korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
GOETHE-INSTITUT: WARSZTATY TEATRALNE Dla wychowawców, nauczycieli i...13.10.15, Warszawa.
„Dzieci często fascynują się rzeczami, które na pierwszy rzut oka mogą się wydać bezużytecznymi. Jednak takie rzeczy dzieci odkrywają i chętnie się nimi bawią. Właśnie to chcemy wspólnie robić na naszych warsztatach: zanurzyć się w świat rzeczy i materiałów. Będziemy zadawać przedmiotom pytania i bawić się nimi w taki sposób, żeby odkryć ich historie, które być może uda nam się przetworzyć na mini-spektakle. Uczestników prosimy o przyniesienie 'bezużytecznych' przedmiotów z domu.”
EDUNEWS.PL: NARZĘDZIA DO NAUKI JĘZYKA (NIE TYLKO OBCEGO)
Umiejętność posługiwania się językiem obcym jest jedną z kluczowych kompetencji, którą powinniśmy kształcić w szkole. Z tą nauką w polskich szkołach bywa jednak różnie, o czym często można poczytać na forach internetowych i w mediach. Chociaż same technologie edukacyjne nie mogą być tu uznane za jedyne i najlepsze remedium, nauczyciel i uczeń mogą wiele poprawić wykorzystując narzędzia dostępne w sieci
NOWOŚCI WYDAWNICTWA EDINUMEN 2015/2016 - webinarium dla hispanistów 12.10.2015, godz. 15:30
Witajcie Drodzy Hispaniści! Czy chcielibyście poznać najnowsze publikacje wydawnictwa Edinumen? Uatrakcyjnić lekcje z uczniami, wprowadzając na zajęcia materiały o charakterze ludycznym, zabawowym, skutecznie przygotować ich do egzaminów DELE, a może poszukujecie materiałów z zakresu doskonalenia zawodowego?
Edunews: Warsztaty INSPIR@CJE Regio, 24.10.15, Poznań.
Warsztaty stanowią regionalne rozszerzenie dorocznych konferencji z cyklu „INSPIR@CJE - jak uczynić polską szkołę jeszcze lepszą?” organizowanych przez Think Global, Edunews.pl i Fundację Think! we współpracy z nauczycielami grupy Superbelfrzy RP. Ponieważ w formule konferencji nie mieszczą się warsztaty, postanowiliśmy zaproponować nauczycielom dodatkowe formy szkoleniowe, które poprowadzą nauczyciele z grupy Superbelfrzy RP.
NaukaBezGranic: Scotland through Film, 14.10.15, Warszawa.
Have you seen Braveheart? How many other films have you seen that feature Scotland? In this 60 minute interactive workshop you will find out if Scottish people like Mel Gibson, explore this beautiful country and discover its people, language, customs and culture through extracts of different films set in Scotland. Be ready to take part, act out and use your imagination as we transport you to Scotland!
ORE: Kształtujemy przestrzeń lekcyjną. Jak w pełni rozpoznać i wykorzystać...29.10.15, Łomża.
Kształtujemy przestrzeń lekcyjną. Jak w pełni rozpoznać i wykorzystać potencjał sali lekcyjnej w nauczaniu i uczeniu się języka niemieckiego?
NaukaBezGranic: Scottish Ceilidh Dancing with Helena, 14.10.15, Katowice.
Do you like to dance? What about singing? In this very active workshop you will have great fun learning the steps to some of Scotland’s traditional dances. When you are tired from dancing, you will take a break and chill out, singing a song!
EDUNEWS.PL: TECHNOLOGIA, O RETY! TECHONOLOGIA, HURRA!
W stanach Nevada i Kalifornia po ulicach jeżdżą samochody bez kierowcy. Prawdopodobnie za dziesięć, a może za piętnaście lat ludzie będą się dziwić, że kiedyś praktycznie każdy dorosły mógł samodzielnie prowadzić samochód, bo... czyste szaleństwo! Człowiek jest taki nieprzewidywalny. Przecież w każdej chwili może się zdekoncentrować i stracić panowanie nad kierownicą. Przecież na drodze trzeba kontrolować dziesiątki parametrów. A tu mucha może wpaść w oko albo w radiu zabrzmieć głośniej reklama i wypadek gotowy. Niewyobrażalne, że ludzie nie wyginęli za kierownicami samochodów
<<poprzednie [401] 402 403 404 405 406 407 408 409 410 nastepne>>