korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NOWELA.pl: Oferta specjalna dla nauczycieli szkół gimnazjalnych - seria TANDEM.
Kurs języka francuskiego przeznaczony dla uczniów gimnazjum. Każda z trzech części przewidziana jest na ok. 60 - 70 godzin nauki. - Seria kładzie duży nacisk na rozwój technik komunikowania się; - Oferuje możliwość poznania języka potocznego, którym posługują się młodzi Francuzi; - Zawiera treści interkulturowe i zagadnienia motywujące młodzież do nauki języka; - Uwzględnia rozwój wszystkich sprawności
EDUNEWS.PL: ZAINTRYGOWAĆ UCZNIÓW.
Co zrobić, żeby uczniom się chciało? Ich mózgi, to nie maszyny, które włączają się po wciśnięciu odpowiedniego guzika. Co zrobić, by chciały pracować? Jak uruchomić ich potencjał? Jak skierować uwagę na wybrane zgadnienia? Dzięki neurobiologom wiadomo, że aby człowiek mógł się uczyć, jego neurony muszą uwolnić mieszankę neuroprzekaźników i neuropeptydów. Wtedy mózg wprowdzony zostaje w stan gotowości do nauki. Bez owych substancji chemicznych nauka nie jest możliwa...
Nowości wydawnicze ELI, ET TOI: Język angielski Lektury i lekturki Young Eli Readers A1-A2.
Praktyczny poradnik przybliżający czytelnikowi sposoby efektywnego wykorzystania tak zwanych lektur językowych w nauce języków obcych. Uniwersalny charakter książki gwarantuje możliwość zastosowania proponowanych metod pracy z dowolną serią lektur i w odniesieniu do każdego języka obcego.
NOWELA.pl: Oferta specjalna dla nauczycieli szkół gimnazjalnych - seria BRAVO!
Kurs języka francuskiego przeznaczony dla uczniów gimnazjum. Każda z trzech części kursu przewidziana jest na ok. 70-80 godzin nauki. - Seria dobrze znana i sprawdzona; - Duża przejrzystość i regularna struktura książki; - Podręcznik zawiera strony poświęcone samoocenie uczniów, co motywuje do nauki i czyni ich współodpowiedzialnymi za proces uczenia się; - Teksty osadzone są w realiach współczesnej Francji; - Poruszane tematy są dostosowane do wieku i zainteresowań uczniów.
EDUNEWS.PL: INTERNET PRZEZ CAŁE ŻYCIE.
Dlaczego osoby starsze korzystające z Internetu mają ładniejsze ogródki od tych, które nie korzystają z sieci? Jak wskazują wyniki badania Koalicji Dojrz@łość w sieci „Internet wzbogacił moje życie. Wpływ Internetu na życie osób 50+” 100% respondentów, którzy korzystają z Internetu stwierdza, że to w widoczny sposób poprawia jakość ich życia i pozwala im na rozwój osobisty..
Goethe-Institut w Warszawie: Wywiad wideo z Harunem Farockim.
W cyklu pięciu wywiadów wideo Harun Farocki rozmawia z Danielem Muzyczukiem o swoich inspiracjach, mowie obrazów oraz swojej artystycznej drodze do filmów dokumentalnych i instalacji.
British Council, Onet.pl i the British School: Angielski jest spoko- konkurs od 15.06.2012.
Odkryj z nami piłkarski świat po angielsku dzięki zamieszczonym na portalu Angielski na Euro 2012: słowniczkom z terminami piłkarskimi po polsku i angielsku, quizom wiedzy o Mistrzostwach Europy UEFA EURO artykułom o językowo-sportowych rozgrywkach piłkarskich filmowym wywiadom z graczami Premier League, grającymi na EURO 2012 klipowi o EURO 2012 przygotowanemu przez British Council, Onet.pl i the British School.
EDUNEWS.PL: GRA JEDNĄ KARTĄ.
Osiemnaście godzin „przy tablicy” plus dwie na dodatkowe zajęcia, 3 roczne urlopy dla poratowania zdrowia w ciągu całej kariery, długie wakacje, ferie… Ostatnio często budzią się emocje związane z tematyką edukacyjną. Nic jednak ich tak nie pobudza, jak Karta Nauczyciela.
<<poprzednie [911] 912 913 914 915 916 917 918 919 920 nastepne>>