korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PTI: Rola informatycznych rozwiązań w szkole językowej-trendy na rynku, 29.03.14, Warszawa.
II Stopień Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych. II Stopień Akademii dedykowany jest osobom, które przeszły I Stopień. Wyjątkiem jest szkolenie z metod aktywnych nauczania, na które zapraszamy także metodyków i nauczycieli, chcących głębiej popatrzeć na swój warsztat i go doskonalić. 29 Marca 2014 Temat szkolenia: Rola informatycznych rozwiązań w szkole językowej (od sekretariatu do e-learningu) – trendy na rynku, propozycje, innowacje
ETS: Warsztaty Educational Testing Service, 29.03.14,Warszawa.
Educational Testing Service (ETS) to największa, niezależna organizacja testująca i lider w dziedzinie badań edukacyjnych na świecie. ETS w Polsce to ponad 250 ośrodków egzaminacyjnych, setki projektów unijnych z wykorzystaniem certyfikatów m.in. TOEICŸ i TOEFLŸ oraz współpraca z dziesiątkami firm i korporacji, testujących umiejętności swoich pracowników.
NaukaBezGranic: MR AND MRS BENNET tylko dla Państwa!! oferta last minute do 18.03.14.
Zapraszamy do organizacji spektaklu Mr and Mrs Bennet w Państwa szkole dla Państwa uczniów!! Przedstawienie cieszyło się samymi pozytywnymi opiniami w zeszłym roku
EDUNEWS.PL: AWATARKI Z WIRTUALA DO REALA
Początek tej historii miał miejsce w sieci. To właśnie tutaj w grupie Superbelfrzy RP na Facebooku poznałam Monikę Walkowiak – szaloną nauczycielką ze szkoły podstawowej w Kamieńcu Wrocławskim. Podczas spotkania w realu w Łodzi, w trakcie pierwszego w historii konwentu Superbelfrów, wpadłam na pomysł, aby wyjść z moimi zajęciami technicznymi poza mury szkoły, poza granice Pielgrzymowic, gminy, ba – nawet powiatu. Okazało się, że wyszłam jeszcze dalej, nawet poza granice województwa
British Council: The English Effect exhibition , 17-30.03.14, Warszawa.
Język angielski ma decydujące znaczenie w budowaniu pozytywnych międzykulturowych relacji pomiędzy ludzmi i narodami. Znajomość języka angielskiego daje mozliwości, które mogą odmienić nasze zycie, ułatwia dostęp do informacji, umozliwia wspieranie międzynarodowego rozwoju i sprzyja komunikacji i porozumieniu na całym świecie.
Il Ponte & Via Giulia: Koncertowe wykonanie "Attilii" Verdiego, 15.03.14, Warszawa.
W sobotę (15 marca) warto udać się do Teatru Wielkiego po raz kolejny - tym razem na koncertowe wykonanie "Attilii" Verdiego. Dyrygować będzie Carlo Montanaro. Jak czytamy na stronie organizatora, 200. rocznica urodzin Giuseppe Verdiego stała się okazją do sięgnięcia po nieznane, zapomniane tytuły dzieł jednego z najczęściej grywanych kompozytorów na scenach operowych świata. Opera "Attila" miała premierę 17 marca 1846 roku w Teatro La Fenice w Wenecji. W Polsce "Attila" nie był grany ani razu od 1852 roku. Szkoda.
NaukaBezGranic: Ms Jane Austen, warsztat dla grup z nauczycielem, 18.03.14, Warszawa.
„Woman can’t and should not be writers, especially of the well-bred classes” is what 200 years ago, when Pride and Prejudice was published, many a person would have said, men and women. But one woman made sure it didn’t stay like that. Jane Austen tragically died at the age of 41. On her tombstone in Winchester cathedral lays an epitaph praising her fine character and humour, however, nothing of her profession is mentioned.
Promentis: Uczyć Lepiej czyli jak? warsztaty dla początkujących lektorów i... 29.03.14, Gdańsk.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Uczestnictwo w szkoleniu to świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
<<poprzednie [641] 642 643 644 645 646 647 648 649 650 nastepne>>