korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnictwo Szkolne PWN: Konferencja metodyczna - język francuski, Kraków, 02.03.13.
Aktywizacja uczniów na lekcjach języków obcych. Umysł i osobowość w procesie uczenia się języka - efektywne wykorzystanie potencjału ucznia
Wydawnictwo Nowela.pl: Nowości wydawnictwa Habla con Ene!
Z przyjemnością informujemy, że ukazała się nowa seria publikacji do nauki oraz wzbogacenia umiejętności z języka hiszpańskiego wydawnictwa Habla con Eñe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tych wartościowych książek i zachęcamy do składania zamówień w księgarni „Nowela”.
EDUNEWS.PL: DZIECI REWOLUCJI 2.0, CZYLI LEKCJA W CHMURZE TO NIE BUJANIE W OBŁOKACH.
Nie ma wyjścia, my nauczyciele musimy podążać za naszymi uczniami i uczyć ich także w tych miejscach, w których oni naprawdę przebywają. Realnie i wirtualnie. Czyli także w sieci. Bo czy widząc przed sobą pełną klasę naprawdę mamy pewność, że oni tu są myślami i umysłami razem z nami?
Wydawnictwo Szkolne PWN: Konferencja metodyczna - język angielski, Szczecin, 02.03.13.
The meaning of interaction in the lower primary classes. Preaching to the converted? Not necessarily... Meet the Grade Four Challenge. A travel kit for teachers setting off for a journey with the class four pupils.
WSiP: Mówimy językiem nowoczesności! - warsztaty dla germanistów - 27.02.13, Kielce.
Konferencja dla nauczycieli języka niemieckiego! Mówimy językiem nowoczesności! Od papirusa do WSiPnetu – przygotowanie do egzaminu w dobie Internetu (gimnazjum) Nauczać nowocześnie i efektownie …. czyli jak? (szkoła ponadgimnazjalna)
ETS: 28.02.13, WEBINARIUM TOEFL
Egzamin TOEFLŸ to najbardziej prestiżowy certyfikat znajomości języka angielskiego w środowisku akademickim. Każdego roku, do egzaminu TOEFLŸ przystępuje blisko milion studentów. Posiadacze certyfikatu TOEFLŸ to osoby, które mogą swobodnie poruszać się po całym świecie, studiować w dowolnym miejscu na Ziemi, prowadzić badania naukowe czy biegle funkcjonować w środowisku anglojęzycznym.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Konferencja metodyczna - język rosyjski, Kraków, 02.03.13.
Aktywizacja uczniów na lekcjach języków obcych. Umysł i osobowość w procesie uczenia się języka - efektywne wykorzystanie potencjału ucznia
EDUNEWS.PL: DYDAKTYKA JĘZYKÓW OBCYCH. KOMUNIKACJA CZY SYMULACJA KOMUNIKACJI?
W jednym z poprzednich tekstów napisałam o badaniu ESLC (European Survey on Language Competences). Wynika z niego, to samo, co widać gołym okiem, z językami obcymi mamy duży problem. Warto poszukać przyczyn tego stanu rzeczy i zastanowić się, jaki jest związek stosowanych dziś w glottodydaktyce metod z osiąganymi rezultatami. Może już czas odejście od tego, co przynosi tak odbiegające od oczekiwań owoce i poszukać nowych rozwiązań?
<<poprzednie [911] 912 913 914 915 916 917 918 919 920 nastepne>>