korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MM Publications zaprasza na KONFERENCJĘ DLA ANGLISTÓW 01.03.2011 w Koszalinie.
Prezentacja podręcznika SMART JUNIOR 5 - kontynuacja kursu Smart Junior. Prezentacja nowego podręcznika z repetytorium do gimnazjum - FULL BLAST - podręcznik przystosowany do najnowszego egzaminu gimnazjalnego z podziałem na poziom podstawowy i rozszerzony.
SUPERUCZEŃ - Czy to możliwe? - kącik porad dydaktycznych Łukasza Kucińskiego
Zapraszam Państwa do skorzystania z moich wieloletnich doświadczeń w uczeniu ludzi. Od lat zadaję sobie pytanie, w jaki sposób działa ludzki umysł i skąd się bierze w ludziach chęć do robienia różnych rzeczy. Myślę, że moje obserwacje i moje wieloletnie doświadczenia w zawodzie nauczyciela pozwolą Państwu wzbogacić swoją wiedzę na ten temat i spowodują, że uczniowie zaczną traktować naukę jak swoje hobby.
MMPublications:V Świętokrzyski Przegląd Teatrów Szkolnych w Języku Angielskim - 22-24.03 w Kielcach
Harmonogram imprez: 22 marca 2011 – szkoły podstawowe 23 marca 2011 – gimnazja 24 marca 2011 – szkoły ponadgimnazjalne Celem imprezy jest promocja języka angielskiego, w szczególności popularyzacja innych materiałów i sposobów nauki języka angielskiego.
EDUNEWS: W STRONĘ NOWEJ KULTURY NAUCZANIA I UCZENIA SIĘ (1)
Podmiotowi Polacy – Podmiotowa Polska – brzmiało hasło V Kongresu Obywatelskiego. Dziś losy tej podmiotowości decydują się w szkole. Tu młodzi Polacy przygotowują się do życia w społeczeństwie, zbierają doświadczenia, tu dowiadują się, czy kreatywność, autonomia, współpraca i krytyczne myślenie przynoszą więcej szkody czy pożytku.
WSz PWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka niemieckiego, 01.03, Olsztyn
Udział w konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Wydawnictwo Szkolne PWN.
ETS zaprasza na spotkanie: Możliwości i zalety współpracy z ETS - Łódź, 25 i 26.02.2011
Educational Testing Service serdecznie zaprasza do udziału w kolejnych spotkaniach na temat możliwości i zalet współpracy z ETS oraz na szkolenie akredytowanych egzaminatorów ETS.
Niemiecki.Slowka.pl – nowości z gramatyki języka niemieckiego!
Omówiono na stronie już blisko 25 zagadnień gramatycznych. Najnowsze artykuły dotyczą m.in.:  przyimków, łączących się z dopełniaczem,celownikiem i biernikiem,  przymiotników,  stopniowania przymiotników.
Wydawnictwa Edinumen i Nowela zapraszaja na warsztaty iberystów - 22.02. w Świdniku
Warsztaty: Tareas para el desarrollo de la expresión oral: identidad, cultura, creencias y actitudes en el uso de la lengua.
<<poprzednie [1011] 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 nastepne>>