korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Didier, Nowela- warsztaty metodyczne, 16.04.2012- Wrocław i Opole, 25.04.2012, Kielce
Wydawnictwa Didier i Nowela serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego do udziału w serii warsztatów metodycznych poświęconych opracowanej przez wydawnictwo NOWELA polskiej adaptacji nowego podręcznika do nauki języka francuskiego, przeznaczonego dla szkół ponadgimnazjalnych: Mobile 1, które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Didier, p. Krystyna Nita.
EDUNEWS.PL: BĄDŹ KREATYWNY JAK ARTYSTA.
Jak pobudzać swą naturalną kreatywność? Czy każdy może być artystą? Jakie techniki stosować, aby trenować nasz umysł do innowacyjności? Opowiada o tym artykuł Michaela Michalko „12 rzeczy, których nie nauczysz się w szkole o aspektach kreatywnego myślenia”. Przedstawiamy nieco skrócone opracowanie artykułu Michaela Michalko, autorytetu w dziedzinie kreatywności, opublikowanego na stronie PsychologyToday.com
Projekt VISIT US- zajęcia warsztatowe dla uczniów, 11.04.2012- 12.06.2012, Jelenia Góra
Szanowni nauczyciele - filolodzy, Wykładowcy filologii angielskiej i filologii niemieckiej Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, ul. Lwówecka 18, serdecznie zapraszają nauczycieli języka angielskiego i nauczycieli języka niemieckiego wraz z grupami uczniów do naszej uczelni.
Nauka Bez Granic, Shakespeare’s workshop, 16,17,18,19,20.4.2012, Warszawa/Łódź/Katowice/Poznań
Despite all his fame, William Shakespeare’s personal life remains a mystery. There are only two primary sources of information about him: his works, and various legal and church documents that have survived from Elizabethan times.
Didier, Nowela- warsztaty metodyczne dla romanistów , 17.04- 05.06.2012
Wydawnictwa Didier i Nowela, we współpracy z Alliance Française w Gdańsku, Łodzi i Białymstoku, PWSZ w Koszalinie, Uniwersytetem Zielonogórskim, Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Żarach i Centrum Polsko-Francuskim w Olsztynie, serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego do udziału w serii warsztatów metodycznych poświęconych opracowanej przez wydawnictwo NOWELA polskiej adaptacji nowego podręcznika do nauki języka francuskiego, przeznaczonego dla szkół ponadgimnazjalnych: Mobile 1, pt. „Mobile 1, Manuel adapté aux besoins spécifiques des élèves polonais”, które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Didier, Nicolas Rougier.
DeDomo: Hurra, błąd!, czyli domowy model edukacji językowej
Jeśli uda mi się porozumieć w obcym języku, to odnoszę sukces zupełnie niezależnie od tego, jak bardzo ten język kaleczę.
Hueber- Konferencja dydaktyczno-metodyczna, 18.04.2012, Toruń
Tematem tegorocznych konferencji Hueber'a bedzie pokazanie sposobu realizacji kluczowych założeń dydaktyczno-metodycznych nowej podstawy programowej przez najnowszą generację podręczników naszego wydawnictwa. Skoncentrujemy się na stosowanych metodach, technikach oraz ich dydaktycznej efektywności, a nie na wszechobecnie panujących treściach i zgodności ze standardami egzaminu maturalnego, choć te nie zostaną oczywiście pominięte.
ETS: TELEKONFERENCJE TOEIC, 24.04.2012, 16-17:30.
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Rocznie przystępuje do niego ponad 6 milionów osób.
<<poprzednie [1011] 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 nastepne>>