korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
TRENING KREATYWNOŚCI PASE, 05.04.14, Katowice.
Trening kreatywności to szkolenie wyjątkowe. Nie metodyczne w klasycznym znaczeniu tego słowa, a jednak istotnie wpływające na jakość i komfort pracy nauczyciela. To warsztat, który w bezpieczny sposób, przy użyciu zaskakujących narzędzi i technik udowadnia, że w KAŻDYM NAUCZYCIELUtkwią pokłady ciekawych, niesztampowych pomysłów, tylko czekających, aby pozwolić im ujrzeć światło dzienne.
Trener Języków:Obsługa Klienta Biznesowego, szkolenie dla lektorów języków obcych, 05.04.14, W-wa.
Zależy mi na tym byś po ukończeniu mojego szkolenia wiedział po co i jak przeprowadzić analizę potrzeb, jak ułożyć program szkolenia by zleceniodawca był usatysfakcjonowany i chciał kontynuować współpracę oraz zrozumiał procesy grupowe i mechanizmy motywacyjne.
ETS: Warsztat PROPELL TOEICŸ Listening and Reading Test, 05.04.14, Kraków.
Egzamin TOEICŸ Listening and Reading to najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy (każdego roku przystępuje do niego 7 000 000 kandydatów). Uznawany przez ponad 14 000 globalnych firm i organizacji, TOEICŸ jest wyznacznikiem w pomiarze kompetencji językowych osób dorosłych na poziomach zaawansowania od A1 do C1.
CJR Rosjanka: Warsztaty dla Tłumaczy od 05.04.14 do 17.05.14, Łódź.
Zapraszamy na kurs dedykowany wszystkim tym, którzy chcą poznać i/lub udoskonalić warsztat tłumacza języka rosyjskiego. Zajęcia prowadzone są w systemie warsztatowym i mają na celu wykształcenie praktycznych umiejętności poprawnego tłumaczenia zarówno pisemnego jak i ustnego z języka rosyjskiego na polski i odwrotnie. Program kursu opracowany został w oparciu o zapotrzebowanie rynku, dlatego każde spotkanie podzielono na 3 moduły tematyczne...
EDUNEWS.PL: GRA W POWTÓRKĘ, POWTÓRKA Z GRĄ
Uwielbiam projekty, mogłabym w sumie pracować tylko i wyłącznie w ten sposób. Oprócz projektów lubię gry planszowe. Dlatego, gdy dwa lata temu do gimnazjalnego projektu edukacyjnego zgłosiła się do mnie grupka chłopców niezbyt aktywnych szkolnie, nie miałam wątpliwości, co do przydzielenia im zadania...
NaukaBezGranic: Majówka w Edynburgu, 29 kwietnia – 6 maja 2014
Organizacja, zakwaterowanie w rodzinach brytyjskich, wyżywienie, dzienne bilety autobusowe, kurs British Culture in Action w Edynburgu: spotkania kulturowe z Georginą Newcombe i Jean Morisson; kurs British Culture on line, bilety do Camera Obscura, wycieczka do North Berwick, ubezpieczenie, certyfikat
MONDIALE-Testing Webinars 2014. Devising Appropriate Tasks for Business English and ESP...23.04.14.
The ‘getting things done’ approach that is an essential feature of BE / ESP courses requires the use of task-based activities with a high degree of relevance for the individual learners. The aim of this Webinar is to show the ways in which trainers in such courses can receive support and guidance from the CEFR when devising such tasks, in order to accommodate more closely the language and communication needs of individual students.
Trzynasta edycja konursu ELL- European Language Label- zgłoszenia do 05.05.14
Zrealizowałeś ciekawy projekt językowy? Uczysz języka obcego poszukując coraz bardziej kreatywnych metod? Podejmujesz dodatkowe inicjatywy? Czas pokazać to innym w Polsce i Europie!
<<poprzednie [641] 642 643 644 645 646 647 648 649 650 nastepne>>