korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Biuletyn Szkolenia: Rozmowa kwalifikacyjna prostsza, niż sądzisz
Rozmową rekrutacyjną stresuje się 90% Polaków. Nic dziwnego, skoro nie potrafimy dobrze się do niej przygotować.
PASE: IX edycja Kapeluszy Lektora Kapelusze SuperStars, 22.11.15, Katowice.
Czegóż tu nie ma! Systemowe motywowanie i młodszych uczniów Oli Komady, niesztampowe aktywowanie par i grup uczniów w wykonaniu Jacka Łaguna i Czesława Kińskiego, mnemotechniki Edyty Madej, nowoczesne technologie w wykonaniu Ani Popławskiej, narzędzia podnoszące efektywność nauczyciela pomysłu Luizy Wójtowicz-Wagi. Poza tym zobaczycie Piotra Steinbricha, Jarosława Kawałka, dr Monikę Cichmińską.
MNODN: Rozwój własny nauczyciela przedszkola, 21.11.15, Kraków.
Cele szkolenia: Wzrost świadomości siebie, soich umiejętności, możliwości, mocnych i słabych stron Wzrost pewności w kontakcie z Rodzicem, innymi nauczycielami, dziećmi Umiejętność autorefleksji Umiejętność przyjmowania informacji zwrotnych, konstruktywne radzenie sobie z krytyką Zdobycie podstawowej wiedzy związanej z komunikacją oraz procesami i rolami grupowymi
MNODN: Wykorzystanie metod coachingowych w motywowaniu uczniów do nauki i rozwoju, 21.11.15, Kraków.
Coaching jest sztuką wydobywania potencjału, określania celów, budowania motywacji i ich osiągania. Zapraszamy do poznania praktycznych sposobów zastosowania tej sztuki w szkole i inspiracji do rozwoju osobistego.
Anna Popławska: Praktyczny Trening Multimedialny - 2nd edition, 21.11.15, Warszawa.
Mam więc przyjemność zaprosić Was na Praktyczny Trening Multimedialny - 2nd edition:) Warsztat jest w języku polskim, nauczyciele wszystkich języków są mile widziani, proponowane rozwiązania nie są kierowane tylko do anglistów:)
Wydawnictwo ET TOI: Nowa gra językowa Question Maker.
Zawartość: 8 kartonowych składanych kostek do gry z zaimkami pytającymi oraz przykładowymi rzeczownikami i czasownikami, które można wykorzystać w budowanych zdaniach oraz instrukcję w języku polskim oferującą osiem różnych propozycji gier i zabaw przy wykorzystaniu elementów gry.
Drama w szkole – zastosowanie technik dramowych na lekcjach przedmiotów human, 21.11.15, Kraków.
Zapoznanie uczestników z podstawowymi narzędziami dramy i ich zastosowania na lekcjach humanistycznych przedmiotów: języka polskiego bądź obcego, historii sztuki itp Zapoznanie z warunkami potrzebnymi do realizacji zajęć dramowych
Goethe-Institut: W NIEMCZECH BRZĘCZY
Hodowanie pszczół w mieście? Pracowici producenci miodu działający między asfaltem i betonem? Coraz więcej mieszkańców miast posiada własne roje pszczół – na podwórkach, w ogrodach, na balkonach czy dachach.
<<poprzednie [401] 402 403 404 405 406 407 408 409 410 nastepne>>