korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PASE zaprasza: Kapelusze Lektora IV - 11.12.2010 w Warszawie
Szkolenie 11 grudnia, jest powtórzeniem Kapeluszy Lektora, które odbyły się 23 października w Warszawie. W programie m. in.: Nauczyciel na rybach , czyli jak nie zaplątać się w sieci,...wirtualnej sieci Jak Cię słyszą tak Cię piszą, czyli o nauczaniu wymowy na zajęciach językowych
EDUNEWS.PL: Dzieci coraz wcześniej odkrywają internet
Coraz młodsze dzieci korzystają z internetu. Jak się okazuje, co ósme dziecko w Polsce podczas korzystania z zasobów sieci doznało jakiejś przykrości. Na szczęście większość z nich umie sobie z nimi emocjonalnie poradzić. Niepokój budzi natomiast niska świadomość rodziców - alarmują naukowcy ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
NOWELA oraz CLE International - zapraszają romanistów 1.12 do Bydgoszczy - warsztaty metodyczne
Dla uczestników spotkania przewidziane są bezpłatne egzemplarze książek oraz materiały informacyjno-dydaktyczne.
Pracownia Szkoleń Soft & Business Skills zaprasza 12.12. Wrocław
Training aims: developing understanding of the profession of Soft Skills Trainer analysing main areas of Soft Skills Training broadening the knowledge of holding professional training sessions practising the art. of preparing and evaluating „needs and requirement analysis” analysing own training abilities practising the art. of negotiating trainer rates
MACMILLAN INTERACTIVE WEBINARS: 8.12.2010- Steve Taylore-Knowles - Teaching the art of life
Teaching is often described as an art, but what kind of art is teaching? What does the metaphor say about how we view the process, ourselves as teachers and our learners? Is it a metaphor that we can usefully turn onto the content of our teaching?
EDUNEWS.PL: TEGO KANDYDATA PRZYJMIEMY, TEGO ODPRAWIMY Z KWITKIEM
Jak wykształcić "dobrego" nauczyciela? Jak zaprogramować uniwersalny i dobry jakościowo system kształcenia na wydziale pedagogicznym?
MNODN: 4.12.Warsztat pracy nauczyciela języka obcego w gimnazjum i szkole średniej - ciekawe pomysły
W ramach szkolenia: - kompetencje językowe i twórczość podczas zajęć - przykłady technik, gier i zabaw dydaktycznych związanych z fazami nabywania kompetencji językowych - ćwiczenia do zastosowania podczas lekcji w obszarze: społecznym (ćwiczenia komunikacyjne, integracyjne) poznawczym i fizycznym (ekspresja twórcza i teatr w nauczaniu języka obcego)
Największa gramatyka na rynku – Wielka gramatyka języka angielskiego
Książka jest idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Zawiera wiedzę niezbędną na egzaminach wstępnych, FCE, CAE i maturze.
<<poprzednie [1011] 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 nastepne>>