na tej sesji przećwiczymy stosowanie praktycznych technik, które pomogą nauczycielowi efektywnie kierować grupą, a jednocześnie sprawią, że dzieci będą bardziej zmotywowane i zaangażowane.
Ettoi.pl: Hélico aux pays des jouets powraca w nowym wydaniu.
Hélico aux pays des jouets to przyjazny i motywujący wstępny kurs języka francuskiego dla 5-7-latków, którego celem jest oswojenie dziecka z podstawowym słownictwem, zwrotami i fonetyką francuską oraz przygotowanie do właściwej nauki języka z kursem Hélico et ses copains lub innym dowolnym podręcznikiem.
Nowela.pl: L’évaluation en classe de français langue étrangère...15.05.14, Rzeszów.
Dla każdego z uczestników przewidziano pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów oraz certyfikat uczestnictwa!
British Council: Toolkit 6- Teaching Kindergarten and Early Primary, 11.05.14, Warszawa.
Uczenie dzieci młodszych może stanowić wyzwanie ze względu na kłopoty z dyscypliną. Na tej sesji przećwiczymy stosowanie praktycznych technik, które pomogą nauczycielowi efektywnie kierować grupą, a jednocześnie sprawią, że dzieci będą bardziej zmotywowane i zaangażowane.
Goethe-Institut: Felix Kubin mit Mitch & Mitch.Trasa koncertowa, 11.05.14, Białystok.
Trasa koncertowa promująca nową płytę zespołu Mitch&Mitch z legendą niemieckiej elektroniki Felixem Kubinem. Jesienią 2013 roku formaldehydowy elektronauta Felix Kubin oraz niesamowity big band Mitch & Mitch spotykali się w swoich studiach w Warszawie i Hamburgu, by przeprowadzać elektroakustyczny eksperyment: produkcję płyty będącej avant-popową fonoteką. Do współpracy zaprosili legendarnego niemieckiego producenta, Tobiasa Levina, który miał w ich skomplikowanym układzie pełnić funkcję przewodu elektrycznego.
INTER PERSONAL Kurs online: TCI - Translation in Construction Industry, od 12.05.-31.08.14.
Informujemy, że osoby, które uzyskają 85% z testów końcowych oraz złożą co najmniej dwie prace z wynikiem pozytywnym, zostaną automatycznie wpisane na listę tłumaczy technicznych Interpersonal oraz otrzymają profil na platformie online z dostępem do zleceń od klientów agencji Interpersonal, bez przetargu.
<<poprzednie [641] 642 643 644 645 646 647 648 649 650 nastepne>>