korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Edinumen, Nowela- warsztaty metodyczne dla iberystów , 20.04.2012, Warszawa
Wydawnictwa Edinumen i Nowela we współpracy z Instytutem Cervantesa w Warszawie mają przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty metodyczne pt. „Adopción y adaptación de libros de texto”, które poprowadzi przedstawiciel i dyrektor działu nauczania wydawnictwa Edinumen, p. José Manuel Foncubierta. Dla uczestników spotkania przewidziane są bezpłatne egzemplarze podręczników Edinumen, certyfikaty oraz materiały informacyjno-dydaktyczne.
INTERPERSONAL: Business English Testing - 24.04.2012 - interaktywne webinarium
Czas 1,5 h, początek 12:00. Prowadzenie: Arkadiusz Nowiński - wieloletni trener języka angielskiego dla biznesu. Wykład w języku angielskim.
Hueber- Konferencja dydaktyczno-metodyczna, 19.04.2012, Poznań
Tematem tegorocznych konferencji Hueber'a bedzie pokazanie sposobu realizacji kluczowych założeń dydaktyczno-metodycznych nowej podstawy programowej przez najnowszą generację podręczników naszego wydawnictwa. Skoncentrujemy się na stosowanych metodach, technikach oraz ich dydaktycznej efektywności, a nie na wszechobecnie panujących treściach i zgodności ze standardami egzaminu maturalnego, choć te nie zostaną oczywiście pominięte.
Nowela:PODRĘCZNIKI DO NOWEJ PODSTAWY PROGRAMOWEJ dopuszczone przez MEN.
Wydawnictwo Nowela: Z przyjemnością informujemy, iż dostępne są już nowe podręczniki zatwierdzone decyzją MEN do użytku szkolnego!
Oferta bezpłatnego szkolenia coachingowego.
Mam przyjemność zaprosić na bezpłatne, 90-minutowe warsztaty o tym, czym jest coaching i jak skutecznie może być wykorzystywany w pracy menedżera i lektora w podniesieniu jakości swojej pracy w szkole językowej.
Italicus: Approccio globale - Interessi e bisogni formativi. 21.04.12, Kraków.
Alma Edizioni jest jednym z wiodących wydawnictw w zakresie glottodydaktyki i autorem nowatorskich projektów dydaktyczno-edytorskich, jakim było np. seminarium Dal metodo comunicativo all'approccio globale, które odbyło się 31 marca 2012 w Rzymie, w MAXXI, z transmisją video streaming w internecie.
Didier, Nowela- warsztaty metodyczne, 16.04.2012- Wrocław i Opole, 25.04.2012, Kielce
Wydawnictwa Didier i Nowela serdecznie zapraszają nauczycieli języka francuskiego do udziału w serii warsztatów metodycznych poświęconych opracowanej przez wydawnictwo NOWELA polskiej adaptacji nowego podręcznika do nauki języka francuskiego, przeznaczonego dla szkół ponadgimnazjalnych: Mobile 1, które poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Didier, p. Krystyna Nita.
EDUNEWS.PL: BĄDŹ KREATYWNY JAK ARTYSTA.
Jak pobudzać swą naturalną kreatywność? Czy każdy może być artystą? Jakie techniki stosować, aby trenować nasz umysł do innowacyjności? Opowiada o tym artykuł Michaela Michalko „12 rzeczy, których nie nauczysz się w szkole o aspektach kreatywnego myślenia”. Przedstawiamy nieco skrócone opracowanie artykułu Michaela Michalko, autorytetu w dziedzinie kreatywności, opublikowanego na stronie PsychologyToday.com
<<poprzednie [911] 912 913 914 915 916 917 918 919 920 nastepne>>